Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
jan kowalski Rafał Þórr Zasłucki Kuba G Belluczi Rafał Michałek Krisu22 Adamczyk Michal Majewski Brunecik6969 (5431 niezalogowanych)

()
Początkujacy
najlepiej to tak

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
nina napisał:
nie
to byl przyklad szybkiego podrywu
no chyba, ze chcesz


skoro nalegasz....musze to jeszcze przemyslec
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
PODRYW NA OGNISKO DOMOWE
ooooo, aloe aniolek mi sie trafil! witam piekna Pania, a wiec tak , ktrotko o sobie, wysoki, przystojny, wyksztalcony, rozwiedziony, 1 dziecko, niezalezny, szukajacy swej polowki w zyciu...mam do zaoferowania, dom , rodzine, stabilizacje, noszenie na rekach, ekscytujacy pelen wrazen pobyt w raju, gdzie czeka na nas gromadka dzieci i domek z ogrodkiem, no dobra te dzieci ci na razie odpuszcze.. ...zainteresowana? moze zatem randka z mala czarna w tle? moj tel 6******, gdyby cie naszla ochota..z wyrazami najwiekszego szacunku do twych boskich stopek padam...

Zadzwoniłam nie odebrał

PODRYW NA IRLANDIĘ
jestes sliczna to fakt, jesli chcesz zaprosze cie do siebie na jakis czas, mieszkam w irl ponad 10 lat, mam swoja firme, jestem sam ,wie zastanow sie nad moją propozycja,,,,,caluski.....

szkoda, że tylko na jakiś czas
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Za wlosy i do wyrka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Choc malenka to Ci tak sakiewke przeczepie... Testosteron jak dobrze pamietam
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
Coś nam się dwa wątki otworzyły z jednego tematu

Sklejone.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy

Ci faceci to jakies oszolomy....Anja skad ty to wytrzasnelas??
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
MalutkaNiepokorna napisał:

Ci faceci to jakies oszolomy...

Izek...Jak Ty sie wyrażasz?

Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Hahaha, Anja, podryw "na szczerość" rozwalił mnie najbardziej!
Zgłoś wpis
43 Posty
Daniel K
(Beny.rac)
Bywalec
Ale temat ...

Ja polecam sposób :

Na to "coś " do tego troszkę szczerości i jak 2 osoba jest zainteresowana nawiązaniem jakiś relacji to sukces gwarantowany ...
Zgłoś wpis


Bliżej nas