Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
No, nie ubywa
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Lady LouLou napisał:
no to ja tez jestem (byla) idiotka, Ciociu, o czym mialam przekonac sie dopiero pozniej.....zeby jeszcze tylko moznabylo w takim samym tepie sie odidiocic .... , ja rowniez nikomu niezycze bycia idiota. niestety,dowiemy sie o tym po czasie dziuby dla przyszlych,bylych i wszystkich idiotow

Ciocia życzy tempa w odkręcaniu i trzyma kciuki!

Również DZIUBY!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jaromazurr napisał:
jak w temacie idiota idiote idiota popedza
No zgodze sie ze chyba tylko idiotka zaplaci 100% kwoty za suknie nawet jej dokladnie nie widzac,
ale jak was tak czytam to moze promujcie od razu pani prosi pania a pan prosi pana.
Ciekaw jestem co wy przekazujecie czy moze bedziecie przekazywac swoim dziecia, jakies pewnie jeszcze wyzsze wartosci jak slub czy kosciol, tylko jakie.............?
A suknie faktycznie zdjecia ok


Jaro!!!!
Ty to jednak wiesz w jakim temacie zabrac glos. Witamy zatem w swiecie idiotow, "idiotow" i antyidiotow.
A co do wartosci to jak dla mnie nie podlegaja one zadne gradacji , albo wartoscia sa albo nie .
Co do slubow to znowu wyszlo na to, ze sie cale zycie wymadrzalem i dlatego pewnie nie przekaze moim dzieciom zadnych wartosci....i badz tu "madry".
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Slub nie jest dla idiotow, uwazam. Idioci nie powinni slubowac...Ale faktycznie, jesli z idiotycznych pobudek typu, suknia, frak, karoca, impreza, bo wszystkie kolezanki juz...a ja jedna nie, czy z byle kim -to lepiej wcale.
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
W sumie tylko idiota moze byc szczęśliwy ,a madrosc i wiedza czynią nieszczęsliwym . Pewnie dlatego mówimy o ślepej milości
A obrączka nic nie znaczy jesli nie ma za sobą pewnosci i trafnosci wyboru.
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Schat_je napisał:
Slub nie jest dla idiotow, uwazam. Idioci nie powinni slubowac... W pełni się z tym stwierdzeniem zgadzam ,chociaż daleki jestem od nazywania ludzi idiotami tylko dlatego że mają inne spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość.Także osoby z przerośniętym ego nie powinny ślubować,związek dwojga to ciągły kompromis nawet kiedy są najlepiej dobraną parą.Nie wyobrażam sobie bycia samemu.Razem z bliską osobą to nawet zwykły spacer jest wyjątkowy a samemu jak w reklamie to się można ogolić
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Schat_je napisał:
Slub nie jest dla idiotow, uwazam. Idioci nie powinni slubowac...Ale faktycznie, jesli z idiotycznych pobudek typu, suknia, frak, karoca, impreza, bo wszystkie kolezanki juz...a ja jedna nie, czy z byle kim -to lepiej wcale.

Ślubują. ludzie, a że później coś nie wychodzi to nie wina ceremonii tylko ich samych
Według mnie największym idiotyzmem jest ocenianie czegoś czego samemu nigdy sie nie zrobiło
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Oczywiscie Ypsylon, ze to nie wina ceremonii, ze cos nie wychodzi, tylko ludzi...
Slubowanie to nie są tylko puste slowa, slubowanie do czegos zobowiązuje, slubuje sie na dobre i na zle... a wielu zapomina o tym i jesli pojawiają sie zle momenty odpuszczają... A w zyciu nie zawsze jest przeciez kolorowo, a zwiazek to cięzka praca 2 stron...
Dlatego slubowanie jest nie dla "idiotow". tylko dla tych, ktorzy są w pelni świadomi na co sie decydują i dojrzeli do tego...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
I znowu powialo Ciemnogrodem, Mendelsonem z kasety , czy tez serwisami , zestawem stolowym oraz kompletem poscieli czy tez wychuchana limuzyna.
Silna i mocna relacja dwojga logicznie myslacych osob nie potrzebuje powtarzania wyswiechtanych obiecanek-cacanek w towarzystwie urzedasa czy kaznodziei,
skladane obietnice i tak nigdy do konca nie zostana spelnione , wyjatki potwierdza tylko ta regule, a wiec po co ta szopka .
To wlasnie uwazam za idiotyzm.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Szopka to jest na swieta Adas
a slub mysle ze wzmacnia zwiazek dwojga ludzi, juz nie tak latwo bylo milo ale sie zmienilo
kiedys byly prawdziwe zwiazki a dzis, dzis nic nie ma wartosci.
Mysle ze tylko strach przed partnerem ze moze nie wyjdzie nie poprosi, kieruje ludzi do takich luznych zwiazkow, nie jestem stanowczo przeciw jak ktos tak chce jest ok ale chyba w podswiadomosci kazda dziewczyna o tym marzy, moze sie nie przyzna ale jednak, a co do wolnosci i swobody chcialbym zobaczyc mine wyzwolonej matki czy ojca ktorej syn oznajmia ze sie zeni z kolega wyraz twarzy chyba bezcenny i poszla by w leb cala wolnosc, swoboda i wnuki
Zgłoś wpis


Bliżej nas