Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
kolek napisał:
a ja zadam sobie trud i sprawdze kto komu ublizyl pierwszy

"kolek dupku wiecej mam pojecia o zyciu i facetach niz ty pało o czymkolwiek
a w ogóle to wara ode mnie,idz se podyskutuj ze swoim przyjacielem mareczkiem
koniec,kropka mam cie w d...jak i cała reszte twojego pokroju"


napisalem malolacie ze Mareczek to dla przyjaciol i tak oto zostalem burakiem
i smierdzielem
tak wiec kolek przyjacielu koniec tematu bo jeszcze naszej wyszczekanej malolacie
wyjda krzywo szlaczki na paznokciach

A co do Izka. Nikt nie rodzi sie alfa i omega ale dorasta i nie cieszy sie niezdrowo
z meczarni jakie zafundowal zwierzakom. Krotko i na temat. Pozdrowka
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
przyznaje sie bez bicia ze w dziecistwie nie krzywdzilem zwierzat ale za to bilem mlodszych i slabszych a przed silniejszymi uciekalem hyhyhyhyhy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nikt sie z tego nie cieszy,tylko w temacie wspomnien wyplynelo na wierzch...I nie sadze,zeby ktos byl z tego dumny..poprostu takie glupie pomysly sie mialo...I wydaje mi sie ze kazdy to zrozumial..a Ty sie czepiles jakimi sadystami i w ogole potworami jestesmy...Pozdro...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
przyznaje sie bez bicia ze w dziecistwie nie krzywdzilem zwierzat ale za to bilem mlodszych i slabszych a przed silniejszymi uciekalem hyhyhyhyhy

Popatrzcie tak wyglada dobry czlowiek Pozdrowka Mnichu. Juz pedalujesz
czy jeszcze sie kurujesz?
Zgłoś wpis
73 Posty
Andrzej 7
(andre7)
Gaduła
pamiętam proce na groch ,nie jedną taką wojne na proce się przeżyło , a siniaków ile bylo czasami by się przydała
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
jeszcze kinezoterapia ale w polowie kwietnia ma juz wrocic do pracy i sportu nie moge sie doczekac bo mam 20 kilo nadwagi hyhyhyhyhy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
marecku dziwne ze od poczatku tego tematu nie miales nic do powiedzenia a kiedy moj post sie pojawil
od razu wlazles tu ze swoja niewyparzona gębą ! nie pytalam cie o opinie a ty sie dowaliles do mojego dziadka,mimo iz przede mna pisali o gorszych zabawach ze zwierzatkami,po prostu przypieprzasz sie,ale spoko,mi to tak samo lata
a ty kolek jak juz zadajesz sobie trud zeby zobaczyc kto zaczal to czytaj uwaznie a nie po łebkach bo bez powodów twojego przyjaciela burakiem nie nazwalam buraku2
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mnich no wlasnie mi sie przypomnialo
dawno dawno temu jak bylem maly mialem
zolty rowerek o wdziecznej nazwie BOBO
musialo byc w nim cos specjalnego bo nazw reszty
rowerow nie pamietam w kolejnosci do momentu
nastania wspanialej epoki rowerkow do downhill

Nie martw sie do wesela sie zagoi
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
W MOJE PAMIECI UTKWILY TAKIE ROWERKI JAK BOBO SLALOM PELIKAN WIGRY 3 I TZW UKRAINKI HYHYHYHYHY I WSZYSTKIE POPEKALY BO NIE WYTRZYMALY PIERWSZYCH SKOKOW A W TEDY NIE NAZYWALO SIE TO DOWN HILL HYHYHYHYHYHY
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hacitta napisał:
marecku dziwne ze od poczatku tego tematu nie miales nic do powiedzenia a kiedy moj post sie pojawil
od razu wlazles tu ze swoja niewyparzona gębą ! nie pytalam cie o opinie a ty sie dowaliles do mojego dziadka,mimo iz przede mna pisali o gorszych zabawach ze zwierzatkami,po prostu przypieprzasz sie,ale spoko,mi to tak samo lata
a ty kolek jak juz zadajesz sobie trud zeby zobaczyc kto zaczal to czytaj uwaznie a nie po łebkach bo bez powodów twojego przyjaciela burakiem nie nazwalam buraku2


oczywiscie droga pani

to ze marek napisal zeby twoj dziadek wsadzil sobie ta pompke to nic
gorzej jak by nazwal go
smierdzielem lub burakiem
Zgłoś wpis


Bliżej nas