Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
1988 Postów

()
Latający Holender
Bozena Maria napisał:
Jest to kwestia dyscypliny powiedzial mi kiedys Maly Ksiaze.
Rano po umyciu trzeba zrobic dokladna toalete planety.
Tzreba sie zmusic do regularnego wyrywania zielska i to natychmiast po odroznieniu ich od krzewow tulipana, do ktorych sa w mlodosci bardzo podobne.
Jest to praca bardzo nudna, ale latwa.

Wiec...wracajac do tematu.


Bozena Maria, Maly Ksiaze moze sobie plesc co mu slina na jezyk przyniesie, jako i my to robimy.
Zapobiec rozpadowi planetki jest mniej wiecej tak latwo, jak wezowi polknac slonia i udawac kapelusz . Bo chwast-baobab zawsze wygra z krzewem tulipana.

Itd...

Ale fajna faza!

EnricO, to ja juz wiem dlaczego masz w sobie tyle spokoju. Spelniony sie czujesz! Co nie znaczy, ze nie szukasz. Kasia na medal!
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
Dążenie do spokoju to mój cel, to prawda, ale w praktyce bywa różnie.
Córka mi się udała i rozpiera mnie z tego powodu duma. To świetna dziewczyna. Robi kariere w firmie Gatesa.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
marek_ams napisał:
Kolek ty wiesniaku Bez urazki oczywiscie, ale mam wielu zajebistych
kumpli ze Slaska lacznie z moja ex i wcale nie uwazam ze sa mniej
inteligentni niz reszta Polski Ale jak chlopak malo w zyciu jezdzil to
tak bywa

Ja nie byłem tylko na dwóch kontynentach świata, resztę mam zaliczone, również i strefy wojny. Nie sugeruj swoich myśli komuś, zastanów się nad swoją osobowością KIM TY JESTEŚ? Ja natomiast jestem szanowaną osobą w kraju i za granicą i dążę do dobra każdego człowieka, lecz Ty widocznie nie nadajesz się do reformy ze swoim charakterem i stylem bycia. Z psychologii Twego obrazu zamieszczonego na profilu wynika, że wszystko i wszystkich masz w .... Tego się nie robi drogi kolego, zanim się zdecydujesz cokolwiek zrobić, powstrzymaj się i zastanów czy warto. Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
BLONDYNKA napisał:
PHOTOPRESS napisał:
marek_ams napisał:
A ty co znowu? Strach przed konkurencja ?
Grunt ze ty zawsze trafiasz w "dziesiatke"

Przejaw Twojej kultury osobistej bucha w Twych komentarzach. Nadgorliwość i chamstwo chyba jest to podstawowa cecha twego charakteru. W moich domysłach jesteś zapewne z Polski Śląskiej i nie potrafisz się w żaden inny sposób dowartościować. Konkurencji nie obawiam się żadnej, zawód swój wykonuję może więcej lat jak Ty ich posiadasz, a posiadam jedną podstawową cechę, życzliwość i pomoc dla ludzi, czego Ci bardzo brak. Moje sugestie zawsze są pozytywnymi, które w jakiś sposób mogą pomóc osobie w danym zawodzie. Pozdrawiam


photopress
ty juz chyba za dlugo wykonujesz ten zawod bo troszke przestarzale metody zachowan stosujesz.
zmodernizuj siebie i spojrzenie na obiekt fotografowany bo inaczej pozostanie ci tylko takie "ujadanie burka" na forum.

Nie wiem dlaczego tu na terytorium NL przebywają sami intelektualiści, psychologowie życia. Czyżby w Polsce mało było miejsca takim naukowcom? Ukierunkowywanie w danym zawodzie nie należy do Ciebie zajmij się swoją pracą i nie pouczaj innych, masz prawo negowania czegokolwiek, ale nie mnie na forum publicznym. Pamiętaj o tym, iż jestem chroniony podwójnym prawem, o czym nie musisz wiedzieć. Zastanów się nad sobą kim jesteś i w jakim kierunku zmierzasz. Nie potrafiłaś się znaleźć w kraju, tutaj też nic nie osiągniesz, bo w środowisku NL będziesz zawsze nie akceptowana, o czym chba sobie nie zdajesz sprawy. Pozdrawiam i powodzenia w życiu, a od mojej osoby bądź daleko.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
PHOTOPRESS napisał:

Nie wiem dlaczego tu na terytorium NL przebywają sami intelektualiści, psychologowie życia. Czyżby w Polsce mało było miejsca takim naukowcom? Ukierunkowywanie w danym zawodzie nie należy do Ciebie zajmij się swoją pracą i nie pouczaj innych, masz prawo negowania czegokolwiek, ale nie mnie na forum publicznym. Pamiętaj o tym, iż jestem chroniony podwójnym prawem, o czym nie musisz wiedzieć. Zastanów się nad sobą kim jesteś i w jakim kierunku zmierzasz. Nie potrafiłaś się znaleźć w kraju, tutaj też nic nie osiągniesz, bo w środowisku NL będziesz zawsze nie akceptowana, o czym chba sobie nie zdajesz sprawy. Pozdrawiam i powodzenia w życiu, a od mojej osoby bądź daleko.

Nie dowartosciowana elyta sie odezwala a moze przechodzisz dziwny midlife kryzys?

Ale na krytyka to sie nie nadajesz
Co do 'osiagniec rodakow' - mam pytanie skad ten argument?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
haha najlepszy tekst jaki czytalem: "Nie potrafiłaś się znaleźć w kraju, tutaj też nic nie osiągniesz, bo w środowisku NL będziesz zawsze nie akceptowana"

Wiec tak na marginesie; Steve Jobs (Apple) tez jest nieudacznikiem, bo sprzedaje swoje jabluszka poza krajem?

Ps. Photopress tutaj znajdziesz realia www.goldenline.pl/grupa/holandia/ludzie ;]
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
PHOTOPRESS napisał:

Nie wiem dlaczego tu na terytorium NL przebywają sami intelektualiści, psychologowie życia. Czyżby w Polsce mało było miejsca takim naukowcom? Ukierunkowywanie w danym zawodzie nie należy do Ciebie zajmij się swoją pracą i nie pouczaj innych, masz prawo negowania czegokolwiek, ale nie mnie na forum publicznym. Pamiętaj o tym, iż jestem chroniony podwójnym prawem, o czym nie musisz wiedzieć. Zastanów się nad sobą kim jesteś i w jakim kierunku zmierzasz. Nie potrafiłaś się znaleźć w kraju, tutaj też nic nie osiągniesz, bo w środowisku NL będziesz zawsze nie akceptowana, o czym chba sobie nie zdajesz sprawy. Pozdrawiam i powodzenia w życiu, a od mojej osoby bądź daleko.


Photopress, czy Ty czytasz to co piszesz? I czy napisales to co myslisz? Bo powyzsza wypowiedz odnosi sie wlasnie do Ciebie.
Co za zajadlosc tkwi w Tobie, czlowieku wyluzuj. Nie bede wymieniac, ale wylaza z Ciebie cechy charakteru, ktore - przynajmniej w moim odczuciu - trudno zaliczyc do pozytywnych.
Nie wiem ile czasu mieszkasz w NL (moze wcale nie mieszkasz), ale masz wypaczony obraz zycia tutaj i zadnego pojecia o Polakach, ktorzy osiagneli jakis status.
Bzdety wypisujesz, Leonie.
Coz, masz do tego prawo, jak kazdy na forum, tylko licz sie z tym, ze ludzie beda Ci odpowiadac tak, jak na to zasluzysz.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
I jeszcze jedno:

napisales: " masz prawo negowania czegokolwiek, ale nie mnie na forum publicznym."...
Co autor mial na mysli?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
dalej szczekasz ?
wiedzialam ze masz wiecej talentow. jestes wyrocznia.
znawco ludzkiej przyszlosci ( terazniejszosci tez )

piszesz o sobie : "Ja natomiast jestem szanowaną osobą w kraju i za granicą i dążę do dobra każdego człowieka"
kolejny talent!!! potrafisz fantazjowac, klamczuszek z ciebie.

tak dbasz o dobro czlowieka ? piszac :"Nie potrafiłaś się znaleźć w kraju, tutaj też nic nie osiągniesz, bo w środowisku NL będziesz zawsze nie akceptowana"

co ty najlepszego narobiles? teraz jestem przez ciebie w dolku. nikt mnie nie lubi i nikt mnie nigdy nie polubi
jak ja sobie z tym poradze??? bede plakac caly dzien. napisz cos jeszcze bo ja zupelnie nie wiem co z moim zyciem teraz bedzie

a tak powaznie to jestes chory? czy nalykales sie czegos ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
EEE tam. Chlopakowi sie wydaje ze jest super hiper fotografem.
I gdzie ty facet jestes znany za granica??? Chyba qrwa w Kamerunie albo
na Wyspach Owczych jako baran
W Holandii na pewno nie, a po twoich ostatnich wypowiedziach widze
tylko ze jestes tylko zwyklym frajerem z wiochy ktory przedawkowal leki
i sadzi ze jest kims. Dla mnie osobiscie jestes facet ZEREM.
Zgłoś wpis


Bliżej nas