Pracownik magazynu GXO w Nieuwegein

Wszystkie regiony  |   3 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 186103
  • Stanowisko:Pracownik magazynu
  • Branża:Transport i Logistyka
Akceptowane języki
Angielski, niderlandzki

Branża
Logistyka

Miejsce pracy
Nieuwegein, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
GXO Logistics to międzynarodowa firma logistyczna, która wspiera działalność rozwijających się marek. W magazynie w Nieuwegein świeże produkty są dystrybuowane do supermarketu znanego w całej Holandii.

Jako pracownik magazynu odpowiadasz za zamówienia dla supermarketów. Będziesz zbierać produkty, kontrolować jakość i przygotowywać zamówienia. Asortyment magazynu to przede wszystkich świeże produkty, takie jak sery, mleko, jogurty, warzywa i owoce. Dodatkowo zajmiesz się także częścią logistyczną – sortowaniem paczek, załadunkiem/rozładunkiem kontenerów oraz układaniem paczek na paletach.

Będziesz pracować od poniedziałku do soboty w systemie zmianowym od 05:00 do 12:30, od 16:30 do 22:00 i od 19:30 do 03:00. Za wieczory, noce i nadgodziny zgarniasz dodatki! Będziesz pracować w magazynie, w którym temperatura wynosi ok. 0-2°C. Aby utrzymać ciepło, otrzymasz odzież roboczą GXO.

Pierwszego dnia odbędziesz wprowadzenie, które obejmuje prezentację i zwiedzanie magazynu. W ten sposób poznasz firmę i dowiesz się więcej o swojej nowej pracy. W trakcie przerwy możesz kupić w stołówce pyszną kanapkę. Dołącz do tego zespołu jako pracownik magazynu!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Zbieranie produktów
Kontrola jakości
Przygotowanie zamówień
Skanowanie produktów
Sortowanie paczek
Załadunek/rozładunek kontenerów
Załadunek/rozładunek ciężarówek
Układanie paczek na paletach

Wymagania
Sprawność niezbedna do wykonywania pracy fizycznej
Chęć pracy w chłodnym otoczeniu
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość języka polskiego, angielskiego i/lub holenderskiego

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+3X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 137