Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Barbara Overmeijer De Da Pietrek123 (3874 niezalogowanych)

()
Początkujacy
zaslav napisał:
marek_ams napisał:



Jest DOKŁADNIE odwrotnie. Cały ten g...any film wykorzystuje dowcipy/skecze które wcześniej były w internecie (zazwyczaj na grupie newsowej chomor-l). poszukaj w google "do jąder doszło" i znajdziesz ten dowcip na forum z 2008 roku.
Na przyszłość: nie oglądaj reklamowanych polskich filmów[/quote]

Oglądałem to akurat na filmie i podzieliłem sie ta informacja.
Idac twoim tokiem rozumowania Job Czyli Ostatnia Szara Komorka
tez jest zlepkiem skeczy i kawałów. Tylko jakie to ma znaczenie?
Na przyszłość: nie mów mi co mam oglądać OK
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
Odp.:Zasłyszane. Prawdziwe! 3 Dni, 3 Godziny temu
Viooltje

Opowieść na innym portalu:

Wczoraj namówiłam wreszcie swojego męża zeby kupić abażur z kryształów (...)


dobry tekst a wszczególności końcówka
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Właśnie wróciłam z Polski.
Kilka dni temu, Szczecin, Królowej Jadwigi, klimaty jak z "Rezerwatu" Łukasza Palkowskiego. Właśnie podjechaliśmy pod bramę, czekamy na syna. Ze mną mój oraz zaprzyjaźniony kowboj (wybierają się na piknik do Sułomina) i Bazyl. Kowboje rozsiadają się koło auta. Zabieram psa na krótki spacerek, wracając słyszę rozmowę dwóch meneli:
- Ty, no mówię ci, na pewno pedały.
- Eee, p*dolisz, zaraz tam pedały, jakieś głupki w kapeluszach i ch*j.
- K*wa, mówię ci, że pedały, oni lubią takie przebieranki, założysz się? - burzy się "expert". Po czym podchodzi chwiejnym krokiem do auta, ogląda numery i krzyczy ucieszony:
- K*wa, wygrałem! Żółte blachy! Z Holandii!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
..LOL.. ..cale szczescie,ze nie bylo obok samochodu w ktorym siedzial Mbebe i Mehmet...Zaraz by bylo,ze antychrysty i wogole...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje wychodzi na to, ze wszyscy jestesmy.......pedalami
P.S Bazyl tez
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A niech to szlag trafi ja też mam żółte blachy
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Wg polskich norm trzeba Bazyla na leczenie wysłać! I Was też!
O kurna, mnie też...

Dwa lata temu w Andrychowie (okolice Wadowic) dowiedziałam się, że w Holandii nie ma domów starców, bo jest eutanazja...
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Dobre i z zycia wziete hahaha
Mnie zato pare lat temu gowniaze wyprzedzaja ,zajezdzaja mi droge i gestami do ust pytaja sie czy mam cos do palenia
widzac moje zute blachy mysleli tylko o jednym TRAWAAAAAAAA
Dodadkowo siadziala obok mnie starsza ciotka,calkowiicie wystraszona oczywiscie niezrozumiala o co im chodzilo ale byla w lekkiej panice
Jeszcze wiekrze sa jaja jak sie rozmawia po Holendersku
pozdr.
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
dobrze że pur wie że zółte tablice rejestracyjne to są z holandi człowiek jeszcze kontaktował
nie jest zacofany
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Elo Paul 82, a mama z tata to wiedza zeTy sie tak na necie rozkreciles wyluzuj bo Ci tematow zabraknie
Zgłoś wpis


Bliżej nas