Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Izek78 napisał:
Odbij...przypadek niereformowalny...to mialo byc forum o wspomnieniach z dziecinstwa i jak wspomnialam wczesniej...kiedy glowa byla pelna glupich pomyslow....Czlowiek za gowniarza mase rzeczy robil,o ktorych dzis nawet by nie pomyslal....Kazdy wiek ma swoje prawa...Wiesz nie kazdy urodzil sie alfa i omega odrazu....

ja nigdy nie zrobilam krzywdy istocie zyjacej a tym bardziej slabszej lub bezbronnej.
ciekawe gdzie w tych wspomnieniach sa dorosli, zeby powiedziec dzieciom, ze to nie dobry pomysl na zabawe.

dzieci sa madre i nie robia krzywdy bezpodstawnie, doskonale zdaja sobie sprawe, ze to nie jest ok?

czy sie myle?
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
BLONDYNKA napisał:


ja nigdy nie zrobilam krzywdy istocie zyjacej a tym bardziej slabszej lub bezbronnej.
ciekawe gdzie w tych wspomnieniach sa dorosli, zeby powiedziec dzieciom, ze to nie dobry pomysl na zabawe.

dzieci sa madre i nie robia krzywdy bezpodstawnie, doskonale zdaja sobie sprawe, ze to nie jest ok?

czy sie myle?[/quote]

Blondynka! I chwala Ci za to! znecanie sie nad slabszym jest objawem slabosci, nie sily.
A ze dzieci sa madre - to chyba nie calkiem tak. One ucza sie zycia, jedne szybciej, drugie... hmmm... nigdy.
Wspolczucie z inna istota lezy w sferze uczuc wyzszych. A ze niektorzy tego nigdy w sobie nie wyksztalca to juz inna sprawa.
Kazdy popelnial bledy. Prawo wieku.

Zab nie dmuchalam, choc bylam swiadkiem. I wrzucilam wtedy kumpla w podsmierdujace bagienko.
Wiem, tez niehumanitarnie

A wracajac do tematu:

Na podworku gralismy w "bejzbola". Pusta plastikowa butelka na palu i kij z lasu. Nie znalismy regul, ale chodzilo chyba o to, zeby wybic jak najdalej
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
piszac o tym, ze dzieci sa madre mialam na mysli to, ze zdaja sobie sprawe z tego co robia i ze to nie jest ok.
za ich czyny winie tylko doroslych. nie dzieci. one jak piszesz ucza sie zyc.

wracajac do tematu to chlopcy bawili sie w takie .... jak to nazwac?
to bylo wsypywane cos do piasku w piaskownicy i podpalane w wyniku czego powstawaly po WYBUCHU takie brylki poprzyklejanych do siebie kamyczkow o rozmaitych ksztaltach i barwach, ktore mnie sie bardzo podobaly i wykopujac je czulam sie jak najlepszy archeolog swiata
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja do dzis spie z moja 22 letnia, pluszowa malpka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
BLONDYNKA napisał:
piszac o tym, ze dzieci sa madre mialam na mysli to, ze zdaja sobie sprawe z tego co robia i ze to nie jest ok.
za ich czyny winie tylko doroslych. nie dzieci. one jak piszesz ucza sie zyc.

wracajac do tematu to chlopcy bawili sie w takie .... jak to nazwac?
to bylo wsypywane cos do piasku w piaskownicy i podpalane w wyniku czego powstawaly po WYBUCHU takie brylki poprzyklejanych do siebie kamyczkow o rozmaitych ksztaltach i barwach, ktore mnie sie bardzo podobaly i wykopujac je czulam sie jak najlepszy archeolog swiata


Blondynka to bylo tak - mieszalo sie saletre amonowa z cukrem w proporcji 50:50 i tak powstawala
mieszanka dosc wybuchowa Wiem bo to byla niezla frajda
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
"...to nie dzieci to zwykle skur...."
A tak poważnie mówiąc, to macie dziewczyny po części racje, dużo zależy od rodziców.Dlatego wkurzało mnie jak tu parę dorosłych, mających na pewno dzieci, mówiło z nienawiścią o innych nacjach(brudasy,turasy, śmiecie itp.)Albo okazywali bez powodu agresje.Martwi mnie to,bo tak myślących ludzi jest dużo, a oni wychowują kolejne pokolenie,a ci kolejne itd...i kurwa czy jest nadzieja ze to się skończy?!!A niby żyjemy w Europie-cywilizowanym świecie,kultura, chrześcijaństwo,bla, bla...Ale mowie macie racje po części,dlatego ze ludzie albo rodzą się kapusiami, tchórzami, którzy by sprzedali własną matkę,albo takimi którzy własne życie by ryzykowali dla innych.I nie pytajcie mnie dlaczego, nie wiem.Mi nikt nie mówił co jest dobre, miałam świadomość tego,jak każdy:czy ten co jeździ po ludziach czołgiem,czy ten co staje przed czołgiem z białą flaga ma racje.
A pan panie kolku to jest jak James Bond,raz nieociosany...,raz gentleman, dziękuje za komplement,ale to bylo 17 razy kilkaset
mam nadzieje ze ktoś wstawi jeszcze jakąś fotkę tez chce się pośmiać
Marek,masz jeszcze wszystkie palce?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiedźma napisał:
"...to nie dzieci to zwykle skur...."
A tak poważnie mówiąc, to macie dziewczyny po części racje, dużo zależy od rodziców.Dlatego wkurzało mnie jak tu parę dorosłych, mających na pewno dzieci, mówiło z nienawiścią o innych nacjach(brudasy,turasy, śmiecie itp.)Albo okazywali bez powodu agresje.Martwi mnie to,bo tak myślących ludzi jest dużo, a oni wychowują kolejne pokolenie,a ci kolejne itd...i kurwa czy jest nadzieja ze to się skończy?!!A niby żyjemy w Europie-cywilizowanym świecie,kultura, chrześcijaństwo,bla, bla...Ale mowie macie racje po części,dlatego ze ludzie albo rodzą się kapusiami, tchórzami, którzy by sprzedali własną matkę,albo takimi którzy własne życie by ryzykowali dla innych.I nie pytajcie mnie dlaczego, nie wiem.Mi nikt nie mówił co jest dobre, miałam świadomość tego,jak każdy:czy ten co jeździ po ludziach czołgiem,czy ten co staje przed czołgiem z białą flaga ma racje.
A pan panie kolku to jest jak James Bond,raz nieociosany...,raz gentleman, dziękuje za komplement,ale to bylo 17 razy kilkaset
mam nadzieje ze ktoś wstawi jeszcze jakąś fotkę tez chce się pośmiać
Marek,masz jeszcze wszystkie palce?


Wiedzma spox - kiedys bylo tak u mnie na osiedlu ze jak gdzies cos wybuchlo
to zawsze na mnie Ale nikt nie zginal i zadne zwierze nie zostalo pokrzywdzone
Masz racje Wiedzma co do wychowania dzieciakow. Moja cora kocha zwierzaki
i pamietam jak nie raz tlumaczylem zeby nie przynosic slimakow do domu i nie
trzymac w sloiku na trawce bo to nie jest zwierze domowe
Ale polaczenie dziecko - natura jest super i sadze ze to dobra droga
Tak a propos fotek to prosze. Sokol nazywa sie Kubus
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
U NAS BYLO MODNE STRZELANIE Z KARBITU BRALO SIE PUSZKE PO FARBIE Z DZIURKA W SPODZIE PUSZKI BRYLKE KARBITU DOLEWALO SIE TROCHE WODY BUZUWALO WYTWARZAL SIE GAZ DOKLADALO SIE ZAPALKE I BYLO WIELKIE BUMM ALE BYLA FRAJDA
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Blondynka, alez ja sie z Toba calkowicie zgadzam!

Tylko... jak to moze byc: moj najpierwszy maz byl (i pozostal) idiota, a moje dziecko jest o niebo madrzejsze ode mnie!
Z czego jestem cholernie dumna!

A Wiedzmie pozdrowionka! Tez madra dziewczynka!!!

W ogole - wszystkim pozdrowionka!
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Jestem pewna, ze takie fotki mieli wszyscy! Warszawa, kolumna, rowniez Szklarka itp
Zgłoś wpis


Bliżej nas