Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Ja tez jutro lece i zycze wszystkim wesolego jajeczka i kroliczka rodem z Playboya
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
ja już zazdroszczę...
spokojnych świąt
www.grafkomp2.nazwa.pl/NASZANOWA/media/FLASH/DYNGUS.swf
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Przepraszam, że wtrącę swoich kilka słów na temat patriotyzmu. Już miałem zamiar uczynić to wcześniej kiedy temat był rozszeżony o emigracje. No więc tak ja nigdy do tej pory ani nie nazwałem się patryjotą ani za takiego się nie uważałem.
Jeszcze w szkle podstawowej skutecznie mi to wybito z głowy. Na pamięć musiałem uczyć się życiorysó: Juliana Marchlewskiego, Feliksa Dzierżyńskiego, Ewy Luxembyrg czy Wandy Wasilewskiej. Wówczas wmawiano nie tylko mi, że to są wielcy patryjoci. Po kilku latach musiałem o tym zapomnieć bo ich patryjotyzm uznano za czystą zwykłą zdradę. Z ojczyzny, która pozwoliła moim rodzicom na wychowanie mnie z ojczyzny, która dała mi paszport z Polskim godłem uciekłem ładnych kilkanaście lat temu. Miałem możliwość wymienić ten Polski paszport na inny. Wielu moich kolegów i przyjaciół to zrobiło. Ja nie. Czy uczyniłem tak bo jestem patryjotą - nie. Po tysiąckroć nie. Ja po prostu jestem normalnym człowiekiem, którego rodzinnym krajem jest Polska ze swą wspaniałą mimo wielu prób fałszowania historią, Polska ze swą tradycją i kulturą. Tam mnie nauczono czci i szcunku dla drugiego człowieka. Bez względu na to czy ubiera się u Armaniego czy na warszawskich ciuchach. Człowiek jest zawsze człowiekiem, a Polak powinien pozostać Polakiem. Określenie mnie mianem patryjoty jest dla mnie ubliżeniem. Polak i polska to brzmi dumnie i o tym każdy winien pamiętać.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Określenie mnie mianem patryjoty jest dla mnie ubliżeniem.

a tego to powiem szczerze akurat nie rozumie
dlaczego???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ale ten czas leci , dopiero co moj pies chowal sie do szafy w sylwestra a juz nadszedl czas malowania jaj....byle by tylko pies nie sploszyl zajaca , bo znowu nici z prezentow..
wszystkiego dobrego wszystkim , ja zostaje i mam nadzieje sie wyspac nareszcie, no chyba , ze jakis kroliczek zamiast zajaczka mnie nawiedzi....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
Określenie mnie mianem patryjoty jest dla mnie ubliżeniem.

a tego to powiem szczerze akurat nie rozumie
dlaczego???


Kolek. To jest moje zdanie i moje odczucie.Okrzyknięci wielkimi patryjotami sprzedawali biedny polski naród za murami Kremla i to jest to. A ja poprostu jestem Polakiem i to mi wystarczy. Wszystkiego dobrego wspaniałej świątecznej pogody, dużo wyśmienitego polskiego jadła i szrokiej drogi w drodze do Polskia.
Kolek - ile wyjazdów tyle szcześliwych powrotów.Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Adamm napisał:
ale ten czas leci , dopiero co moj pies chowal sie do szafy w sylwestra a juz nadszedl czas malowania jaj....byle by tylko pies nie sploszyl zajaca , bo znowu nici z prezentow..
wszystkiego dobrego wszystkim , ja zostaje i mam nadzieje sie wyspac nareszcie, no chyba , ze jakis kroliczek zamiast zajaczka mnie nawiedzi....


Spokoju dla psiny i zrozumienia, że to walka o prezenty. Napewno i coś jemu wpadnie. Dużo wypoczynku i odpowiednio schłodzonej "WYBOROWEJ". Nawiedzenia wieczorkiem
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
Hejka
Luksenburg to była Róża nie Ewa
Holandia zawsze przodowała w zakresie wolnomyślicielstwa ,i nie była pod wodą w średniowieczu,Erazm z Rotterdamu drukował rzeczy w innych państwach będące na indexie ksiąg zakazanych
mam nadzieje ,że nigdy nikt nie będzie odwoływał się do patriotyzmu ,a to dlatego ,że kojarzy mi się to z nacjonalizmem,a to z wojną w obronie czegoś tam przed kimś kto w imieniu racji historycznych coś tam ...
Najczęściej myślę w Polskim ,mam w kraju swój dom
jestem dumny z tego że jestem z Polski ,ale jak mam doczynienia z polskim urzedzie , czy włącze wiadomości w RMF i papież ,kościół ,afera i nic żadnej kary ,ciagnące się sprawy sądowe latami nawet te o taczkę kamieni to ... sami wiecie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
TORNADO napisał:
kolek napisał:
Określenie mnie mianem patryjoty jest dla mnie ubliżeniem.

a tego to powiem szczerze akurat nie rozumie
dlaczego???


Kolek. To jest moje zdanie i moje odczucie.Okrzyknięci wielkimi patryjotami sprzedawali biedny polski naród za murami Kremla i to jest to. A ja poprostu jestem Polakiem i to mi wystarczy. Wszystkiego dobrego wspaniałej świątecznej pogody, dużo wyśmienitego polskiego jadła i szrokiej drogi w drodze do Polskia.
Kolek - ile wyjazdów tyle szcześliwych powrotów.Pozdrawiam


Tornado.jak pokazuja ostatnie dni nie kazdy kto zostal okrzykniety patriota
tak naprawde nim jest
pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas