Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
ha ha ha
straszny niedowiarek jesteś
zaufaj sobie, skup się, zastanów
powinno się udać
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
myslalem ze poprawisz moje bledy
no ale coz
wrocmy do tematu !
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
zaczepny napisał:
Ja też uważam że to normalne pytanie,które nikogo nie powinno urazić ani zbytnio zaskoczyc ,to w końcu holandia kraj wolny i obwitujący w sexsualne tematy.Nawet przewodniki opisujące miejsca do zwiedzania polecaja czerwone ulice w amsterdamie,więc nie wiem gdzie tu jest debilizm,jak na pisał pako,pewnie nie przemyślał sprawy za nim napisał,tak coś walnoł bo chciał zabłysnąc,ale mu nie poszło trudno.

Chłopcze drogi, ani na tym portalu, ani w tym kraju OBWITUJĄCYM w SEXUALNE tematy, nikt nie broni Ci pójść na "czerwoną". Korzystaj sobie z życia. Każdy to robi na swój własny rachunek i po swojemu. I żeby nie było niedomówień - wcale Cię nie potępiam. Nawet link podrzuciłam.
Tylko nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi i nie opieprzaj wszystkich naokoło za swoje własne... hmmm... jak to nazwać? Przejęzyczenie? Wulgaryzm? Idiotyzm? Czy może - po Twojemu - debilizm?...
Zadałeś pytanie i otrzymałeś odpowiedź. Masz ochotę na suczkę, mój pies Ci jakąś odstąpi. Klaar.

A tak na marginesie,jak napisałem post o z pytaniem o szkołe,to padły tylko 2 odp.,a post o prostytutki,to 24odp.i jakoś w temacie o szkole nie widziałem pako,i jego riposty o debiliźmie,ale szkoła to pewnie dla niego Ciężkie i bolesne wspomnienia.
Pozdrawiam wszystkich pomagających i mających coś sensownego do napsania do pytania zawartego w temacie.


Widzisz, widocznie Twoje pytanie o prostytutki wzbudziło rodzaj współczucia, że chłop po 18-tym roku życia nie potrafi sobie z tym poradzić. Mając do dyspozycji czar osobisty i INTERNET na dodatek, dalej nic?... Smutne.
Włączyła się solidarność. Nie tylko męska, czemu nie możesz zaprzeczyć, bo mój link okazał się nader przydatny.

Radzę więc przeczytać topik od początku, ZROZUMIEĆ, po czym przestać wygadywać bzdury i wkładać w usta innych forumowiczów rzeczy (oj... ), no, może słowa, których wcale nie wymawiają.

Czy tym razem wyraziłam się jasno? Jeśli nadal nie rozumiesz, po prostu zapytaj.

Ciotka Violka pozdrawia.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adamm napisał:
Zaczepny...w imieniu czytajacych owe forum, chcialbym wyrazic wielkie zadowolenie, ze sobie ulzyles , wszyscy jestesmy z ciebie bardzo dumni, wierzymy rowniez z cala pewnoscia, iz sprostales ....w temacie.
BRAWO ZUCH CHLOPIEC.

Nie omieszkaj poinformowac nas o nastepnym razie, wszyscy juz trzymamy za ciebie kciuki.


Rany, Adaś i jak tu Cię nie kochać?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Vio....
odnośnie poprzedniego postu .....
Nadużywasz dobrego serca Bazyla. Uważam że sam powinien zadecydować czym się z kim podzieli .....
Zdrowaśki
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Moja suczka miala na imie Ola..fajny kundelek byl..
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
zaczepny
czy ty nie mogles miec ochoty na Pania prostytutke
co ci strzelilo do glowy z ta suczka-czlowieku !
dobrze chociaz ze dobrzy ludzie ci pomogli w twojej potrzebie
dali ci blogoslawienstwo i przyzwolenie wskazali linki
pamietaj tylko zadnych suczek wyuzdanych
zwykle prostytutki chlopie !
Zgłoś wpis
21 Postów
marek cabaj
(zaczepny)
Bywalec
Dlaczego napisałeś że fajny kundelek był co zrobiłeś tej biednej psinie -twój przypadek to zoofilia.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Dla wszystkich wyuzdanych


Zgłoś wpis


Bliżej nas