Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Czy jestesmy patriotami? - Holandia


()
Początkujacy
Witam wszystkich i mam pytanie.
Czy mimo tego ze wyjezdzamy za granice za praca i bardzo czesto zostajemy juz na stale lub chocby na kilka lat i czasami nie mamy kontaktu z krajem; nie zatracamy ducha patriotyzmu, czy jest inaczej, jak sadzicie drodzy rodacy?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mimo tego, ze jestem tutaj za granica i nie zamierzam szybko wracac to tesknie za Polska, za tamtejsza atmosfera, moze nie za polakami ( bo tu tez ich wielu ), jesloi by byla taka okazja oddalabym zycie za moj kraj, w poszanowaniu mam pamiec o ludziach, ktorzy zgineli po to, byśmy mogli zyc w wolnym kraju. To co teraz sie dzieje mam nadzieje ze to tylko kwestia czasu, i niebawem wyjdziemy jako kraj na prosta droge nie bedac wiecej podmiotem zachodu. " nie pytaj mnie o nia przeciez znasz ja doskonale, nie pytaj co Tobie da lecz co Ty mozesz zrobic dla niej...'
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
To ze wyjezdzamy nie znaczy wcale ze nie jestesmy patriotami.Sytuacja w kraju to jedna sprawa, ale Polska jako ojczyzna zawsze bedzie wazna. Wielu wyjechalo tylko dlatego ze polski system i warunki nie dawaly mozliwosci rozwoju i realizacji planow zawodowych wiec to chyba normalne ze tysiace ludzi zamiast siedziec na tylku i czekac na cud wzielo sprawy w swoje rece
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Dokladnie ja tez zawsze bede tesknic za Polska,jetem bylam i bede patriotka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wazna sprawa w "byciu patriota" w Holandii czy kazdym innym kraju jest tylko zachowywanie sie tak zeby nie przynosic obciachu Polsce. Bo jaki jest stereotyp NL to chyba wszyscy wiemy i nie dzieje sie to bez powodu.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy


oto moja odpowiedz na pytanie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kołek to nie twoja odpowiedz ty tylko powiedzmy posluzyles sie "cytatem" Ale powiedz cos od siebie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mareks_ams napisał:
Kołek to nie twoja odpowiedz ty tylko powiedzmy posluzyles sie "cytatem" Ale powiedz cos od siebie.

kurde ja myslalem ze to moja odpowiedz a to tylko cytatem sie posluzylem !?
kurde marus przepraszam
no wiec ja to kocham ta nasza ludowa ojczyzne !
Zgłoś wpis
2 Posty
gosia p
(marita)
Początkujacy
Mieszkam w Holandii bardzo dlugo ,na poczatku strasznie tesknilam ,moze przez pierwsze 2 lata.Pozniej mi minelo.Lubie jezdzic do Polski
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
jak tego słucham to mi głupio ze wyjechałam

,no ale tak miało być.Zawsze będę tęsknic, bo kocham góry..( o ironio,mieszkam parę metrów od morza)
Zgłoś wpis


Bliżej nas