Piekarz praca w Holandii /Panningen

Limburgia, Panningen  |   17-04-2024 13:28   |  Numer ogłoszenia: 192059
Praca dla piekarza z doświadczeniem Panningen /Holandia

Oferta dla osób z własnym zakwaterowaniem i dojazdem do pracy.
Dla naszego klienta w Panningen poszukujemy pracownika produkcyjnego do piekarni. Wyobraź sobie, że już niedługo będziesz mógł z dumą powiedzieć, że wszystkie te pyszne ciasta i ciasta w supermarkecie zostały przez Ciebie upieczone... Jakie to fantastyczne?
Co oferujemy?
• Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale od 2517 do 3382 euro brutto/miesiąc
• Dopłaty za nieregularności i weekendy od 134% do 200%;
• Dieta podróżna;
• Praca dzienna;
• Bezpłatne ciasta podczas przerw, aby osłodzić dzień pracy;
• Przytulne i smaczne środowisko pracy, w którym praca będzie dla Ciebie przyjemnością.
Obowiązki :
Jako pracownik produkcyjny w piekarni będziesz wraz ze swoimi sympatycznymi kolegami robić najsmaczniejsze ciasta, babeczki i nie tylko! Stoisz na linii produkcyjnej i łączysz pyszne składniki w piękne kreacje. Razem łączycie najsmaczniejsze składniki i wkładacie je do piekarnika.

Wymagamy :
-znajomość HACCP i bezpieczeństwa żywności będzie zaletą;
•znajimiść języka holenderskiego niemieckiego lub angielskiego
-doswiadczenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim, niemieckim, holenderskim na adres hdoberska@gmail.com
Tel.+48 608044052

Pośrednictwo pracy
Certyfikat 28734
Piła ul.Rynkowa 21 T

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
60X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 16