Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Złożenie obietnicy jakiejkolwiek może być ważne dla niektórych ludzi.
Obojętnie czy jest to przestarzałe czy głupie według innych, ludzie chcą ślubować bo maja do tego prawo i jest to ich wolny wybór który należy po prostu uszanować.
Takie idee powinny być znane w Światłogrodach
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jaro,nie wiem jakie Ty dziewczyny znasz,ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka i nie mow,ze kazda marzy o szopce zwiazanej z idiotycznym przedstawieniem na pokaz..dodam,ze dosc kosztownymWbrew Twojemu pogladowi na temat kobiet,mowie to,co mysle i przyznaje sie do tego,czego chce,a czego nieUwazam,ze do bycia w szczesliwym i partnerskim zwiazku nie potrzebna mi ceremonia ani suknia,ani ten caly cyrk
A jak to zycie nieraz juz pokazalo,ze szybko jest slub,a jeszcze szyciej rozwod...Poza tym wiekszosc ludzi po podpisaniu kawalka papieru zaczyna uwazac,ze ma kogos na swoja wlasnosc...Kobiety (niektore) przestaja dbac o siebie i z pieknych zadbanych dam zmieniaja sie w brzydkie kaczatko,narzekajace na wszystko,a najwiecej na meza...Panowie zas(takze niektorzy) do perfekcji opanowuja sztuke otwierania butelek z piwem i obsluge pilota do tv czy dvdI powtorze sie kolejny raz,ze to trzeba sie dobrac,a nie pobrac.

Pozdrowionka
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Hahaha Izek...Mam dziwne deja vu ,ze już słyszałem te słowa..A no tak,wczoraj na fonie
Tak 3maj
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
W Swiatlogrodach Panie ypsylon1 nie na idee, lecz fakty sprowadzane do absurdu, patrzy sie z ze zdrowym , klarownym , asertywnym spojrzeniem, ktore nijak nie pozwala stwierdzic, ze czarne jest biale i na odwrot, przewrazliwieni lub "mniejwidzacy" otaczaja sie sloganami typu nietolerancja i brak szacunku, aby nie dostrzec , ze biale faktycznie jest biale a czarne bialym za nic w swiecie nie chce zostac, a poza tym ......to tak nie po bozemu
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zacznij pisac bajki malutka bo Ci wychodzi.
znaczy ze w zwiazkach luznych nie pojawiaja sie panowie z butelka piwa i rozstania,
jaja robimy na patelni nie na forum, bzykajac kogos pod nazwa zwiazku nazywasz to zwiazkiem, milosc to cos co z czasem przemija w kazdym zwiazku, ale pozostaje jeszcze szacunek i wiar ze nie zostanie sie samym na starosc, ale dzis juz niczego nie mozna byc pewny.
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender

()
Początkujacy
ZIBI L napisał:

.Razem z bliską osobą to nawet zwykły spacer jest wyjątkowy a samemu jak w reklamie to się można ogolić

ZIBI L telewizja klamie!!!
Mozna zrobic to we dwoje!!!
Golenie pewnych czesci ciala partnerki to moze nie to co zwykly spacer, ale tez bywa wyjatkowe.
Wazne by nie gasic wtedy swiatla

Chyba pojde do piekla !!! Czaaaaad!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Adam no niewim czy pasujemy do tego samego piekla, ale sie chyba tam spotkamy
tak mozna tez po slubie
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
Podobno pieklo jest jedno, więc Jaro masz szanse IDŹ NA CAŁOSC

A u mnie w szafie suknia już wisi, i jest zastawiony stół, i kościół i kareta i prezenty aaaaaa no i bajki od Malutkiej tylko hmmmm....... cholera!!! KANDYDATA BRAK!!!!
Chyba w tym piekle sie smażą
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jaromazurr napisał:
Adam no niewim czy pasujemy do tego samego piekla, ale sie chyba tam spotkamy
tak mozna tez po slubie


W piekle mam wykupiona miejscowke od lat, karte rabatowa i dinki gratis, z diablem pilem bruderschaft zaraz po podpisaniu cyrografu....jak cos to znajdziesz mnie w lozy VIP-ow, zaprszam.

Jaro tak mozna i przed slubem , tylko potem trzeba sie bedzie z tego niezle spowiadac.....
moja wina, moja wina , moja baaaaardzo wielka wina
Zgłoś wpis


Bliżej nas