Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Piotr Neumann Jolanta Harnik Ania Furdal (10498 niezalogowanych)
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
nikt też mnie nie zapytał ile już pomagałem innym na tym forum i na innych ale to szczegół
A kogo to obchodzi? Obchodzi CIe ile ja pomoglam na innych forach? Niesadze. Wiec skoncz juz z tym podnoszeniem swojego ego, bo nie ma w tym nic imponujacego.

Jeżeli ja taki "kmiot" dostałem po dwóch latach pracy zasiłek na 3 mies. to ile ty masz przepracowane dziecko


Wekeneis: basisuitkering
Heeft u in 26 van de 36 weken gewerkt voordat u werkloos werd? Dan voldoet u aan de wekeneis. U krijgt een basisuitkering van 3 maanden. Het maakt niet uit hoeveel uur u per week werkte in die 26 weken.

Jareneis: verlengde uitkering
Voldoet u aan de wekeneis én heeft u de laatste 5 kalenderjaren voordat u werkloos werd ten minste 4 kalenderjaren gewerkt? En heeft u in elk van die 4 kalenderjaren minimaal 52 dagen loon ontvangen? Dan voldoet u aan de jareneis en krijgt u een verlengde uitkering.

Voldoet u aan de jareneis? Uw totale WW-uitkering duurt dan in maanden even lang als uw arbeidsverleden in jaren. Bijvoorbeeld 7 jaar arbeidsverleden betekent dat u 7 maanden WW krijgt. De uitkering duurt maximaal 38 maanden.
Uw arbeidsverleden voor de WW berekenen wij met 2 periodes: uw feitelijke en fictieve arbeidsverleden.


Twoje slowo przeciw UWV(www.uwv.nl/Werkloos/fasevragen/Ik_word_w...jgen.aspx#26213205). Chyba przegrales KMIOCIE.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sus sprawdz moze czy cie na niedzieli nie ma OK
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Sus zapomniałaś dodać iż te przepisy dotyczą osób posiadające holenderki paszport, ale to szczegół złotko
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Stary a kogo to interesuje. Wyjasnijcie sobie takie kwestie na priv bo robi sie to powoli niesmaczne i nie sadze ze ktos
jest zainteresowany tym tematem. Jesli tak rece w gore
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Ja podnoszę rękę jako pierwszy byle to dziewczę dało sobie spokój
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Cos mi sie wydaje ze pozostaniesz sam z reka podniesiona w gore
Bez urazki ale biura posrednictwa pracy to jedna wielka mafia oszustow
i tyle w temacie. Mieszkam tu prawie 15 lat i nigdy nie korzystalem
z ich "uslug".
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
Ród Polaków w Rotterdam napisał:
Sus zapomniałaś dodać iż te przepisy dotyczą osób posiadające holenderki paszport, ale to szczegół złotko

Zrodlo poprosze, bez zrodla to Ty sobie mozesz gadac bajki
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
marek_ams napisał:
Cos mi sie wydaje ze pozostaniesz sam z reka podniesiona w gore
Bez urazki ale biura posrednictwa pracy to jedna wielka mafia oszustow
i tyle w temacie. Mieszkam tu prawie 15 lat i nigdy nie korzystalem
z ich "uslug".


A ja korzystalam juz kilka razy i nikt mnie nie oszukal, nie okradl. Nie wiem gdzie wy pracujecie :| Ja nie mam nic do zarzucenia.
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Sus źródło to pracownicy CWI , ale może oni sami nie znają przepisów
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sus to po jaka cholere drazysz ten temat ??? Masz jakies ukryte intencje czy to
juz taka natura ze lubisz ciagnac niekonczace sie historie ???
Zgłoś wpis


Bliżej nas