Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
jan kowalski Rafał Þórr Zasłucki Kuba G Belluczi Rafał Michałek Krisu22 Adamczyk Michal Majewski Brunecik6969 (5429 niezalogowanych)
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
marek_ams napisał:
Za wlosy i do wyrka

Zgłoś wpis
107 Postów
Boguslaw P.
(mario520)
Stary wyjadacz
Adamm napisał:
Wiem jak nalezy podrywac kobiety ........skutecznosc 100%, informacje tylko na priv., ceny do negocjacji, gwarancja



- ale nie testowane na zwierzętach
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mario520 napisał:
Adamm napisał:
Wiem jak nalezy podrywac kobiety ........skutecznosc 100%, informacje tylko na priv., ceny do negocjacji, gwarancja



- ale nie testowane na zwierzętach


I tu sie mylisz, wlasnie , ze testowane szczegolnie na psach a raczej suczkach.
Wspolne dlugie spacery, drapanie (nie tylko za uszkiem), karmiene, nauka pewnych "socjalnych" zachowan, jak np. daj glos , siad, lezec i popros a poza tym, kagance obroze, lancuchy itd
To zawsze dziala, polecam rowniez komende APORT, trzymajac w jednej rece pusta butelke po piwie, a druga wskazujac najblizszy supermarket
Polecam!!!
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender


Adas,, Orzeszku Ty
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ediee napisał:


Adas,, Orzeszku Ty


Podrywasz mnie ediee?
Przyznam , ze nie znam tego sposobu, " na orzeszka "
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
ja Ciebie ??natuurlijk
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
Adamm napisał:
mario520 napisał:
Adamm napisał:
Wiem jak nalezy podrywac kobiety ........skutecznosc 100%, informacje tylko na priv., ceny do negocjacji, gwarancja



- ale nie testowane na zwierzętach


I tu sie mylisz, wlasnie , ze testowane szczegolnie na psach a raczej suczkach.
Wspolne dlugie spacery, drapanie (nie tylko za uszkiem), karmiene, nauka pewnych "socjalnych" zachowan, jak np. daj glos , siad, lezec i popros a poza tym, kagance obroze, lancuchy itd
To zawsze dziala, polecam rowniez komende APORT, trzymajac w jednej rece pusta butelke po piwie, a druga wskazujac najblizszy supermarket
Polecam!!!


Na dodatek poda łapę i pomacha ogonkiem z radością
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie to zebym sie przechwalal, ze tak dobrze znam kobiety, ale zdecydowana wiekszosc z nich bardzo lubi ...." na pieska "
Zgłoś wpis


Bliżej nas