Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Ja wiem czy debilny?Proste zapytanie-to i powinna byc prosta odpowiedź i tyle...Chce chłopak na "czas",niech idzie...adres i tyle....Qrwa,XXI wiek,nie siedźmy w zaścianku....Jego sprawa co i jak robi....To wolny kraj
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
BziQ
popieram w 100%
ale jak przeczytasz większość postów na forum to zobaczysz jaki tu jest zaścianek ...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Znam MN praktycznie od poczatku powstania..rózne nicki i koleje losu,mała powieść by napisał..hehe
Ale nie ma co sie utożsamiac z wirtualem...why?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ypsylon1 napisał:
Adamm ..... zazdrość przez Ciebie przemawia


No ba!!!
Suczka niedosc , ze nie wyuzdana to jeszcze murzyneczki przeciwienstwem,
z klacza bardzo podobnie nawet bez.... uzdy.
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
problemem jest nie to że ktoś chce iśc do burdelu ,tylko okreslenie kobiet ,nie lubię określeń ,- suka ,świnka itp . i tyle
a wątek nie jest debilny ,są rózne potrzeby ,jedni szukaja pierogów inni tanich mebli ,ja motocykla (tniego i dobrego ) jeszcze inni prostytutek ,owieczki stoja na pastwiskach tylko skok przez rów i...

Zgłoś wpis
21 Postów
marek cabaj
(zaczepny)
Bywalec
Ja też uważam że to normalne pytanie,które nikogo nie powinno urazić ani zbytnio zaskoczyc ,to w końcu holandia kraj wolny i obwitujący w sexsualne tematy.Nawet przewodniki opisujące miejsca do zwiedzania polecaja czerwone ulice w amsterdamie,więc nie wiem gdzie tu jest debilizm,jak na pisał pako,pewnie nie przemyślał sprawy za nim napisał,tak coś walnoł bo chciał zabłysnąc,ale mu nie poszło trudno.A tak na marginesie,jak napisałem post o z pytaniem o szkołe,to padły tylko 2 odp.,a post o prostytutki,to 24odp.i jakoś w temacie o szkole nie widziałem pako,i jego riposty o debiliźmie,ale szkoła to pewnie dla niego Ciężkie i bolesne wspomnienia.
Pozdrawiam wszystkich pomagających i mających coś sensownego do napsania do pytania zawartego w temacie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
zaczepny napisał:
...jakoś w temacie o szkole nie widziałem pako,i jego riposty o debiliźmie,ale szkoła to pewnie dla niego Ciężkie i bolesne wspomnienia...
.


Rozumiem że jesteś wkurzony i masz swoje zdanie i to bardzo dobrze.
Tylko jak chcesz komuś dociąć to przynajmniej postaraj się zrobić to dobrze bo sam też nie zabłysnąłeś wiadomościami ze szkoły i to z jednego przedmiotu

Holandia, obfitujący, seksualne, Amsterdamie, napisał, zanim , walnął,

Bez urazy zadziorny ale jak się mamy kłócić to przynajmniej na poziomie
Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hmmmmm
zjebano jebakę .....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
zaczepny napisał:

Pozdrawiam wszystkich pomagających i mających coś sensownego do napsania do pytania zawartego w temacie.

Mówisz i masz.....Gdy już odwiedzisz Baekelandplein w Eindhoven,zrób tak....Wyjeżdżając stamtad-na pierwszych światłach skreć w prawo...jedź prosto w kierunku wiaduktu do nastepnych swiateł...Na nich skręć też w prawo i jedź wzdłuż takiego parkingu długą prostą równoległą do nasypu kolejowego (musisz go mieć po prawej ręce)...Od 20.00 do 02.00 zmienia sie to w Sex Zone...Podjeżdżasz pod "budkę" stróza,wybierasz panienkę,i wjeżdżasz z nią w box,za parawan....Płacisz taniej jak na Baekelandplein,ale "dodatki" masz gratis ....Rózne,różniste tam stoją-taka rosyjska ruletka :d ,ale trafisz terz i na extra hiper którym brakuje np.na bilet
I'am Eindhovener,to mój rejon biwakowania więc wiem co mówię

Co do Den Bosch...hmmmmm...jako takich czerwonych ulic tam niema,aczkolwiek nie mówie ze wogóle nic nie ma
Na początek musiałbys się dostać na stacje kolejową,obok pomnika smoka-Stationplein...I potem iść...hmmmmm i tu dylemat...2x wiozłem tam swoja ekipe tynkarską w "stanie wskazujacym'' i dokładnie nie wiem gdzie chodzą,bo w obu przypadkach musiałem zostać w aucie aby pilnować kogoś,kto nie dotrwał i zaniemógł.....Jeśli masz życzenie zaczepny,to moge albo skontaktować Cie z nimu,lub poprostu dowiedzieć sie o namiary.....daj znać,dla mnie to nie problem...
Have a nice day.......
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ypsylon1 napisał:
zaczepny napisał:
...jakoś w temacie o szkole nie widziałem pako,i jego riposty o debiliźmie,ale szkoła to pewnie dla niego Ciężkie i bolesne wspomnienia...
.


Rozumiem że jesteś wkurzony i masz swoje zdanie i to bardzo dobrze.
Tylko jak chcesz komuś dociąć to przynajmniej postaraj się zrobić to dobrze bo sam też nie zabłysnąłeś wiadomościami ze szkoły i to z jednego przedmiotu

Holandia, obfitujący, seksualne, Amsterdamie, napisał, zanim , walnął,

Bez urazy zadziorny ale jak się mamy kłócić to przynajmniej na poziomie
Pozdrawiam


asz trudno uwiezyc szanowny kolego w twuj poziom klutni
oczą nie wieze
Zgłoś wpis


Bliżej nas