Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
jan kowalski Rafał Þórr Zasłucki Kuba G Belluczi Rafał Michałek Krisu22 Adamczyk Michal Majewski Brunecik6969 (5440 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Anja Nl napisał:
Coś nam się dwa wątki otworzyły z jednego tematu

Sklejone.


Anja a Tobie co sie posklejalo patrz na tytul nie sadze ze Marka podryw to za wlosy i do wyra a ja sakiewek nie trzepie na pierwszej randce
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
no jasne !!!
dopiero po randce
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
jaromazurr napisał:
Anja Nl napisał:
Coś nam się dwa wątki otworzyły z jednego tematu

Sklejone.


Anja a Tobie co sie posklejalo patrz na tytul nie sadze ze Marka podryw to za wlosy i do wyra a ja sakiewek nie trzepie na pierwszej randce


Ojoj ! Skleił admin skoro na czerwono bo Marek otworzył post w nowym wątku, więc może tak bardziej i uważniej popatrzysz
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
no jasne !!!
dopiero po randce


Witam szanownego Pana Prezesa Generala Dyrektora Kolka.

ha ha skad wiedziales
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Anja, przeciez widzisz ze mam ciemne okulary
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
PODRYW NA KSIĘDZA

Szczęść Boże

Może chcesz się wyspowiadać?
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
PODRYW NA KAWE

hej jak chcesz to dam ci sie zaprosic na kawe.Andrzej
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Skoro wiesz jak nie należy podrywać kobiet to na pewno wiesz jak powinno się to robić,chociaż ja już tego nie potrzebuje ale na pewno niejeden mężczyzna by z tego skorzystał
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
ZIBI L napisał:
Skoro wiesz jak nie należy podrywać kobiet to na pewno wiesz jak powinno się to robić,chociaż ja już tego nie potrzebuje ale na pewno niejeden mężczyzna by z tego skorzystał
Pewnie Zibi, że wiem ale na to można założyć osobny wątek i mogłyby Panie się wypowiadać jak chciałyby być podrywane ze wskazówką dla mężczyzn.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Adamm napisał:
Wiem jak nalezy podrywac kobiety ........skutecznosc 100%, informacje tylko na priv., ceny do negocjacji, gwarancja

oh ja ?
Zgłoś wpis


Bliżej nas