Pracownik magazynu w CEVA

Wszystkie regiony  |   1 dzień temu   |  Numer ogłoszenia: 171279
  • Stanowisko:Pracownik magazynu
  • Branża:Transport i Logistyka
Zaufaj jednej z największych międzynarodowych agencji pracy. Zaufaj doświadczonym doradcom rekrutacji OTTO. Codziennie pomagamy setkom kandydatów w znalezieniu pracy. Dołącz do 18.000 zadowolonych pracowników!

GWARANTOWANE GODZINY PRACY W KAŻDYM KONTRAKCIE!!!

Jako pracownik magazynu będziesz dobierać produkty, etykietować/oklejać paczki, sprawdzać jakość, układać pudła na paletach oraz załadowywać/rozładowywać kontenery. Bierzesz odpowiedzialność za kompleksowo i poprawnie skompletowane paczki dla klientów.

W zależności od lokalizacji będziesz pracować na zmiany poranne, popołudniowe i/lub nocne. Za pracę w godzinach wieczornych, nocnych oraz w weekendy otrzymasz dodatki do wynagrodzenia!

Rozwijaj się! Zyskasz możliwość odbycia wysokiej jakości szkoleń do pracy w innych działach, na wyższe stanowiska oraz wózki EPT. Masz też szansę podpisać kontrakt bezpośrednio z CEVA.

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
Atrakcyjne oraz konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień, zawsze na czas
GWARANTOWANE GODZINY PRACY
Praca w systemie zmianowym (możliwa praca na zmianach nocnych)
Atrakcyjne dodatki za pracę w nienormowanych godzinach
Praca na pełen etat OD ZARAZ!
Nowoczesna stołówka z zapleczem gastronomicznym
Atrakcyjny pakiet dodatków płacowych
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

WYMAGANIA:
Siła i sprawność fizyczna
Gotowość do pracy na różnych zmianach
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość języka angielskiego

TWOJE ZADANIA:
Załadunek/rozładunek kontenerów
Etykietowanie opakowań
Zbieranie produktów z pomocą skanera
Podnoszenie opakowań o różnej wadze
Przygotowywanie paczek

INFORMACJE O FIRMIE:
CEVA realizuje usługi logistyczne dla swoich klientów. W magazynie będziesz pracować z rożnym asortymentem – od odzieży po produkty elektroniczne, od artykułów gospodarstwa domowego po produkty medyczne. Pracuj w Holandii w jednym z tych działów!

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+3X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 521