Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Piotr Neumann Jolanta Harnik Ania Furdal (10501 niezalogowanych)
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
SMISZNE KRAWCZYK SMISZNE
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Milosc unosi sie w powietrzu..(patrz Sus-Rod Pl)
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sus napisał:

Hehehe Ja bym mogla dalej ale kolega chyba wysiadl

Dobra ide sie zajac czyms konstruktywnym, zycie mi spier*ala ;/ *bierze recznik i maszeruje na plaze *


Mogłabyś,mogła....Nawet w to nie wątpie ani sekundy...Ale ze dzięki takim jak Ty,Ród Polaków(...) i wam podobnym
w każdym tremacie jest syf i burdel,i ludzie zamiast oczekiwanych sensownych,konkretnych odpowiedzi czytają chłam i spam to druga sprawa...Fakt,ze to społeczniak a nie tematyk,na którym naotabene odtrazu jeden z drugim dostałby kopa w dupe i ban na IP;nie znaczy aby pierdolić głupoty bez sensu i robić gnój gdzie sie da...Znam tu wielu ludzi z przeogromna wiedzą,ale sami twierdzą ze pisanie tu mija sie z celem...
Proponuje wam zajoby spamerskie udać sie na sweet brokacik lub forum onetu do ludzi o podobnych durnych wypisach;I TAM SMAROWAĆ DO BÓLU!!!!!!!!!!

nie pozdrawiam... E.O.T
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
AH1/N1 nikt nie mowil ze w zyciu bedzie latwo...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn napisał:
AH1/N1 nikt nie mowil ze w zyciu bedzie latwo...

blondyn jestem wyjatkiem?????
zycie to najpiekniejsza, najlatwiejsza, najmilsza rzecz jaka mozna robic na przemian z praca.
ja uwielbiam swoja prace, czasem mi placa za to ze jestem na wakacjach i za to kocham holandie. mozna z hobby zrobic prace i zyc.
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
AH1/N1 napisał:
Sus napisał:

Hehehe Ja bym mogla dalej ale kolega chyba wysiadl

Dobra ide sie zajac czyms konstruktywnym, zycie mi spier*ala ;/ *bierze recznik i maszeruje na plaze *


Mogłabyś,mogła....Nawet w to nie wątpie ani sekundy...Ale ze dzięki takim jak Ty,Ród Polaków(...) i wam podobnym
w każdym tremacie jest syf i burdel,i ludzie zamiast oczekiwanych sensownych,konkretnych odpowiedzi czytają chłam i spam to druga sprawa...Fakt,ze to społeczniak a nie tematyk,na którym naotabene odtrazu jeden z drugim dostałby kopa w dupe i ban na IP;nie znaczy aby pierdolić głupoty bez sensu i robić gnój gdzie sie da...Znam tu wielu ludzi z przeogromna wiedzą,ale sami twierdzą ze pisanie tu mija sie z celem...
Proponuje wam zajoby spamerskie udać sie na sweet brokacik lub forum onetu do ludzi o podobnych durnych wypisach;I TAM SMAROWAĆ DO BÓLU!!!!!!!!!!

nie pozdrawiam... E.O.T



AH1 to Twoje prawo napisać co myślisz , tylko w przeciwieństwie do Sus ja mam pokorę i wiem kiedy się wycofać z idiotycznych rozgrywek Sus, nikt też mnie nie zapytał ile już pomagałem innym na tym forum i na innych ale to szczegół
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Sus napisał:
Ród Polaków w Rotterdam napisał:
uitkering dla polaków jest na trzy miesiące , a co zrobisz potem Sus

Gowno wiesz, uitkering nie dzieli sie na uitkering dla Polakow i dla nie-Polakow, dlugosc przyslugiwania zasilku zalezy od przepracowanych lat a nie od narodowosci. Po raz kolejny radze sie doinformowac kmiocie.




Jeżeli ja taki "kmiot" dostałem po dwóch latach pracy zasiłek na 3 mies. to ile ty masz przepracowane dziecko
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
A może z Sus będziemy pobierać za bilety jak ktoś chce poczytać
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
chyba powinniście nam zapłacić za to ze czytamy
pozdr wszystkich tych dobrych i niedobrych
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja jestem pod wielkim wrazeniem waszej znajomosci przepisow zasilkow oraz stawek nadgodzin itp
chetnie tez bym sie nauczyl gdyby mi za to placili
jesli ktos jest mistrzem w swojej dziedzinie prace zawsze znajdzie za najwieksze stawki
i nie musi korzystac z gownianych biur posrednictwa
Zgłoś wpis


Bliżej nas