Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

SANTO SUBITO - Holandia


()
Początkujacy
To musialo sie wydarzyc!!
Zaskakujaco szybko , ale szefowie panstwa Watykan nie mogli czekac dluzej, przegladneli statystyki i stwierdzili, iz trzeba dzialac, pedofilskie igraszki grubasow w sukienkach zanizyly poziom i nalezy sie ratowac.
Dobrze, ze byl pod reka Karol, bo trzbeba nam nowych bozkow, swietych, cudow i innych jezusow na patelni, szybie czy drzewie, nalezy szybko cos uczynic , do swietny chwyt marketingowy i nowy PR.
Osobiscie zapamietalem Karola Wojtyle jako cieplego i madrego czlowieka, przynajmniej tak go wykreowaly media , niestety nie poznalem osobiscie, jednak uwazam, ze mogl zrobic zdecydowanie wiecej stojac na czele tak wplywowej organizacji.

Az chcialo by sie rzec dzieki bogu, ze jestem ateista
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Szacun dla Wielkiego Polaka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Respekt pod adresem Karola Wojtyla!

Dzieki szefom Watykanu i wyborem Karola Wojtyla zmienila sie cala Europa.
Czyli sugerowanie ze moglby zrobic wiecej majac taka pozycje jest nie na miejscu.
Dzieki kosciolowi, wiarze Polakow i smierci tragicznej ks.Popieluszko zdolni bylismy do bezkrwawnej rewolucji.
Zawdzieczamy temu nasza terazniejsza wolnosc.
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
dzięki "szefom"Watykanu była mała rzeź niewiniątek w czasie II wś
wybór polaka -zagrywka polityczna
dzięki wierze polaków,to prawda,ale dzięki wierze w wolność
i nasz drogi papież miał na nazwisko-Wojtyła,nie Wojtyło
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adamm napisał:
To musialo sie wydarzyc!!
Zaskakujaco szybko (...).

Az chcialo by sie rzec dzieki bogu, ze jestem ateista


Adaś, rzeczywiście - subito! Taki modus operandi w czasie kryzysu zaufania.
Zgadzam się z Tobą w każdym punkcie.
Ostatnie zdanie jest wbrew pozorom jak najbardziej logiczne!

Nie mam nic przeciwko gloryfikacji czy beatyfikacji sympatycznego poniekąd człowieka, skoro wg własnej organizacji na to zasłużył. Podejrzewam jednak, że jej założyciel byłby zniesmaczony całą, straszliwie kosztowną celebracją tego i innych wydarzeń.

Rzeź niewiniątek - ta dosłowna - jak wspomniała Wiedźma, odbywa się nieprzerwanie od wieków zmieniając jedynie lokalizację. Czasem wystarczyłoby po prostu trochę pieniędzy i odrzucenie klapek z oczu.
Natomiast nagłośniona ostatnio przez media rzeź niewinności (dzieci) dokonywana przez watykańskich urzędników na całym świecie, jest tematem stosunkowo nowym, co nie znaczy: wcześniej nie istniejącym.
Zastanawiam się: ile wiedzieli - i wiedzą - głowy różnych kościołow na temat tego parszywego i nagminnego zjawiska
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ile wiedzieli na temat pedofilii w swoich szeregach tego się nie dowiemy nigdy. Osobiście nawet nie chce wiedzieć ile takich przypadków jeszcze nie wyszło na światło dzienne. Co do wyniesienia na ołtarze nie dziwi mnie gdyż była to Osoba która swoją postawą na to zasluguje. Co do Watykanu i jego ciemnych sprawek się nie wypowiadam gdyż nie mam pewności a głupot pisać nie chce.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ku pokrzepieniu serc że i w Polsze zło się w sutanki przebiera i nie jesteśmy od reszty świata inni...

Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
naprawde gratuluje perełki...

" Przez ponad 15 lat
była wierną towarzyszką życia księdza, a potem biskupa Karola
Wojtyły z Wadowic. Ślady po Irenie Kinaszewskiej, konkubinie Karola
Wojtyły z pieczołowitą bezwzględnością zaciera kościelna, katolicka
hierarchia."

- no tak media tego nie wykryły, nikt tego nie wiedział, tylko jeden radosny gośc na jakims forum, załosne, oczywiscie każdy wierzy w to co chce wierzyć, ja mam dowody na to że papiez był gejem, i masonem, heheheh , zamierzam o tym napsać ksiązke,

ale czytajmy dalej...

"Z powodu nieudanego romansu Irena Kinaszewska popadła w alkoholizm." nie wznam definicji nieudanego romansu, ale wczesniej autor napisal ze byli razem 15 lat, jezeli to nieudany romans to ja wysiadam... he




"Razem z
oficjalnym mężem pracowała w krakowskiej Energetyce. " no nie moge, a kto byl jej nieoficjalnym mężem, Wojtyła ?? to standardowe zagranie mające na celu określaona reakcje czytającego, oczywiście jak dla mnie.

Dalej te same zagrania" ... czyli Karol
spłodził Irenie dziecko,... ...zmuszona do ślubu z niechcianym mężczyzną... z
...ukrycia wpadki pobożnej panny, nałożnicy młodego i
jurnego księdza Karola Wojtyły...

ale jedzmy dalej ...

"Syn Ireny Kinaszewskiej, Adam K. zmarł w niejasnych okolicznościach" tjaaa wiedzialem ze i watek sensacyjny sie pojawi, wiedziałem... hahaha


"w grudniu 2008 roku, krótko po tym jak zadeklarował publicznego
ujawnienie faktu ojcostwa Karola Wojtyły." wiecie, ja nie pamietam zeby ktorekolwiek media wspominaly o tym... moze wy macie jakies slady. bo skoro media potrafia bebnić o sraczce Britney Spears to zapewne wspomniały by o synu Wojtyły... a moze sie myle.

i dalej te same zagrania ... ...procesu beatyfikacji rzekomo świętego
Jana Pawła II. Kandydaci do świętości miewają swoje jakże mroczne i
jakże rozkoszne tajemnice, które czasem dopiero po wiekach wychodzą
na światło dzienne.....


"Ksiądz Andrzej Bardecki zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach" no tak mordertwo za morderstwem

Skopiował
wszystko, a także ukrył wiele autentycznych dokumentów, jak nagrania
ze wspólnych czułych i rozkosznych nocy, jakie Karol z Ireną ze sobą
spędzali. oczywiście , miał dwie kamery na bluetooth na penisie wojtyły i w pochwie tej kobiety, przeciez to oczywiste...

reszty nie bede komentowal, to tekst dla idiotów a ja za takiego sie nie uwazam. chaos informacyjny, skakanie po dziesiecioleciach, teoria spiskowa, tajemncze zgony... hehe debilizm.
Zgłoś wpis


Bliżej nas