Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Samochód firmowy używany do celów prywatnych - Holandia

Czytali temat:
lu ki Wojtek Maku Wasylow Advies Wasylow marcin970 Piotr Novak Julia2344 M. S Donald (1039 niezalogowanych)
1 Post
Wojtek Maku
(Guli)
Początkujacy
Pracuje w firmie i jakiś czas temu jako podwyżkę dostałem firmowy samochód którym mogę jeździć prywatnie po odważ sam opłacam bijteling .
W zeszłym miesiącu podatek ten wzrósł z 14% na 25% ( o którym nikt z firmy mnie nie poinformował ze za jakiś czas ten podatek będzie prawie dwukrotny)co automatycznie nie opłaca mi się płacić tego bijtelingu ponieważ kwota jeża rzędu 650 E brutto miesięcznie odciągania z mojej wypłaty.
Moim zdaniem różnice powinna pokryć firma albo znaleźć mi alternatywę ( może zmienić samochód) ale oni nie chcą z tym nic zrobić tylko zostawic jak jest
Czy może mi ktoś podpowiedzieć co w takiej sytuacji należy zrobić ?
Zgłoś wpis
10 Postów
Bywalec
W sprawie podatków warto wszystko dobrze przeanalizować i wybrać opcję, która będzie najbezpieczniejsza dla pracownika. Zapraszamy do kontaktu, chętnie doradzimy co zrobić www.wasylowadvies.nl
Zgłoś wpis
4 Posty
Donald
(Donald)
Początkujacy
A co z samochodów nowych wybrać?
Zgłoś wpis


Bliżej nas