Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
41 Postów
Kaska P.
(Ivette)
Bywalec
Tinkka, a moglabys uchylic rabka tajemnicy w jakim celu ktos robi ankiete na temat planow zyciowych i narkotykow, dosc niecodzienny zestaw, stad moja ciekawosc w jakich zalozeniach twoja ankieta sie plasuje.

btw nie uzywam narkotykow, ale jakby uzywala to pewnie mialabym jeszcze bardziej pojechane plany na przyszlosc
Zgłoś wpis
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
nic nie robie,i traktuje to powaznie jako hobby,relax to moje hobby i bardzo mi to odpowiada
Zgłoś wpis
39 Postów
Karolina W...
(Carolajna)
Bywalec
scrapbooking
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
wow aleto jest bardzo czasochlone a do tego trzeba miec dar zeby to tak wszystko ladnie przyozdobic
Zgłoś wpis
39 Postów
Karolina W...
(Carolajna)
Bywalec
MNICH79 napisał:
wow aleto jest bardzo czasochlone a do tego trzeba miec dar zeby to tak wszystko ladnie przyozdobic

no jest to zjadacz czasu ale relaksuje się przy tym więc czemu nie a co do daru to nie wiem czy go mam...do mistrzyń mi jeszcze daleko
Fajnie że wiesz o co chodzi
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A co to takiego scrapbooking???? Az mnie to slowo zainteresowalo


Moje hobby to produkcja muzyczna, tworze muzyke od dluzszego czasu, oczywiscie TRANCE ponad wszystko jeden z trudniejszych gatunkow muzycznych.
Zgłoś wpis
39 Postów
Karolina W...
(Carolajna)
Bywalec
Scrapbooking jest sztuką ręcznego tworzenia i dekorowania albumów ze zdjęciam,kartek okazjonalnych, zaproszeń, zawiadomień itp.itd ogolnie hand made
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
RECZNE ROBOTKI pamietam ze w podstawowce mnie to nie wychodzilo zawsze sie caly ubrudzilem klejem a kolorowy papapier sie nie chcial skleic
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Śmigam na rolkach, chodzę na rybki, jeżdżę na koncerty , czytam , ćwiczę i tworze różne małe projekty
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Taaa, te czasy tez pamietam jak papierki od kolorowanek nie chcialy sie od palcow od kleic bo klej juz zasechł zanim sie zdecydowalem jak to przykleic i rzucalem wtedy wszystkim dookola bo mnie "mały strzelał z nerwów
Carolajna to ty musisz byc bardzo spokojna i cierpliwa jeśli takim czyms sie zajmujesz. Szacuneczek
Zgłoś wpis


Bliżej nas