Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
25 Postów
Cris CRIS
(artplastek)
Bywalec
ja wcale nie napisalem ze ta opinia dotyczy wszystkich
bo to by byla opinia nie prawdziwa
mnie tez nie dotyczy i mam nadzieje ze coraz wiecej rodakow znajduje sobie normalne zajecia w tym pozornie nudnym kraju.......a ze taki nudny nie jest wiedza tylko ci ktorzy maja inne zajecia niz te o ktorych byla mowa wczesniej
pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Belly dance Polecam!Piekne i zmyslowe hobby
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kiedys nagadalem gdzies na chucka i moim hobby sie stało nie wychodzenie z domu,w obawie ze dopadnie mnie ten małpi karateka,sokół i demon,omg. ten jego półobrót ,znaczy sie ta jego swieta noga,szybka niczym piorun lub błyskawica...
potrzebuje wsparcia!!!zadzwon pod numer 0 -700-CHUCK-NORRIS oplata stala
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Fotografia, rower i odkrywanie nowych ciekawych miejsc w NL. Zauwazylem ze nawet po 15 latach zycia tutaj zawsze mozna mozna "namierzyc" jakies ciekawe miejsce. Acha polecam wypad na jedna z holenderskich wysp...oczywiscie jesli jest pogoda
Zgłoś wpis
1 Post
K F
(KRYSTYNA1953)
Początkujacy
kolekcjonuje mikrokrysztaly, bawie sie fotografia i fotoszopem, zdrowie, wiedza ezoteryczna, rozwoj duchowy, wrozenie runami. nieketore z tych zajec zamienilo sie z czasem w zawod.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a moim hobby jest przegladac profile na naszej niderlandii i pisac frajerskie komentarze typu :jestes sliczna super fotka jestes jak aniol very sexy piekna focia itd jest to bardzo popularne hobby wsrod tutejszych krety....!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Poranny jogging z basem dobrej muzyki, squash, basen, futsal, po ostatnim clubbingu w KRK- salsa

Ps. clubbingu, polecam bardzo klub "Taawa" www.ftb.pl/klub.asp?id=1412 - dobry klimat, wyluzowane towarzystwo, maksymalny bounce!
Zgłoś wpis
5 Postów
Lucja Voortman
(Pepsi)
Początkujacy
szukanie skarbów na plich targachy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
zdecydowanie rolki,potem szukanie ciekawych miejsc niekoniecznie w miescie tance latynoskie-nauka
i rzecz jasna ,moja pasja- moj kociak
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja tam sobie majsterkuje. Ostatnio przy moim starym Mietku (etap prac - zabudowa głośników 10cm w podbitce sufitowej. Poza tym podróże, również weekendowe.
Zgłoś wpis


Bliżej nas