Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Ale żeście się uparli ...
Kompletnie niekonstruktywne to forum..
Chłop zapytał o coś a tu ani konkretnych odpowiedzi ani wolności słowa
Teraz ani nie bzyknie ani się więcej nie wypowie. Nikt przeciez nie każe komentowac stylu wypowiedzi, nie?
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Ypsylon, na nic się nie uparłam.
Wkurzyło mnie tylko nazewnictwo.
No bo czy fajnie by zabrzmiało, gdyby jakaś panna powiedziała np.: "mam ochotę na jakiegoś kundla"?
Ale, jako że ciotka Violka nie nosi długo urazy, proszę bardzo, podaję link mogący uszczęśliwić nie tylko autora pytania:
www.rossegids.com/
Cała Holandia.


Dodam, że tu chodzi wyłącznie o homo sapiens.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Baekelandplein.....Eindhoven,Edisonstraat
Zgłoś wpis
21 Postów
marek cabaj
(zaczepny)
Bywalec
Dziękuje wszystkim za te dobre informacje i te nie miłym podtekstem,ale trudno rużni ludzie są na tym świecie i nie ma co się spodziewać po niektórych niczego nadzwyczajnego.Ale ok.
Viooltje --dzięki za linka jest ok.,mimo Twojego niestosownej wypowiedzi na początku,wysząłaś z Tego z honorem.
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
zaczepny napisał:
Dziękuje wszystkim za te dobre informacje i te nie miłym podtekstem,ale trudno rużni ludzie są na tym świecie i nie ma co się spodziewać po niektórych niczego nadzwyczajnego.Ale ok.
Viooltje --dzięki za linka jest ok.,mimo Twojego niestosownej wypowiedzi na początku,wysząłaś z Tego z honorem.


Ha,ha,ha nie moge
Viooltje, zachowuj sie troche!
Toś mnie rozśmieszył
Ale wyszłaś z honorem!


Ypsylon1,jakby mi tak ktoś w towarzystwie pojechał z tymi suczkami
to tez bym mu powiedziała ze jest z lekka chamski

Rzeczywiście,zaczepny, są RÓŻNI ludzie
Acha,i to nie był podtekst,nikogo nie obchodzi ze masz ochotę na prostytutki,a tylko o to ci chodziło,bo takie informacje możesz poszukać w internecie,ale nie na forach
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Ave, Siostro Wiedźmo!

Zaczepny, moja "niestosowna" wypowiedź (kuźwa, to słówko nakręca mnie do zrobienia czegoś politycznie niepoprawnego) jest odpowiedzią na Twoje niestosowne określenie.
Merytorycznie sprostałam tematowi, prawda?
Zgłoś wpis
21 Postów
marek cabaj
(zaczepny)
Bywalec
Viooltje podsumowując wszystkie za i przeciw stwierdzam z calą pewnością że sprostałaś tematowi i Twoja pomoc okazała się bardzo przydatna .Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zaczepny...w imieniu czytajacych owe forum, chcialbym wyrazic wielkie zadowolenie, ze sobie ulzyles , wszyscy jestesmy z ciebie bardzo dumni, wierzymy rowniez z cala pewnoscia, iz sprostales ....w temacie.
BRAWO ZUCH CHLOPIEC.

Nie omieszkaj poinformowac nas o nastepnym razie, wszyscy juz trzymamy za ciebie kciuki.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Adamm ..... zazdrość przez Ciebie przemawia
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wielce to debilny temat,a dyskusja przedebilna,ale to moje spostrzezenie,bez urazy prosze...,pozdrawiam niepocieszonego pytajácego na poczatku.
Zgłoś wpis


Bliżej nas