Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
darek udndyud kris Paczenko MirekM xxx piotr c Piotr Bednarz Barbara Overmeijer piotr jobvision Monika Kowalska Robert009 agnieszka.mojaniderlandia Miśka123 (11140 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Facet wraca od lekarza i mówi żonie, że powiedział mu, że zostało mu tylko 24 godziny życia. Po tych słowach prosi ją o seks. Oczywiście, zgadza się i kochają się. Jakieś sześć godzin później facet idzie do żony i mówi:
- Kotku, zostało mi tylko 18 godzin życia. Moglibyśmy zrobić to jeszcze raz?
Żona oczywiście się zgadza i robią to znowu. Później facet idzie do łóżka,patrzy na zegarek i uświadamia sobie, że zostało mu tylko 8 godzin. Dotyka ramienia żony i mówi:
- Kotku, zróbmy to jeszcze raz, zanim umrę.
- Oczywiście, kochanie - mówi żona.
Kochają się trzeci raz. Potem żona odwraca się i zasypia. Facet martwi się zbliżająca się śmiercią, przewraca się z boku na bok i wierci, aż w końcu zostaje mu tylko 4 godziny życia. Klepie żonę, ta się budzi.
- Kochanie, zostało mi tylko 4 godziny życia. Czy myślisz, że moglibyśmy...
W tym momencie żona siada i mówi:
- Słuchaj!!! Ja kurwa muszę rano wstać, a ty nie!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Bardzo późno w nocy pijany facet wraca do domu. Dzwoni do drzwi, ale żona nie chce mu otworzyć. Facet, czekając, mówi:
- O...twórz kochaaanie... przyniosłem bu... bukiet najpiękniejszych róż na świecie dla naj...najpiękniejszej kobiety na świecie.
Żona otwiera drzwi, facet wchodzi do mieszkania i idzie prosto do sypialni.
- A gdzie róże? - pyta żona.
- A gdzie... najpiękniejsza kobieta na świecie?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Szpital. Odprawa oddziału, atmosfera gorąca. Starzy, młodzi lekarze, lekarki...
Nagle jedna z młodych lekarek zrywa się:
- Panie ordynatorze, ale ja zapomniałam pieczątki.
- Koleżanko! Przychodzi pani do pracy bez najważniejszego narzędzia pracy lekarza?
- Myślałam, że najważniejszym narzędziem pracy doktora jest głowa - burknęła urażona.
Palec ordynatora spoczął na karcie choroby:
- Koleżanko, niech pani podejdzie i pierdolnie tu głową...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ypsylon1 napisał:
Szpital. Odprawa oddziału, atmosfera gorąca. Starzy, młodzi lekarze, lekarki...
Nagle jedna z młodych lekarek zrywa się:
- Panie ordynatorze, ale ja zapomniałam pieczątki.
- Koleżanko! Przychodzi pani do pracy bez najważniejszego narzędzia pracy lekarza?
- Myślałam, że najważniejszym narzędziem pracy doktora jest głowa - burknęła urażona.
Palec ordynatora spoczął na karcie choroby:
- Koleżanko, niech pani podejdzie i pierdolnie tu głową...


Zabolało!!! Kapitalne
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Putin zwołał Wielką Dumę Narodową i powiada:

-Tak dalej, k***a, nie może być! Musimy zrobić porządek z tymi

strefami czasowymi! -Dzwonię rano do Pekinu złożyć życzenia urodzinowe

a on mi mówi że to było wczoraj.Dzwonię zaraz potem do Warszawy z kondolencjami a tam mi mówią, że jeszcze nie wylecieli....
Zgłoś wpis
16 Postów
KINGA (^^)
(kama54)
Bywalec
Do nieba idą: pedał, palacz i pijak. Przy bramie do nieba wita ich Św.Piotr, mówiąc:
- W niebie nie ma chwilowo miejsca, dlatego idźcie na tydzień na ziemię. Jeżeli zgrzeszycie, to pójdziecie do piekła.
Na ziemi pijak zobaczył bar, upił się i od razu poszedł do piekła.
Zostali palacz i pedał, palacz zauważa niedopalonego peta i przygląda mu się z błyskiem w oku.
Na to pedał mówi do niego:
- Wiesz o tym, że jak się schylisz po tego peta, to obaj pójdziemy do piekła...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Lajcja biologi genetyka
Pani pyta uczniow ,tak teoretycznie jakie zwierzeta mozna by ze soba krzyzowac by przyniosly korzysc dla spoleczenstwa
Pierwsza zglasza sie Ewa
-np krow ze swina,takie mieso bylo by bardzo dobre i dawalo by to stworzenie mleko
-dzikuje ewo,bardzo mozliwe-jakie jeszcze?-zglasza sie Wojtek
-kure z krolikiem,ziwrze o pienym futerku skaladajace jaka
-mala prawdopodobne-swierdza nauczycielka-ale moze...-w tym czsie reke trzyma w gorze Jasio,pani az boi sie zpytac bo chlopiec znany jest z durnych poyslow,ale daje mu szanase
-mozna by skrzyzowac swietlika z pchla lonowa
-Jasio jestes niegrzeczny i wulgarny-a poz tym jaka by miala byc korzysc z takiej krzyzowki-jak to jaka broni sie Jasio
-Lezy sobie pani na lozku podnosi pani koldre a tam Las VEgas
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Przychodzi Jasio do szkoły i mówi panie profesorze nie uwierzy mi pan z wypracowania zrobiłem samolot i porwali mi go teroryśći!!!


Hitler i Bormann stoją przed mapa i planują ważną akcje. Wchodzi Stirlitz z pomarańczami, wyciąga aparat fotograficzny, robi zdjęcia mapy i wychodzi. Hitler zdziwiony pyta Bormanna: - Kto to był?
- Stirlitz, radziecki szpieg.
- Czemu go nie aresztujesz?
- Nie ma sensu. Znów się wykręci. Powie, ze przyniósł pomarańcze.


Mąż z żoną umówili się, że jak będą mieli na siebie ochotę, to zasygnalizują to mówiąc: "mam fulla". A jak nie, to będą mówić: "mam karetę. Jednego dnia mąż mówi:
- Mam fulla.
Żona odpowiada:
- Ale ja mam karetę.
Drugiego dnia żona mówi:
- Mam fulla.
Mąż odpowiada:
- A ja mam karetę.
Żona patrzy na spodenki męża i mówi:
- Przecież widzę,że masz fulla!
A mąż na to:
- E,co to za gra, jak mi w karty zaglądasz?!


Czy wiecie, że kiedyś...
1. Pamięć to było coś, co traciliśmy z wiekiem?
2. Aplikacja miała dużo wspólnego z zatrudnianiem?
3. Program to był w telewizji?
4. Edytor kombinował jak dobrze poskładać książkę?
5. Klawiaturą było dobre pianino?
6. W sieci można było znaleźć pająka?
7. Wirusem była grypa?
8. CD to była nadzieja na dalszy ciąg?
9. A jeśli ktoś miał coś, co nie było twarde i miało 3,5 cala to miał nadzieję, że nikt się nie dowie...?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
JACY SA NAJMNIEJSI LUDZIE NA SWIECIE?
-DROGOWCY-BO ICH WOGULE NIE WIDAC
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Idą dwa koty przez pustynię.
Idą... idą... i idą, aż w końcu jeden odzywa się do drugiego:
- wiesz co... kurde... nie ogarniam tej kuwety
Zgłoś wpis


Bliżej nas