Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz

Czarniutki... Chcieliście wydymac Freda, Fred wydymał was... ja i tak ucieknę

wakacje w tym roku są no limit... algavre : Bem-vindo todos os caras!!!!!!!!!
( chyba tak to się pisze... ? )
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zabierz mnie ze sobą ...
Też lubię ucieczki.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Agnes ja kiedys poczulem pustke i zniknalem na dobre pare lat ale co zobaczylem to moje
Ktos tu wspominal o wspinaczce. Zajebista sprawa i polecam Pico Veleta w Sierra Navada w Hiszpani (tylko
nie latem bo masakra) i Ben Nevis w Szkocji ( tylko nie w zime
Mnie kreci downhill tylko po ostatniej kraksie musze troche odpoczac Ale jak ktos ma
ochote pozjezdzac z gorki na pazurki to w ubieglym roku odkrylem ciekawe trasy w Massive
Centrall niedaleko Le Puy. Mocny kask i ochraniacze obowiazkowe
Ale jazda jest niezla.

Zgłoś wpis
3 Posty
artur k
(godik 1)
Początkujacy
Witam.Caly rok mozna jezdzic na snowbordzie pod dachem na sztucznym sniegu w Landgraf.Uprawiam i ucze kitesurfingu-to swietny sport.Jak narazie nic lepszego nie odkrylem,no moze skydaving.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja co robie to siedze i odpoczywam zazwyczaj niema co do roboty
Zgłoś wpis
22 Posty

()
Bywalec
Jednym z moich głównych hobby w Holandii to siłownia i basen. Lubie aktywnie spędzać czas. Jak to mówią w zdrowym ciele zdrowy duch. Chyba większość tu ma takie hobby mam na myśli grono mężczyzn chodzi do tutejszych siłowni bo np. w Tilburgu często widzę nowe osoby z Polski. Drugim moim hobby to gotowanie głownie w weekendy bo mam najwięcej czasu w kuchni. Oprócz tego lubię zwiedzać różne ciekawe miejsca, zabytki. Po prostu kręcą mnie ciekawe miejsca a zazwyczaj jak sobie coś pysznego ugotuje to wyruszam w trasę wycieczkową
Zgłoś wpis
22 Posty

()
Bywalec
godik 1 napisał:
Witam.Caly rok mozna jezdzic na snowbordzie pod dachem na sztucznym sniegu w Landgraf.Uprawiam i ucze kitesurfingu-to swietny sport.Jak narazie nic lepszego nie odkrylem,no moze skydaving.

Zgadzam się z tobą jeżeli chodzi o kitesurfing. Kto nie próbował to polecam spróbować . Fess adrenalina oraz piękna walka z żywiołem coś niesamowitego.
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
MAREK JAK BYS JECHAL POZJEZDZAC Z JAKIES FANEJ GORKI I SZUKAL BYS JAKIEGOS JEBNIETEGO DO EKIPY TO JA Z CHECIA
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
TAAAAAAAAAAK POLECAM SKOKI SPADOCHRONOWE SZCZEGOLNIE WYDANIU WOJSKOWYM Z KALASZEM I PLECAKIEM POD TYLKIEM
Zgłoś wpis
1 Post
Początkujacy
Czesc Wam wszystkimjestem tutaj nowa i mam taka mala prosbepotrzebuje osób obecnie mieszkających w holandii,którzy mieliby ochotę wypełnić ankietę na temat planów życiowych i zażywania narkotyków na chomikuj.pl/justyna301286/ankieta Pomóżcie!!! jak mozecie to przesylajcie to dalejdziekuje
Zgłoś wpis


Bliżej nas