Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
a moze parami ????? pozdrowionka dla forummowiczow....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a moze grupowe zdiecia roentgena
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
napisz mi prywatna wiadomosc to sie zgadamy.pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
BOZENA MARIA napisał:
Dziewczyny, szukam czasami ladnych buziek do fotografowania, proponuje sesje zdjeciowe. Zrobie Was na Bostwa!!!!
Zapraszam serdecznie do mnie.

Odrobinę chyba pomyliłaś zawód, daleki jest w Twojej informacji od fotografii. Nie wiem czy Ci brak "twarzy", czy też zaczynasz tworzyć "coś" czego nie można nazwać sesją fotograficzną. Nie mniej jednak chyba nie trafiłaś w "dziesiątkę" ze swym ogłoszeniem, informacją. Sukcesów, ale w nie tą metodą osiąga się cel. Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A ty co znowu? Strach przed konkurencja ?
Grunt ze ty zawsze trafiasz w "dziesiatke"
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
marek_ams napisał:
A ty co znowu? Strach przed konkurencja ?
Grunt ze ty zawsze trafiasz w "dziesiatke"

Przejaw Twojej kultury osobistej bucha w Twych komentarzach. Nadgorliwość i chamstwo chyba jest to podstawowa cecha twego charakteru. W moich domysłach jesteś zapewne z Polski Śląskiej i nie potrafisz się w żaden inny sposób dowartościować. Konkurencji nie obawiam się żadnej, zawód swój wykonuję może więcej lat jak Ty ich posiadasz, a posiadam jedną podstawową cechę, życzliwość i pomoc dla ludzi, czego Ci bardzo brak. Moje sugestie zawsze są pozytywnymi, które w jakiś sposób mogą pomóc osobie w danym zawodzie. Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Grupowe zdjecia (nie koniecznie rentgena) rowniez bardzo lubie...hahahah
MODELE JAK NAJBARDZIEJ MILE WIDZINI.
Photopress dziekuje za uwagi.
Rzeczywiscie z zawodu jestem PROJEKTANTKA MODY, a fotografia i przerobkami zajmuje sie, bo lubie.
Zapraszam tych, ktorym podoba sie to, co robie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Do informacij dla Photopress.....
zawsze osiagam swoje cele i z usmiechem na twarzy.
Zycze Ci powodzenia w swojej dziedzinie.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
PHOTOPRESS napisał:
marek_ams napisał:
A ty co znowu? Strach przed konkurencja ?
Grunt ze ty zawsze trafiasz w "dziesiatke"

Przejaw Twojej kultury osobistej bucha w Twych komentarzach. Nadgorliwość i chamstwo chyba jest to podstawowa cecha twego charakteru. W moich domysłach jesteś zapewne z Polski Śląskiej i nie potrafisz się w żaden inny sposób dowartościować. Konkurencji nie obawiam się żadnej, zawód swój wykonuję może więcej lat jak Ty ich posiadasz, a posiadam jedną podstawową cechę, życzliwość i pomoc dla ludzi, czego Ci bardzo brak. Moje sugestie zawsze są pozytywnymi, które w jakiś sposób mogą pomóc osobie w danym zawodzie. Pozdrawiam


Photopress, jak do tej pory nie dopatrzylam sie w Twoich wypowiedziach ani zyczliwosci, ani pozytywnych sugestii.
Cyt: "Odrobinę chyba pomyliłaś zawód, daleki jest w Twojej informacji od fotografii. Nie wiem czy Ci brak "twarzy", czy też zaczynasz tworzyć "coś" czego nie można nazwać sesją fotograficzną."...
I jeszcze: "Nie mniej jednak chyba nie trafiłaś w "dziesiątkę" ze swym ogłoszeniem, informacją. Sukcesów, ale w nie tą metodą osiąga się cel.".... Coz, wynikaloby z tego, ze znow jedynie Twoja droga jest sluszna i masz monopol na racje.
Ej, brzmi to nielanie arogancko.

Az chcialoby sie zaspiewac:

" 'T Is moeilijk bescheiden te blijven wanneer je zo goed bent als ik
Zo stoer, zo charmant en zo aardig, dat zie je in één ogenblik"...

Bozena Maria, rob to co lubisz!

Pozdrowionka!
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
dokładnie tak myślę jak Violka
Gdybym był jak Kopernik na pewno zabiegałabym o sesje u Ciebie Bożeno !!! Sukcesów życze !!!
Zgłoś wpis


Bliżej nas