Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
ks.Antoni napisał:
jak na razie cienko z wypowiedziami.Póki co doktorek się poci na wypowiedziach i jak na razie wystawił na mnie pazury i próbuję drapać .Na Łysej Górze już byłem dwa razy ale nudy tam są,wolałbym pedałów popalić.W burdlu się nie spowiadałem ale jak ty się spowiadasz to musisz ostrożnie Tornado.Bo po spowiedzi w domku uciech możesz się spowiadać u urologa a pokutę ci zada twoja połowica.



gadaj ojciec gadaj
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ks.Antoni napisał:
jak na razie cienko z wypowiedziami.Póki co doktorek się poci na wypowiedziach i jak na razie wystawił na mnie pazury i próbuję drapać .Na Łysej Górze już byłem dwa razy ale nudy tam są,wolałbym pedałów popalić.W burdlu się nie spowiadałem ale jak ty się spowiadasz to musisz ostrożnie Tornado.Bo po spowiedzi w domku uciech możesz się spowiadać u urologa a pokutę ci zada twoja połowica.

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie ważny orgazm -liczy sie pukanie głową ""w ściane ""ks.kz.Antku-Przyjołeś do znajomych Zwarjowaną
no i jednego moze da sie uratować...Zwarjowana potrafi nawracać
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No cóż wielebny "księżulku" Antoni z racji tej, że usiłowałeś swym wywodem jak gdyby odpowiedzieć na moje pytanie - a tak naprawdę nie udało Ci się to, nie sposób pozostawić ten fakt ot tak sobie. A więć po pierwsze: moje pytanie było podyktowane treścią Twej wypowiedzi na reakcję DOKTORA, w której to wypowiedzi zaproponowałeś jemu wyspowiadanie się na łące i w innych miejscach. Dlatego zapytałem wyrażnie czy Ty w tych miejscach już spowiadałeś? Nie się spowaidałeś tylko innych. Jeżeli podejmuje się dyskusje to przyzwoitość a także i takt wymaga tego by odpowiadać tematycznie. Co do chorób wspomnianych przez Ciebie. Nie wiele mogę na ten temat powiedzieć - bo po prostu jak do tej pory tego nie doświadczyłem. Skoro wypowiadasz się na ten temat widocznie masz praktykę i doświadczenie w tej kwestii. Teraz pozwól, że kilka zdań na temat wiary. Jestem katolikiem o wiele lat więcej jak Ty żyjesz. W takim duchu mnie wychowano, ale wcale nie oznacza to, że tak jak koń cyrkowy mam klapki na oczach i wyjałowioną korę mózgową. Mój katolicyzm obiawia się tym, że nie wierzę w kościól - bo to tylko budowla, nie wierzę w księdza - bo to jest normalny ścieracz bruku jak każdy inny. Niegdyś w odległych czasach PRL, których Ty nie możesz pamiętać taki dokument jak dowód osobisty posiadał jedną z wielu rubryk zatytuowaną "zawód". Takim ludziom jak Ty wpisywano "kleryk".Innym ludziom w zależności od posiadanego zawodu wpisywano: murarz, cieśla, spawacz itd. Więc równie dobrze można by wierzyć w spawacza, murarza i w wiele wiele innych profesji. Mam nadzieję, że jest to dla Ciebie zrozumiałe. Wyjaśnij mi sprawę następną. Jak zrozumieć fakt następujący, że człowiek powołany przez Pana na swego sługę idzie do Armii, bierze do ręki broń i składa przysięgę na ewangelię Lenina. W tych latach co Ty byłeś w wojsku tak się to odbywało. Ludzkość, a w szczególności naród polski zna z historii takiego sługę bożego, który udzielał jakże serdecznego błogosławieństwa bożego najbardziej krwiożerczej armii. Armii Hitlera, która mordowała bezbronne dzieci i ich ojców i matki. Co Ty możesz na ten temat powiedzieć. Dzisiaj chwała młodym ludziom, którzy nie dali się zwieżć tej zbrukanej krwią polityki kleru i idą drogą bez zakłamań, fałszu i obłudy. Popatrz na swoją fotkę koloratka na Tojej szyi wygląda jak chomont dorosłego konia założony na młodego. Trochę estetyki w swym wyglądzie. Czyżby w wypożyczalni nie mieli bardziej dopasowanych rzeczy. Pozdrawiam wszystkich rozsądnie myślących ludzi. Ludzi nie dających się otumanić i zwieść wiecznym życiem i zbawieniem. Nie wielu z nas nadaje się na kosmonautów i bliżej im do naturalnego ciepła matki ziemi.
Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
Zwykla prowokacja i jaka chwytliwa a on napewno nie jest ksiedzem, bawi sie wami.

Tornado napisal:
Dzisiaj chwała młodym ludziom, którzy nie dali się zwieżć tej zbrukanej krwią polityki kleru i idą drogą bez zakłamań, fałszu i obłudy. Popatrz na swoją fotkę koloratka na Tojej szyi wygląda jak chomont dorosłego konia założony na młodego. Trochę estetyki w swym wyglądzie. Czyżby w wypożyczalni nie mieli bardziej dopasowanych rzeczy. Pozdrawiam wszystkich rozsądnie myślących ludzi. Ludzi nie dających się otumanić i zwieść wiecznym życiem i zbawieniem. Nie wielu z nas nadaje się na kosmonautów i bliżej im do naturalnego ciepła matki ziemi.

Tornado czyli teraz na ziemi bedzie cudownie, ludzie beda szczerzy bo kosciol upadl, czy tam religia? A kazdy bedzie myslal samodzielnie?
Ehh....dzieki mlodym ludziom nie dajacym sie otumanic? Z jednego otumanienia w nastepne, mtv, pop kultura, internet, tv. Ludzie mysla samodzielnie jeszcze mniej albo wcale...(oczywiscie nie wszyscy) Wszystko co w tv to juz wierza, taki nowy ala kosciol. Nowy srodek manipulacji. I nie badzmy naiwni obluda i klamstwo nie zniknie tylko dlatego ze nie ma ksciola. Tylko go cos innego zastapi...
Ani kosciol ani tv ani rzad, sasiad co tam jeszcze sobie wymyslimy nie zmusza nas do niczego, mamy wybor ktorego poprostu nie wykorzystujemy.
Wolimy zwalac wine na co sie da tylko nie na siebie
Pozdrawiam i wierzcie sobie w co chcecie przeciez nie musicie sie z tego tlumaczyc, chyba ze nie jestescie pewni...

Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kika. To nie jest tak i ja wcale nie myślę tak, że wszystko będzie super i bez kłopotów. To nie realne w normalnym codziennym ludzkim życiu. Najbardziej rażącym i siejącym spustoszenie jest "działo propagandy". Jest ono obecne na każdym kroku naszego życia. Moja wypowiedż w całej swej rozciągłości dotyczy tego szyderczego wywodu niby to księdza. Każdy człowiek bez względu na wiek, pochodzenie i stan majątkowy sam pracuje przy "kowadle" własnego życia i on nikt inny nie będzie mu dyktował co ma robić. Błędy popełnia każdy i każdy na swój sposób to przeżywa.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiedźma napisał:
Do Wiedzmy : kiedy organizowany jest ten zlot na Lysej Gorze?? chetnie sie dolacze
Pozdrowionka
Izek,nie martw się dam Ci znać


To kiedy ta impreza na Lysej Gorze? Mam nadzieje, ze Czarownicy rowniez mile widziani, nie latam na miotle, te sa dla niegrzecznych dziewczynek ale dysponuje naprawde niezle wypasionym ...latajacym dywanem..full wersja skora, airco, navi...no i zawsze pelny barek.....to kiedy?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiciu napisał:
W polskich opowiadaniach ludowych sabaty czarownic odbywały się na Łysej Górze, w Górach Świętokrzyskich, w noc świętojańską, to znaczy z 23 na 24 czerwca.
Możecie sie już przygotowywać
musicie spełniać określone warunki
Cechy czarownicy:
zniszczony spiczasty kapelusz
nos jak haczyk
wysunięty podbródek
zmierzwione włosy
czarne, podarte i pocerowane łachmany
brodawki na nosie i twarzy
rękawiczki bez palców
paznokcie długie jak szpony


cholera!!!!! ja to wszystko poddalam korekcji. co ja blondynka narobilam najlepszego
z wyjatkiem tych paznokci....
wiec moze uda sie jednak mi jakos tam wkrecic
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Adamm napisał:
wiedźma napisał:
Do Wiedzmy : kiedy organizowany jest ten zlot na Lysej Gorze?? chetnie sie dolacze
Pozdrowionka
Izek,nie martw się dam Ci znać


To kiedy ta impreza na Lysej Gorze? Mam nadzieje, ze Czarownicy rowniez mile widziani, nie latam na miotle, te sa dla niegrzecznych dziewczynek ale dysponuje naprawde niezle wypasionym ...latajacym dywanem..full wersja skora, airco, navi...no i zawsze pelny barek.....to kiedy?


poprostu wycieczka na lysa gore a nie do paryza i bez disko polo
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Blondynka masz jeszcze troche czasu zeby sie przygotowac
i nie trac czasu, zadnych fryzjerek itp, itd
Zgłoś wpis


Bliżej nas