Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Maciek23 Marcin Ratajczak (11123 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Powtarzasz sie z tych nerwów
Dla mnie to mozesz sie poklepywac nawet z cała armia cosmonautow
w mundurach Wehrmachtu jesli sie to tak kreci
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
marek_ams napisał:
Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i moze będziesz w stanie sam sobie
odpowiedzieć dlaczego nie chce zadawać sie z towarzystwem twojego typu.
U mnie masz bana...za reszte nie odpowiadam.
A jesli juz stosujesz jakies aluzje o matrwych naturach to
pokaz twarz. Lubie wiedzieć z kim mam do czynienia. Są tez
ludzie bez twarzy ale ty chyba do nich nie nalezysz prawda
Acha i jeszcze mała prośba. Nie wklejaj tekstow jak chronisz
swoja prywatność OK. To chyba wszystko na temat i sadze ze
wyrazilem sie dość jasno.


.......pokaz swoja twarz,,,,,la la la,,,to chyba z textu Ich Troje,, a mowiles Marko ze ty to tylko rocka
ooooo jejku jejku,,jak cie latwo sprowokowac,zaczyna mnie bawic to,,,serio seroi

aj,,,nie wiem czy powinnam ,bo to taki maly szczegol ,,,,jestem kobieta,,moze nie wylapales z textu,kobieta to ona,,nie on ,nie uwazalo sie na jezyku polskim?

usmiechnij sie Marko
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie spodziewalem sie innej odpowiedzi
A twoja płeć jakoś nieszczegolnie mnie interesuje, wiesniak to wiesniak i nie mam jakoś zamiaru
dyskutować z toba o czymkolwiek. Przypominasz troche glosno ujadajacego wioskowego
Azora ktory szczeka chowajac sie asekuracyjnie za plotem
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
marek_ams napisał:
Nie spodziewalem sie innej odpowiedzi
A twoja płeć jakoś nieszczegolnie mnie interesuje, wiesniak to wiesniak i nie mam jakoś zamiaru
dyskutować z toba o czymkolwiek. Przypominasz troche glosno ujadajacego wioskowego
Azora ktory szczeka chowajac sie asekuracyjnie za plotem


Marko ..czyzbys mial jakies kompleksy zwiazane z pochodzeniam ,ze tak duzo o tym piszesz ?
Nie ma sie czego wstydzic ,wies jest fajna

Wiesz, brzydko piszesz i brzydko obrazasz ludzi !!!! Ludzi trzeba szanowac ,tak jak szanuje sie siebie ,,,no chyba ze siebie tez nie szanujesz ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Z Toba to dyskutowac Marko > 738 postow (wylanych prosto z serca buahaha ) i o czym?
Nawet szacunku do kobiet nie masz> Ty mi przypominasz dzieciaka w piaskownicy, ktory dyryguje wszystkim mniejszym przy budowie zamku. Tylko pampersa sobie zaloz, bos nerwowy, co jesli budowa nie pojdzie, osrasz cala piaskownice i kto bedzie chcial sie z Toba bawic ?

tego linka z galeria to wkleiles zeby byc cool ? Otoz do Twojej wiadomosci- buractwa tam nie wpuszczaja, przy dzrzwiach bedzie Twoje zdjecie w czapeczce
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
strasznie podoba mi sie ta wymiana uprzejmosci
chetnie bym sie wlaczyl (niestety czasu brak )
pozdrowienia dla wszystkich forumowiczow
ze swinoujscia w najpiekniejszym kraju swiata
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
chwila muzyki ze szczegolna dedykacja w refrenie !

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kolek mnie tez meczy ta jałowa wymiana zdan z jakimiś dzieciakami bez twarzy i
trzymać sie starej dobrej zasady - " nie ruszaj gowna, nie bedzie smierdzialo".

Tak wiec drogi cosmonauto. Prowadz sobie dyskusje z kolega faszysta o czym tylko
chcesz i mam taka mała sugestie. Jesli nie macie co napisac to nie wstawiajcie tekstow
czapeczce bo to nieco infantylne ze o piaskownicy juz nie wspomnę.
Ja obrazam ludzi??? Dzieci drogie. Pisze co mysle i nie jest to chyba zakazane wiec
jesli juz chcecie prowadzić dyskusje to skupcie sie bardziej na meritum sprawy a nie
pierdolach zupelnie oderwanych od tematu.
I powtarzam jeszcze raz. Jesli chcecie juz nazywać kogoś burakiem to wstawcie do profilu
swoje gwiazdorskie mordy zeby wszyscy mogli sie przekonać jacy to jestescie coool.
Jak na razie odbieram was jako anonimowych cudakow bez twarzy.
Ja odpowiadam swoja twarzą za to co pisze a czy noszę czapeczke czy kapelusz to
nie wasz interes i nie ma to zadnego wplywu na tresc moich wątków, a jesli jestes
wysoko w gorach przy temperaturze oscylujacej w granicach -27 ( to pamietam) i silnym
wietrze to moze spróbujcie to samo bez czapeczki madrale
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Marek zdjecie tego faszysty zerzniete jest z facebooka
gosciu robi tam ponoc wielka kariere
jest to jakis brazylijczyk ponoc czy cos tam
pozdro
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
A MIALO BYC TAK MILO HYHYHY
Zgłoś wpis


Bliżej nas