Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Dziekuje Ark.
Troche przesadzilam z tymi gwiazdami.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
I Violtje tez dziekuje.
A tak wlasciwie to chyba powinnam zmienic tytul...na....POKAZCIE LUDZIE, CO WY POTRAFICIE, czym sie zajmujecie,
a moze stworzymy cos ciekawego????
Pokazcie sie, zaprezentujcie.
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
Bozeno, a nie masz moze po prostu strony internetowej ze swoimi dotychczasowymi pracami i informacjami?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A mam.
Ale coz prostrzego jak wpisanie sie na forum - dla reklamy i za darmo.
Ale wciaz temat aktualny..odnosnie modelek i prezentacij.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
@Bogomoslawa.... Google Ci pomoze ja znalazlam, ogladnelam .......... podoba mi sie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
PHOTOPRESS napisał:
marek_ams napisał:
A ty co znowu? Strach przed konkurencja ?
Grunt ze ty zawsze trafiasz w "dziesiatke"

Przejaw Twojej kultury osobistej bucha w Twych komentarzach. Nadgorliwość i chamstwo chyba jest to podstawowa cecha twego charakteru. W moich domysłach jesteś zapewne z Polski Śląskiej i nie potrafisz się w żaden inny sposób dowartościować. Konkurencji nie obawiam się żadnej, zawód swój wykonuję może więcej lat jak Ty ich posiadasz, a posiadam jedną podstawową cechę, życzliwość i pomoc dla ludzi, czego Ci bardzo brak. Moje sugestie zawsze są pozytywnymi, które w jakiś sposób mogą pomóc osobie w danym zawodzie. Pozdrawiam


Jestem z Polski centralnej ynteligenciku
I nie mow mi nic na temat kultury, poniewaz jak widze jest to dla ciebie pojecie
enigmatyczne. Kazdy robi to co lubi, a swoje sugestie zachowaj dla chlopakow
z pubu, bo jesli dziewczyna lubi fotografie to niech to robi.
A co do Slaska to rozumiem ze uwazasz ze tam mieszkaja same chamy i wiesniaki
Uwazaj bo twoje ego juz cie przeroslo i jesli nie dostaniesz kopa w dupe na przebudzenie
to moze byc za pozno.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
marek_ams napisał:
PHOTOPRESS napisał:
marek_ams napisał:
A ty co znowu? Strach przed konkurencja ?
Grunt ze ty zawsze trafiasz w "dziesiatke"

Przejaw Twojej kultury osobistej bucha w Twych komentarzach. Nadgorliwość i chamstwo chyba jest to podstawowa cecha twego charakteru. W moich domysłach jesteś zapewne z Polski Śląskiej i nie potrafisz się w żaden inny sposób dowartościować. Konkurencji nie obawiam się żadnej, zawód swój wykonuję może więcej lat jak Ty ich posiadasz, a posiadam jedną podstawową cechę, życzliwość i pomoc dla ludzi, czego Ci bardzo brak. Moje sugestie zawsze są pozytywnymi, które w jakiś sposób mogą pomóc osobie w danym zawodzie. Pozdrawiam


Jestem z Polski centralnej ynteligenciku
I nie mow mi nic na temat kultury, poniewaz jak widze jest to dla ciebie pojecie
enigmatyczne. Kazdy robi to co lubi, a swoje sugestie zachowaj dla chlopakow
z pubu, bo jesli dziewczyna lubi fotografie to niech to robi.
A co do Slaska to rozumiem ze uwazasz ze tam mieszkaja same chamy i wiesniaki
Uwazaj bo twoje ego juz cie przeroslo i jesli nie dostaniesz kopa w dupe na przebudzenie
to moze byc za pozno.


tak sie sklada ze ja jestem ze slaska !!!!
moi zolnierze juz go szukaja !!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kolek ty wiesniaku Bez urazki oczywiscie, ale mam wielu zajebistych
kumpli ze Slaska lacznie z moja ex i wcale nie uwazam ze sa mniej
inteligentni niz reszta Polski Ale jak chlopak malo w zyciu jezdzil to
tak bywa
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Chodzilo mi o inna prezentacje, ale coz.haaha.
Dziekuje.
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Patrze temat sie rozkreca Bozenko
Zgłoś wpis


Bliżej nas