Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Anja Nl napisał:
Podobno pieklo jest jedno, więc Jaro masz szanse IDŹ NA CAŁOSC

A u mnie w szafie suknia już wisi, i jest zastawiony stół, i kościół i kareta i prezenty aaaaaa no i bajki od Malutkiej tylko hmmmm....... cholera!!! KANDYDATA BRAK!!!!
Chyba w tym piekle sie smażą


Anja poczekaj az sie dobrze wysmaza beda smaczniejsi do schrupania, no chyba ze wolisz takich bardziej krwiiiiiiiiiistych, prawie surowych

Smacznego !!!
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
O jaaa...
Czytam i oczom nie wierzę!
Myślałam, że to ja jestem tu dinozaurem, ale gdzie tam!
Że co? Że prawdziwa milość to tylko po ślubie?... Bo obietnice, legalizacja itp.
Dzieci drogie (niektóre, tylko niektóre), mam wrażenie, że nie rozumiecie Adasia. Ani Anji. Ani Malutkiej.
No, ale cóż, ostatnie badania dowodzą, że w Polsce tylko 40% (sic!) społeczeństwa potrafi czytać ze zrozumieniem, 50% zaś nie rozumie wiadomości w TV.

Po co przysięgać? Po co przysięgę przyjmować? Nie lepiej wykorzystać energię na upiększanie związku? Dopóki trwa. A jak się skończy - małżeństwa też się kończą - rozejść się w zgodzie i bez ton akt w sądzie i wydrapujących sobie nawzajem oczy członków dwóch rodzin.

Ciotka Wam to mówi.
Howgh!
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adamm napisał:


W piekle mam wykupiona miejscowke od lat, karte rabatowa i dinki gratis, z diablem pilem bruderschaft zaraz po podpisaniu cyrografu....jak cos to znajdziesz mnie w lozy VIP-ow, zaprszam.

Jaro tak mozna i przed slubem , tylko potem trzeba sie bedzie z tego niezle spowiadac.....
moja wina, moja wina , moja baaaaardzo wielka wina


Adaś, to mamy miejscówki w tym samym sektorze!
Ja tam spowiadać się nie będę. I tak nie pomoże.
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Adamm napisał:
ZIBI L napisał:

.Razem z bliską osobą to nawet zwykły spacer jest wyjątkowy a samemu jak w reklamie to się można ogolić

ZIBI L telewizja klamie!!!
Mozna zrobic to we dwoje!!!
Golenie pewnych czesci ciala partnerki to moze nie to co zwykly spacer, ale tez bywa wyjatkowe.
Wazne by nie gasic wtedy swiatla

Chyba pojde do piekla !!! Czaaaaad!!!!
Ze stałą partnerką można pójść dalej w urozmaicaniu życia sexualnego także przy zapalonym świetle.Natomiast z przygodnie poznaną panią na MN "golenie pewnych częsci ciała" to chyba w rękawiczkach gumowych
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ciekawi mnie co na to panie z MN??????
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Adamm napisał:
Ciekawi mnie co na to panie z MN??????Nie miałem zamiaru żadneej pani obrazić tylko podkreślić że sex przygodnie poznaną panią może być niebezpieczny (aids i inne)prezerwatywa może cie ochronić ale tylko częsciowo.Raczej nie spotkałem się w sklepach z prezewatywami na język a wystarczy mała ranka na języku w kontakcie ze śluzem...Jak kogoś zgorszyłem albo obraziłem to przepraszam rozmowa jak zwykle zboczyła z tematu
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ZIBI L napisał:
Adamm napisał:
Ciekawi mnie co na to panie z MN??????Nie miałem zamiaru żadneej pani obrazić tylko podkreślić że sex przygodnie poznaną panią może być niebezpieczny (aids i inne)prezerwatywa może cie ochronić ale tylko częsciowo.Raczej nie spotkałem się w sklepach z prezewatywami na język a wystarczy mała ranka na języku w kontakcie ze śluzem...Jak kogoś zgorszyłem albo obraziłem to przepraszam rozmowa jak zwykle zboczyła z tematu


Mysle, ze rozmowa wcale nie zboczyla z tematu, suknia slubna i sex poniekad ida w parze, lub przynajmniej powinny zaczac w niej isc, a co do prezerwatyw na jezyk....istnieja takowe, chociaz bardziej sa to nakladki na jezyk o roznodnych fakturach urozmaicajace lozkowe igraszki, nawet te przed slubem, polecam.

Mimo wszystko ciekawi mnie co na to panie z MN? Jak to lecialo? "Dlugie wlosy-brak mozgu "
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
Viooltje napisał:
Adamm napisał:


W piekle mam wykupiona miejscowke od lat, karte rabatowa i dinki gratis, z diablem pilem bruderschaft zaraz po podpisaniu cyrografu....jak cos to znajdziesz mnie w lozy VIP-ow, zaprszam.

Jaro tak mozna i przed slubem , tylko potem trzeba sie bedzie z tego niezle spowiadac.....
moja wina, moja wina , moja baaaaardzo wielka wina


Adaś, to mamy miejscówki w tym samym sektorze!
Ja tam spowiadać się nie będę. I tak nie pomoże.


Hola hola nie pchać się koło Adasia siedzę ja no chyba, że Ty po lewicy koleżanko miejsce chcesz zająć
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
ZIBI L napisał:
Adamm napisał:
Ciekawi mnie co na to panie z MN??????Nie miałem zamiaru żadneej pani obrazić tylko podkreślić że sex przygodnie poznaną panią może być niebezpieczny (aids i inne)prezerwatywa może cie ochronić ale tylko częsciowo.Raczej nie spotkałem się w sklepach z prezewatywami na język a wystarczy mała ranka na języku w kontakcie ze śluzem...Jak kogoś zgorszyłem albo obraziłem to przepraszam rozmowa jak zwykle zboczyła z tematu


Jako Pani z MN piszę CIEKAWE CO NA TO PANIE Z CZERWONYCH ULIC
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Anja Nl napisał:


Hola hola nie pchać się koło Adasia siedzę ja no chyba, że Ty po lewicy koleżanko miejsce chcesz zająć


OK, Anja po prawicy, ja po lewicy i... Call us "Trójca".
Łoj, niech będzie triumwirat, bo jak znam życie, to zaraz ktoś mnie o obrazę uczuć oskarży.
Zgłoś wpis


Bliżej nas