Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Jean Ted (21680 niezalogowanych)
51 Postów
Polska Sila ! A
(Belgia)
Gaduła
"Nie znasz?Nie oceniaj! !"


"Nie oceniaj książki po okładce"



"Ukryte piękno jest lepsze od jawnego"



"Prawdziwe piękno jest odblaskiem duszy"



"Wszystko, co można dostać za pieniądze, jest tanie""




"Piękno zewnetrzne to złudzenie i pułapka na drodze człowieka,jedno z nie dających się objaśnić przekleństw jego istnienia"





Nie oceniaj Mnie po Wyglądzie
...nie wiesz kim jestem...

Nie mów o Mnie źle
...nie wiesz jaka jestem

Nie oczerniaj Mnie
...najpierw poznaj mnie i wtedy mów źle

Nie upokarzaj mnie
...bo raczej na to nie zasłużyłam

Nie ukrywaj się
...spójrz mi w oczy!




TYLKO PRAWDZIWE PEKNO TKWI WE WNĘTRZU CZŁOWIEKA I TYLKO ONO NIE PRZEMIJA I JEST TRWAŁE
Zgłoś wpis
51 Postów
Polska Sila ! A
(Belgia)
Gaduła
Wszystko co zielone to dobro, sama natura nam podpowiada



"Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza




"Istnieje wiele hałasów, ale tylko jedna cisza.



"Cisza leczy duszę.




" Nigdy nie oceniaj człowieka, bo nie wiesz przez jakie góry i doliny musiał on przejsĆ, aby staĆ się tym kim jest..."





Jakby cierpienie uczyło, to Polska byłaby jednym z najmędrszych krajów świata.




Dziękuję niebu, że we wszystkich swoich instynktach pozostałem Polakiem.




Polaków nie zdobywa się groźbą, tylko sercem.




.Dla moich Polaków nie ma rzeczy niemożliwych.
— Napoleon Bonaparte




Nie mogą ci kochać Rzeczypospolitej, którzy w niej nic swojego nie mają.






Polska nie powinna naśladować bogatych krajów zachodnich, bo nie jest bogatym krajem zachodnim. Polska powinna naśladować rozwiązania, które kraje zachodnie stosowały, gdy były tak biedne, jak Polska.
— Milton Friedma






Polak - sierota świata.....(H.Sienkiewicz)
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Bertrand Russell:

Chcemy stać o własnych siłach i patrzeć na świat bez zmrużenia powiek — na jego dobre i złe strony, jego piękno i brzydotę; chcemy widzieć świat takim, jakim jest i nie odczuwać przed nim lęku.
Należy podbić świat inteligencją, a nie odnosić się doń z niewolniczą uległością wypływającą z przerażenia, jakie w nas budzi. Pojęcie Boga bierze swój początek w starodawnym wschodnim despotyzmie. Jest to pojęcie bezwarunkowo niegodne wolnych ludzi. Gdy słyszy się w kościele ludzi, którzy poniżają się mówiąc, że są nędznymi grzesznikami itd., wydaje się to czymś godnym wzgardy, czymś, co nie przystoi szanującym się istotom ludzkim.

Powinniśmy nie upadać na duchu i patrzeć światu prosto w twarz. Powinniśmy uczynić nasz świat możliwie jak najlepszym. I chociażby rezultat nie odpowiadał naszym życzeniom, to jednak będzie lepszy od tego, co zrobili ze świata chrześcijanie w ciągu minionych stuleci.

Dobrze urządzony świat potrzebuje wiedzy, dobroci i odwagi. Nie potrzeba mu żalu i westchnień za przeszłością ani zakuwania w kajdany swobodnej inteligencji za pomocą słów wyrzeczonych niegdyś przez ignorantów. Potrzebuje on śmiałych poglądów i swobodnej inteligencji. Potrzebna mu jest nadzieja na przyszłość, a nie oglądanie się wstecz.

Ufamy, że przyszłoś, którą nasza inteligencja może stworzyć, pozostawi daleko za sobą wszystko to, cośmy zdziałali w przeszłości.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Też ładne:

Paulo Coelho:

Co jest najśmie­szniej­sze w ludziach:

Zaw­sze myślą na od­wrót: spie­szy im się do do­rosłości, a po­tem wzdychają za ut­ra­conym dzieciństwem. Tracą zdro­wie by zdo­być pieniądze, po­tem tracą pieniądze by odzys­kać zdro­wie. Z troską myślą o przyszłości, za­pomi­nając o chwi­li obec­nej i w ten sposób nie przeżywają ani te­raźniej­szości ani przyszłości. Żyją jak­by nig­dy nie mieli um­rzeć, a umierają, jak­by nig­dy nie żyli.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
"Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują."

/Albert Einstein/



"...Nie każdy, kto ma rozum, jest rozumny, nie każdy, kto jest istotą myślącą - myśli."

/ prof. Magdalena Sroda /
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
"Problem z cytatami na necie jest taki, ze wszyscy bezmyslnie wierza w ich prawdziwosc"- Abraham Lincoln
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
HAHAHAHA skad ty bierzesz te swoje modrosci !
wiesz kiedy Abracham Lincoln zyl........dziewczyno neta wtedy jeszcze nie bylo!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Chyba Patboy nie zrozumiałeś geniuszu Abrahama... ;p
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
kan iemand mij dat in het Nederlands uitleggen? misschien snap ik het dan
Zgłoś wpis
51 Postów
Polska Sila ! A
(Belgia)
Gaduła
"Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci blizn...."
Zgłoś wpis


Bliżej nas