Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jak nie należy podrywać kobiety???? - Holandia

Czytali temat:
jan kowalski Rafał Þórr Zasłucki Kuba G Belluczi Rafał Michałek Krisu22 Adamczyk Michal Majewski Brunecik6969 (5425 niezalogowanych)
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
Jak w temacie podaję przykłady z życia wzięte A może wy macie Drogie Panie cenne wskazówki dla Panów


P.S.
Oczywiście każdy jest inny i niektórym Paniom odpowiadają poeci i cukrowanie aż do przesady, więc piszę tylko o moich odczuciach

Pozdrawiam

PODRYW NA SZCZEROŚĆ
"Cześć jesteś bardzo pięknom kobietom takiej szukam do Miłość i przjacułki od serca i tagrze partnerstwa i na stały układ Andrzej i mam, lat 32 i nie Pale nie Pije dobrze gotuje i biegam i jestem uczciwym człowiekiem i nie lubię Dwulicowych LUDZI OBŁUDY CHAMSTWA i jestem zadbany, czuły, kochający i samotność mię boli brak mi połówki Proszę daj mi szanse odp TO co pisze jest prawdom o mnie i jak będziesz kciała możemy popisać na gg lub na skejpie odp wiesz jak byś mi dała szanse nie opuśćił bym cie takiej pięknej kobiety jak ty odp proszę cie daj mi szanse i namiar na siebie numer telefonu lub gg lub skejpa odp ze mnom możesz konie kraś ja szukam kobiety do taca i rużańca odp"
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
dokładnie tak jak w podanych przykladach... nie należy...
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
PODRYW NA STATYSTĘ

Witaj Może się, poznamy i spotkamy,
Jestem40letkiem, optymistą, choć życie
dało mi, w, kości, nie, tracę wiary w ludzi, Ciesze się
każdym kolejnym,zapomnij

dniem. Jestem, romantyk, bez nałogów, lubię kino i, dobra,
książkę
uwielbiam, gotować, znak, wodnik, wzrost 1,76, cenie,
szczerość,
tel5*******odp, grałem,we filmie, oglądaj
jutro, kiedy Będzie lepiej, kiedy chcesz to się spotkamy ok www.kidfilm.pl ,zobacz jako statysta,Tak bardzo byśmy chcieli,
By każdy był szczęśliwy
Oddając komuś serce
I to jest gest właściwy.

Każdy szary dzień
Zamienić w złote słońce,
By nadać życiu sens,
Pragnienie to gorące.

Serce jedno tylko mieć,
Serce swoje dla każdego,
By bić miało zawsze chęć,
Lecz nie dla siebie samego..kiedy gdzie możemy się spotkać poznać odpisz,.pozdrawiam .
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
PODRYW NA WYPAD DO TRÓJMIASTA

Sliczna kobieta z Ciebie. Moge zadzwonic i poznac ksiezniczke?

Piekna poznamy sie? Moge zadzwonic? Jestes jak z bajki taka sliczna i kobieca. Moje prawdziwe fotki nie sa gorsze od tych na profilu moge Ci wyslac mmsem na tel. Nazywam sie xy ps. Chcesz moj numer telefonu? Rozwodze sie kochanie nie wiem co robic zebys o mnie zle nie pomyslala. Wiem ze szaleje za Toba. Dzisiaj moglibysmy sie umowic na randke ale brak kontaktu to uniemozliwi.
Kiedy masz urlop? Moze pojedziemy razem nad morze do trojmiasta
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiem jak nalezy podrywac kobiety ........skutecznosc 100%, informacje tylko na priv., ceny do negocjacji, gwarancja
Zgłoś wpis
9 Postów

()
Początkujacy
taak
standard: moze umowimy sie na kawe?
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
numer jeden ,,na szczerosc,, jest najlepszy.
i jeszcze ,, trojmiasto,,
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
nina napisał:
taak
standard: moze umowimy sie na kawe?


To pytanie bylo do mnie?
Zgłoś wpis
9 Postów

()
Początkujacy
nie
to byl przyklad szybkiego podrywu
no chyba, ze chcesz
Zgłoś wpis
9 Postów

()
Początkujacy
aha i jeszcze jedno takie romantyczne:
mam auto, wstaw wode na herbate
Zgłoś wpis


Bliżej nas