Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

SZUKAM PRACY - Holandia

Czytali temat:
Robert Świdziński KrisMcCoy (1147 niezalogowanych)
9 Postów
joanna m
(asienka###)
Początkujacy
Mieszkam w okolicach Hoornu.Szukam pracy.Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc.....Dzięki...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zapraszamy i zachęcamy wszystkich szukających rewelacyjnej możliwości rozwoju i pracy do skorzystania z oferty MonaVie. Firmy, ktora podbiła Stany i właśnie robi pierwsze duże kroki na runku holenderskim, brytyjskim i oczywiście polskim.

Jako doświadczeni liderzy pomożemy każdemu zainteresowanemu zostać liderem w swoim regionie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Witam,

Zrobilem krotki research w Google. Jest juz sporo tak zwanych liderow/regionalnych dystrybutorow produktu Monavie na terenie Holandii. Mozna wyciagnac wniosek ze rynek jest juz troche nasycony.

Ja sam nie wchodze w spolki multi-level-marketing (*firm istniejacych juz duszy okres na rynku) dlatego ze nowi dystrybutorzy praktycznie nie maja obiecanego zysku (zbyt duzo dystrybutorow) - a matka firma bogaci sie na plecach ich agrysywnej sprzedazy i poprzez dostarczania nowych dystrybutorow (efekt piramidy - przyklad firm MLM ktore nie sa juz tak rentowne dla startujacych: herbalifeww.com, FM, Aloe Vera, Amway, Wellness International Network Ltd., VEMMA, ACN..) Return on investment jest niski dlatego ze jest zbyt duzo regionalnych dystrybutorow a cena produktu jest wysza u dystrybutora numer 185 niz u 65.

Zysk mlm zalezy od: unikalnosci produktu, ilosci aktywnych dystrybutorow tej samej marki(najlepeij zero/ nada), budzetu na start, kreowanie wizerunku + niesamowity dar do przekonywania.

Najwazniejsze jest wykupieniem licencji na dany kraj, wtedy mozna po ciezkiej pracy sie ladnie ustatkowac.

Jezeli chodzi Panstwu jak efektywnie zdobyc rynek holenderski prosze o kontakt pm.

Radze kazdemu przeczytac ten artykul www.mlmwatch.org/01General/10lies.html
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Witaj Michel,

doceniam Twoje starania do osiągnięcia celu jakim jest....?
No właśnie, co jest Twoim celem? Pokazanie, że biznes o którym kompletnie nie masz pojęcia jest gorszy od Twojego? Chcesz zachęcać innych do Twojej propozycji oczerniając inną? Przykro mi, ale to podejście 21 letniego chłopca a nie biznesmena.

Zastanów się, co pomyślałbyś o człowieku, który wypowiada się o biznesie i branży, której sam nie zna, w której nigdy nie zarobił ani jednego Euro, który bazuje na krótkim researchu google i wypowiedziach ludzi takich jak on, który wypisują na forach bzdury?

Nie mam zamiaru Ciebie oceniać, ale odpowiedz sam na pytanie, czy wolno Ci wypowiadać Ci się na temat czegoś o czym nie masz pojęcia?

Wymieniłeś firmy, które w okresie kryzysu zwiększyły roczne obroty od
16% - herbalife, do 20% w przypadku FM Group, Monavie 60%
(oficjalne źródło: www.businesforhome.org)

Poczytaj, po edukuj, Network Marketing to biznes, którego trzeba się uczyć przez kilka intensywnych tygodni lub miesięcy. Nie bazuj tak jak większość na swoich błędnych wyobrażeniach

Sam oceń firmę : www.genwwvideo.com/previews/preview.php?vid=206&cid=100

Nie wydaje Ci się, że firma z takim zarządem, produktem, planem wynagrodzeń, szczytnym celem i możliwością jest najlepszą opcją na szybki sukcesz?

W Europie MonaVie jest dopiero od 8 Września więc jako możesz pisać, że rynek jest nasycony? Pozycjonowanie marki dopiero się rozpoczyna...


Polecam artykuł Czym jest network marketing? w ostatnim numerze magazynu WPROST nr. 42/2009
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tak znana i Typowa reakcja lidera MLM.

Ja mlmowy ignorant jestem . Ale dla mnie to naciaganie ludzi na kupowanie czegos, co w pobliskim sklepie dostana taniej i lepiej.

Jezeli jest inaczej - pokazcie mi cos WARTOSCIOWEGO, co moge korzystnie w ten sposob kupic.

No tak chris wasiak/- jak i Dallin Larsen? To ten poleta-wierszokleta-bajkopisarzo-erotomano-gawedziarz z MonaVie? Dobrze mysle?

Naprawde myslisz, ze bym sie zajmowal czyms takim? Probowalem - dziekuje - postoje ; )

Zgadza sie, tylko niewiem dlaczego w ostatnich trzech tygodniach juz 16 osob z polski (nie liczac holendrow)do mnie sie zglosilo o pomoc aby wprowadzic MonaVie na rynek holenderski (Brand Recognition??) : )

Co jest wazniejsze dla was sprzedawanie produktu czy doprowadzenie nowej osoby (lidera)? Cos malo slysze o sprzedazy.

Ten 21-letnie chlopczyk ma doswiadzenie praktyczne jak i teo., znam ludzi z gornej drabiny tego biznesu i dokladnie wiem jak wygloda strategia ich dzialanosci (grono znajomych jest cholernie wazne)

ja Ci chlopie zycze powodzenia. Ale na Boga - nie rob obciachu. Sobie, branzy, przyszlym partnerom. MLM to najdynamiczniej rozwijajacy sie system sprzedazy na swiecie. Szybciej nawet niz sprzedaz internetowa. Ale w kilku krajach ma trudniej. Przez firmy, ktore narobily kiedys syfu i teraz kazdy ma negatywne skojarzenia. Nie powielaj prosze zlych schematow.

Biznes?
Biznesem sprowadza sie do sprzedazy produktow, bo z tego biora sie dochody firmy/dystrybutorow? W innym przypadku bylaby to ksiazkowa piramida finansowa. Nie ma tu znaczenia wg jakich zasad przebiega podzial wewnatrz struktur, od producenta do klienta.

Dokladnie tak jak w kazdej twardej franczyzie, w MLM prowadzenie tego biznesu jest bardzo sformalizowane. Wolnosc polega co najwyzej na tym, ze mozna zmienic firme i zajac sie czym innym.

A propos kierowalem sie do Panstwa- na tym forum nie mam grupy docelowej ; )

Pozdrawiam.
MGH
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jak ja to przeczytałem to aż mnie zadławiło od tych futurystycznych nazewnictw i pojęć.Kiedyś byłem na spotkaniu werbunkowym herbalife jako bezrobotny i coś podobnego słyszałem.Nie wiem co to te MonaVie i inne badziewia.Każdy reklamuję firmę ale co ona sprzedaję już nie wiadomo nic.Tak po za tym to dziewczyna szuka normalnej pracy a nie domokrążcy i naciągacza.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A ja Wam panowie powiem krotko. Powoli robi sie tutaj taki sam burdel jak na naszej klasie. Profile typu "przewozy". "mona vie" itd itd. Po jaka cholere ktos wstawia taki SPAM na portal ktory ma skupiac Polakow w NL. Ja nie chce tutaj szukac partnerow do businessu czy reklamowac produkt lub firme tylko spotkac super ludzi i umowic sie w realu na browar. Ja tu chce rowniesz odpoczac od wszechobecnych spamerow. Pozdro z Amsterdamu.
Zgłoś wpis
9 Postów

()
Początkujacy
Ohhh niech sie reklamuja,co tam.
REKLAMA DZWIGNIA HANDLU.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kaska1358 napisał:
Ohhh niech sie reklamuja,co tam.
REKLAMA DZWIGNIA HANDLU.

haha pro kapitalizm ? Tylko jest mala etyka, inaczej przemieni sie to forum w Albert Cuyp markt xD

Dla fanow (die hards) komercji istnieje solidna alternatywa na MojejN: AdTaily lub menu => kontakt.
Zgłoś wpis


Bliżej nas