Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Piotr Neumann Jolanta Harnik Ania Furdal (10497 niezalogowanych)
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
wiedzma napisał:
ale za to "herbatka" dobra

I ser
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
zgodzę się iż chleb jest niedobry ,ale znalazłem ostatnio małą piekarnie (holenderską) i mimo iż chleb tam kosztuje 2,50 € to warto
Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
ja za ta cene mam tu niedaleko polski swiezy z piekarni
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
A co robilas w Hiszpanii? Staz? Wakacje? Czy za chlebem pojechalas?
Bawic sie pojechalam ;p

Widzisz panuje taka opinia, ze jak Polka jest z Holendrem to dla kasy W moim tez sie za bardzo nie pokrywa, moj Holender nie rzuca dolarami na prawo i lewo bo ich nie ma. I wcale ich miec nie musi. Kocham go za to kim jest a nie skad jest.

Czy ze ktos tu za chlebem przyjechal to oznacza ze jest nieudacznikiem?
Jakbys uwaznie przeczytala, to zorientowalabys sie, ze ten cytat byl czascia masowej nagonki jeden na drugiego. Co prawda wiekszosc Polakow, z ktorymi sie tu zetknelam nie umialo sobie nawet samemu podstawowych spraw zalatwic i to juz nie chodzi o jezyk, bo tego tak szybko opanowac sie nie da. Chodzi o jakies ogolne ich podejscie. Wiem, ze generalizacja jest krzywdzaca ale szczerze mowiac nie spotkalam jeszcze zaradnego Polaka w Holandii... Niestety :/ Kazdy jeden- co mu rzuca, to wezmie. Nie sprawdzi, nie doinformuje sie. Zaplaca mu 5 eurona godzine- lepsze i to, co tam, ze ponizej minimum. Ja wole miec uitkering niz zapierdalac za marne grosze tylko dlatego, ze mam orla w paszporcie.
Nie wiem, moze zbyt niewielu Polakow tu poznalam.
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Sus jak wydasz wszystkie zaskórniaki od rodziców i przestaniesz dostawać kasę od holendra to inaczej zagadasz
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
uitkering dla polaków jest na trzy miesiące , a co zrobisz potem Sus
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
Ród Polaków w Rotterdam napisał:
uitkering dla polaków jest na trzy miesiące , a co zrobisz potem Sus

Gowno wiesz, uitkering nie dzieli sie na uitkering dla Polakow i dla nie-Polakow, dlugosc przyslugiwania zasilku zalezy od przepracowanych lat a nie od narodowosci. Po raz kolejny radze sie doinformowac kmiocie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ale mam beke z was
prosze nie przestawajcie !!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Krzysiu...nie masz szans do nich ...A i PZDR bo dawno sie do Ciebie nie odzywałem
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
kolek napisał:
ale mam beke z was
prosze nie przestawajcie !!!!

Hehehe Ja bym mogla dalej ale kolega chyba wysiadl

Dobra ide sie zajac czyms konstruktywnym, zycie mi spier*ala ;/ *bierze recznik i maszeruje na plaze *
Zgłoś wpis


Bliżej nas