Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
darek udndyud kris Paczenko MirekM xxx piotr c Piotr Bednarz Barbara Overmeijer piotr jobvision Monika Kowalska Robert009 agnieszka.mojaniderlandia Miśka123 (11146 niezalogowanych)
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
a nam pani w szkole powiedziała ,ze jak juz piszecie to piszcie poprawnie przez c-h
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Ogłoszenie w koreańskiej gazecie:
Znaleziono psa. Byłego właściciela zapraszam na grilla.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Hii...hii..hii.. Zadzialalo jak czerwone na byka, o to wlasnie chodzilo. Widze ze zainteresowany jestes anatomia. To dobrze.
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
dowciapne
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
To wlasnie temat: Super kawaly
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
tom się uśmiała
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
maxima napisał:
Hii...hii..hii.. Zadzialalo jak czerwone na byka, o to wlasnie chodzilo. Widze ze zainteresowany jestes anatomia. To dobrze.

Geneza ciała

Ciała dzielimy na męskie i żeńskie. Męskie posiadają pięć członków, zaś żeńskie tylko cztery i nie pytajcie mnie dlaczego, bo w tym wieku powinniście to już doskonale wiedzieć!
Ciała męskie powstały z gliny, zaś żeńskie z żebra. Być może dlatego faceci są tacy miękcy, a baby wciąż żebrzą.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja mam swoja teorie na temat ortografiiemocjonalnej "penisa"

Choj - jesli ma byc to komplement (poprostu uzywamy wtedy jak najwiekszej ilosci najwiekszych liter)
hui - jesli ma byc to negatywna wypowiedz (wtedy musza byc malenkie literki)

to swiat wedlug blondynki
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wypowiedz "maxima" z dnia 21-03 : "Poprawka!!! Jesli skonczyles szkole podstawowa, co z Twojego komentarza nie wynika to powinienes wiedziec ze Huj sie pisze przez samo H."

i moja riposta:

maxima zawsze sie musisz przypierdalac do takich rzeczy ,pani strazniku moralnosci. odnosnie mojego wyksztalcenia ukonczylem politechnike w koszalinie wredny babo-chlopie. i raz do zakutej paly sobie wbij na zawsze. chuj czy maly krotki czy jaki tam masz zawsze pisze sie przez "CH". sensu mojego dowcipu pewnie i tak nie zrozumialas skoro akurat na pisownie zwrocilas uwage. absolwentko szkoly dla "wybitnie uzdolnionych".
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
tos zaszalal bezimienny
Zgłoś wpis


Bliżej nas