Pracownik produkcji w Danish Crown w Haarlem

Wszystkie regiony  |   5 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 189670
  • Stanowisko:pracownik produkcji
  • Branża:Transport i Logistyka
Akceptowane języki
Polski, angielski, niderlandzki, słowacki, ukraiński, czeski, bułgarski

Branża
Produkcja

Miejsce pracy
Haarlem, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Danish Crown Foods to firma mięsna zajmująca się przetwórstwem pieczonych produktów wieprzowych i wołowych. W magazynie w Haarlemie prowadzą działalność produkcyjną i logistyczną.
Jako pracownik produkcji będziesz pracować z pieczonymi wyrobami mięsnymi. Będziesz pakować mięso do kartonów, sprawdzać jakość, kontrolować paczki, układać paczki na paletach i sprzątać miejsce pracy. Ze względu na jakość żywności będziesz pracować w działach o normalnej i niskiej temperaturze.
Od Ciebie jako pracownika produkcyjnego oczekujemy elastyczności w godzinach pracy. Na dziale produkcji będziesz pracować w systemie zmianowym od 06:00 do 15:00, od 15:00 do 00:00 oraz od 23:00 do 06:00. W dziale pakowania obowiązują zmiany od 07:00 do 16:00 i od 16:00 do 00:00. Na dziale sprzątania i na linii piekarniczej zmiany są od 07:00 do 16:00, od 16:00 do 23:00 i od 23:00 do 07:00, za które otrzymasz dodatki. Po 3 miesiącach, jeśli Twoje stanowisko zostanie zmienione, otrzymasz podwyżkę wynagrodzenia!
W pierwszych dniach zostaniesz przeszkolony, aby zrozumieć cały proces. Podczas przerwy możesz kupić kanapkę w stołówce. Zyskaj możliwość awansu na wyższe stanowisko w firmie. Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności językowe, możesz uczęszczać na kursy języka niderlandzkiego lub angielskiego. Dołącz do tego międzynarodowego zespołu jako pracownik produkcji!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Praca na linii produkcyjnej
Praca na linii piekarniczej
Praca w dziale mrożonek
Pakowanie wyrobów piekarniczych
Kontrola paczek
Kontrola jakości
Umieszczanie paczek na paletach
Sprzątanie miejsca pracy
Załadunek/rozładunek paczek

Wymagania
Chęć do pracy w systemie zmianowym
Chęć pracy w chłodnym otoczeniu – ok. 7°C
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość języka polskiego, angielskiego, niderlandzkiego, słowackiego, ukrainskiego, czeskiego i/lub bułgarskiego

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+3X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 116