Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
750 Postów
Latający Holender
A Bozenka nawet zdjecie wstawilaHenryku O, corka bardzo fajna
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Henryku moje gratulacje!!!.....ze tez nie mam paru wiosen mniej
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
haha, Adamm, teraz jest taka moda romans mlodszego faceta ze starsza kobieta, jak i Twoim przypadku vice versa Wiec te wiosny powiny dzialac na Twoja korzysc.

Btw moim zdaniem kobieta jest jak wino, im starsza tym lepsza, a w lozku bezkonkurencyjna.

A teraz uciekam szukac podobnej seniory... alleluja...

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Po dluzszym zastanowieniu sie doszlam do wniosku, ze ZAKLADAM AGENCJE MODELEK i MODEL.
Tak latwo przeciez potrafie otwierac okna na swiat....hahahah.
CZekam na propozycje.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mowie serio.
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
Adamm, mówisz oczywiście o wieku mojej Kasi
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Okazalo sie, ze na planecie alego Ksiecia, tak jak na wszystkich planetach, rosly rosliny pozyteczne i zielska.W rezultacie znajdowaly sie tam nasiona roslin pozytecznych i zle nasiona zielsk.
Ale ziarna sa niewidoczne.Spia sobie sktycie w ziemi az do momentu, kiedy ktoermus z nich przyjdzie ochote obudzic sie.
Wypuszczaja wtedy cudowny, bezvronny ped, ktory najpierw niesmialo wyciaga sie ku sloncu.
cdn.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jezeli jest to ped rzodkiewki albo tulipana, mozna mu pozwolic rosnac, jak chce.
Ale jezeli jest to zielsko, trzeba je wyrwac jak najszybciej, gdy tylko sie go rozpozna.
Otoz na Planecie Malego Ksiecia byly ziarna straszliwe...lalaobabu.
Zakazony byl nimi cay grunt.
Kiedy to zielsko wyrosnie to na wyrwanie go jest juz za pozno.
Zajmnie cala planete.
Orzeorze ja korzeniami.
A jezeli planeta jest mala, al zielsko duze, to one ja rozsadza.
Cdn.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jest to kwestia dyscypliny powiedzial mi kiedys Maly Ksiaze.
Rano po umyciu trzeba zrobic dokladna toalete planety.
Tzreba sie zmusic do regularnego wyrywania zielska i to natychmiast po odroznieniu ich od krzewow tulipana, do ktorych sa w mlodosci bardzo podobne.
Jest to praca bardzo nudna, ale latwa.

Wiec...wracajac do tematu.
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
Czekam cierpliwie na ciąg dalszy
Zgłoś wpis


Bliżej nas