Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
darek udndyud kris Paczenko MirekM xxx piotr c Piotr Bednarz Barbara Overmeijer piotr jobvision Monika Kowalska Robert009 agnieszka.mojaniderlandia Miśka123 (11150 niezalogowanych)
73 Posty
Andrzej 7
(andre7)
Gaduła
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Wyuzdana suczka dla niektórych była oburzeniem,a renifer to dopiero wymiata
Zgłoś wpis
10 Postów

()
Bywalec
Na werandzie siedzą sobie w bujanych fotelach dziadek z babcią. Nagle babcia wali dziadka w łeb tak, że ten spada z werandy prosto w krzaki. Dziadek, wyczołgując się, pyta ze zdumieniem:
- A to za co było?
- A za to, że masz małego ptaszka!
Dziadek wgramolił się na werandę, usiadł w swoim fotelu bujanym, i po chwili nagle: łup! - babcię w głowę. Tym razem ona ląduje w krzakach.
- A to za co?! - pyta babcia.
- A za to, że wiesz, że są w różnych rozmiarach
Zgłoś wpis
10 Postów

()
Bywalec
Stoi baca na przystanku z krową. Jedzie jakiś facet więc go zatrzymuje i pyta go:
- Podwiezie mnie pan?
- A gdzie dasz krowę?
- Aaa przywiążę się ją do zderzaka to pobiegnie.
Facet jedzie 20km/h krowa się cieszy, jedzie 80km/h krowa się dalej cieszy, jedzie 120 km/h krowa mruga okiem.
- Baco czemu ta krowa mruga tym okiem?
- A bo będzie wyprzedzać
Zgłoś wpis
10 Postów

()
Bywalec






Zgłoś wpis

()
Początkujacy



...Brutusek
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
doooobre!!
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Pewnego razu policja przyłapała całą grupę prostytutek podczas dzikiej orgii w hotelowym pokoju.
Policjanci wyprowadzili prostytutki z hotelu i ustawili w szeregu na ulicy.
Pech chciał, że obok przechodziła babcia jednej z dziewczyn.
Gdy zobaczyła swoją wnuczkę, od razu podeszła i zapytała:
- Dlaczego stoisz kochanie, w tym szeregu?
Dziewczyna , aby ukryć prawdę, wymyśliła na poczekaniu kłamstwo:
- Policja rozdaje pomarańcze za darmo, a ja tu stoję by parę dostać.
Babcia pomyślała: "To bardzo miło z ich strony - tez postoję, to może jakieś dostanę". Jak pomyślała, tak zrobiła - ustawiła się szybko na końcu szeregu.
Tymczasem policjanci zaczęli spisywać dane prostytutek.
Gdy jeden z nich doszedł do babci, strasznie się zirytował i zapytał:
- A, pani ciągle to robi w tym podeszłym wieku? Jak pani daje radę?
- Oh, słodziutki, to jest bardzo proste: wyjmuje moje zęby, ściągam skórkę i wylizuje do sucha...



Szatan przylatuje do Boga.

- Stary. Ja Cię bardzo proszę. Zabierz jednego grzesznika ode mnie bo ja z nim zwariuję.
- A co się stało ? Kto to jest ?
- Nie wiem. Dopiero wczoraj do nas trafił. Ale już porozpierdzielał mi wszystkie diabły, łącznie z zastępami demonów. Porozwalał wszystkie kotły. A teraz siedzi na moim tronie i krzyczy cały czas coś w stylu "A GDZIE JEST KOLEJNY LEVEL " ...



Ona i On.
Kilka lat w wolnym związku. Niedzielne śniadanie, strój tradycyjny
- rozciągnięta piżamka i bokserki. Ona pochylona nad kubkiem kawy, On podnosi się leniwie i, grzebiąc sobie w bokserkach, rzuca ospale:
- Wyjdziesz za mnie...
Ona... Zadrżały jej dłonie. Jeszcze nie może uwierzyć, że w końcu się odważył, że dojrzał do decyzji, że nareszcie będą małżeństwem! Cichutko, aby się nie przestraszył i nie domyślił, że czekała na to całe lata,
odpowiedziała:
-Tak.
On , nie przestając miętolić bokserek:
- ...ze śmieciami, bo zimno i nie chce mi się?

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wychodzi koleszka z ciezarowki i pyta prostytutke:

-Co moge..za 5 €?

- no... mozesz wlozyc i wyjac...

mija 20 minut..

-dlaczego nie wyjmujesz?

..bo mam tylko 2,50
Zgłoś wpis


Bliżej nas