Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Buntownik Nataliaa Kulwicka (7756 niezalogowanych)
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
zgodnie z zasadą UMIESZ LICZYC, LICZ NA SIEBIE, ja rozliczam się sama, wg mnie to nic skomplikowanego. Nie wiem tylko, kto jest autorem tych slow ...moze Adam by wiedzial...

ps. gdyby ktos byl zainteresowany moge podac namiary na hol. ksiegowego. Mieszka w Velsen i dojezdza do klienta jesli jest taka potrzeba. Nie wiem ile teraz bierze ale kilka lat temu za 2 rozliczenia i dojazd policzyl 30E, wiec naprawde nieduzo. Bardzo sympatyczny ktos i wg mnie zna sie na rzeczy. Wsród jaego klientow jest tez duzo Polakow.
pozdr
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Schat_je napisał:
zgodnie z zasadą UMIESZ LICZYC, LICZ NA SIEBIE, ja rozliczam się sama, wg mnie to nic skomplikowanego. Nie wiem tylko, kto jest autorem tych slow ...moze Adam by wiedzial
pozdr


Ba , alez oczywiscie to sa slowa dokladnie tego samego autora, ktorego przytoczylem powyzej
A tak na marginesie reasumujac, to obie te sentencje sklaniaja sie ku pewnej konkluzji:

"Umiejac liczyc mozesz byc piekny i gladki, niekoniecznie liczac na siebie....to nic skomplikowanego"

Mam jednak wrazenie, ze Schat_je niezupelnie sie ze mna zgodzi

pozdr.
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Podatki radze placic. w zeszlym tygodniu pan policjant na motorze kazal mi jechac na parkin ,,ukryty,, za drzewami a tam policja, skarbowka i celnicy oraz stanowisko dla skoterow. Kazdy zalegly podatek lub mandat trzeba placic odrazu inaczej samochod sostaje na parkingu. Odjechalem troche lzejszy ale wielu zostalo
p.s jezdze na NL tablicach
Zgłoś wpis


Bliżej nas