Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
39 Postów
Karolina W...
(Carolajna)
Bywalec
MNICH79 napisał:
RECZNE ROBOTKI pamietam ze w podstawowce mnie to nie wychodzilo zawsze sie caly ubrudzilem klejem a kolorowy papapier sie nie chcial skleic

czasy się zmieniły lepszy klej, lepszy papier bo specjalistyczny, profesjonalny o niskiej kwasowości...jedyne co zostało to brudzenie sie klejem, tuszami itp
Zgłoś wpis
39 Postów
Karolina W...
(Carolajna)
Bywalec
Mirekb215 napisał:
T
Carolajna to ty musisz byc bardzo spokojna i cierpliwa jeśli takim czyms sie zajmujesz. Szacuneczek


spokojna-nie
cierpliwa-tak
Zgłoś wpis
41 Postów
Kaska P.
(Ivette)
Bywalec
fajny sposob na zabicie czasu! podziwiam! sama nie mam cierpliwosci do rzeczy manualnych, bo i nie mam talentu do takiej drobiazgowej roboty. Jak mi nie wychodzi tak jak bylo po mojej mysli, to rzucam w kat...i tak mam juz od dziecka
Dlatego komputer jest moim wielkim przyjacielem, bo ona ma talent a ja mam wyobraznie by z jego talentu korzystac
nawet moj charakter pisma zrobil sie przez niego czytelny
Zgłoś wpis
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
fotografia,,moze podesle ci kilka fot do przerobek jezeli lubisz,,scrapbooking
Zgłoś wpis
1 Post
Rysiek Spalinski
(ryszardoo)
Początkujacy
scratchassing, przewracanie na drugi booking
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
ryszardoo napisał:
scratchassing, przewracanie na drugi booking

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Polecam.... łucznictwo, jazdę na rowerze oraz skaterool....
Cos dla zainteresowanych:

www.k2skates.com/
www.k2skates.com/skates
Zgłoś wpis
1 Post
klama89 :)
(szczepto)
Początkujacy
Witam !

Ja oprócz pracy staram się czynnie rozwijać w miejscowym klubie piłkarskim. Kontynuuje polską przygodę z piłką. Oprócz tego dużą część czasu spędzam na ....długiej i odprężającej umysł medytacji, która wbrew pozorom ma olbrzymie znaczenie.

Pozdrawiam !
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Z mojego hobby to moja praca .
Kiedys moje hobby robilam na wlasny koszt teraz placa mi za moje hobby kupe kasy
Poza moja praca poswiecam duzo czasu moim psiakom Miep , Minou i Sara . Trudna rasa pozerajaca naprawde duzo czasu i staran : Saarlooswolfhond.
dla ciekawskich kilka fotek mam w profilu a w linku ponizej duzo wiecej :
www.google.nl/images?hl=nl&rlz=1R2GG...biw=1436&bih=676
Zgłoś wpis
2 Posty
Tomasz .......
(lasser)
Początkujacy
a ja tez chodze na ryby tak jak kolega napisal natura spokuj i cisza glownie jezdze nad morze uwielbiam wedkowanie morskie a i jeszcze na rowery z cala rodzinka
Zgłoś wpis


Bliżej nas