Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
3 Posty
Michał Mysz
(michaltg)
Początkujacy
turkom i marokancom nie mozna ufac. Jak sa dla Ciebie mili tzn ze widza w Tobie jakies korzysci. Wiele razy spotkalem sie z ich milym akcentem ale po chwili uslyszalem cos w stylu czy idziemy gdzies w weekend na impreze i czy mam kolezanki polki. Wiekszosc z nich ma zone dzieci ale potrafia tak klamac i krecic ze to zawsze na samym koncu wyjdzie. Dla nich kobieta ma taka sama wartosc jak gowno psa. Im zalezy na tym zeby ja przeleciec i nic wiecej. Wiekszosc z nich nie ma szkoly. Lenie i nieroby. Ciuchy Amaniego im w glowie i zajebiste auto. Byl ktos w domu u turka ? nic specjalnego. Nie patrza na to ajk mieszkaja. Na 1 miejscu zawsze jest auto a to dlatego ze kiedys mieli tylko osiolki i musieli sie jakos poruszac dostarczac sobie jedzonko... potem pojawily sie auta.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Fakt...i nie interesuje mnie to jak mieszkaja...ich sprawa..byleby trzymali sie ode mnie z daleka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
michaltg napisał:
turkom i marokancom nie mozna ufac. Jak sa dla Ciebie mili tzn ze widza w Tobie jakies korzysci. Wiele razy spotkalem sie z ich milym akcentem ale po chwili uslyszalem cos w stylu czy idziemy gdzies w weekend na impreze i czy mam kolezanki polki. Wiekszosc z nich ma zone dzieci ale potrafia tak klamac i krecic ze to zawsze na samym koncu wyjdzie. Dla nich kobieta ma taka sama wartosc jak gowno psa. Im zalezy na tym zeby ja przeleciec i nic wiecej. Wiekszosc z nich nie ma szkoly. Lenie i nieroby. Ciuchy Amaniego im w glowie i zajebiste auto. Byl ktos w domu u turka ? nic specjalnego. Nie patrza na to ajk mieszkaja. Na 1 miejscu zawsze jest auto a to dlatego ze kiedys mieli tylko osiolki i musieli sie jakos poruszac dostarczac sobie jedzonko... potem pojawily sie auta.
cos Ty! to sa wspaniali mili ludzie
Zgłoś wpis
3 Posty
Michał Mysz
(michaltg)
Początkujacy
Izek78 napisał:
Fakt...i nie interesuje mnie to jak mieszkaja...ich sprawa..byleby trzymali sie ode mnie z daleka

to sa skurw... moja znajoma jeden chcial zgwalcic. a co jej obiecywal... i koles na szklarni robil... smierdziuch jeden jezyka dobrze nie znal
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kolek,a mowia ze to kobieta zmienna jest.... Coz za zmiana stanowiska....hehehehe
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Kołek a męska obrona to też pewnie jest dupczona, skoro tak ich bronią.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
polityka milosci,kochajmy sie wszyscy!
Zgłoś wpis
18 Postów
Kuba Q
(Qbek)
Bywalec
Staram sie nie szufladkować ludzi .... ale tu w Bxl zdecydowaną wiekdzoscia ludzi są osoby pochodzace z małych miejscowosci. Oczywiscie to nie moze byc synonimem takiego postrzegania ludzi. Fakt jest faktem odmienność przyciąga, a ze w PL zobaczyc obcokrajowca jest ciezko , zwlaszcza takiego rzucającego sie w oczy to nie dziwi mnie to ze dziewczyny puszczają sie z pastuchami.
Zgłoś wpis
18 Postów
Kuba Q
(Qbek)
Bywalec
A że dorzuce po raz kolejny swoje 5 groszy , to bardzo fajnie ze wywiazala sie calkiem fajna dyskusja na ten temat
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Qbek,ja to rozumiem w inny sposób-przyrównałbym to do "krucjaty" i "mieszania ras"..Wiadomo powszechnie ze trzymanie idealnie czystej rasy prowadzi do deformacji gatunku oraz stopniowych wad genetycznych.Wystarczy spojrzec na Niemców jaki to chory naród-taki czysty arryjski
A polski naród zdrowy i krzepki a Polki piękne i dorodne..Ale co sie dziwic jak u nas ruchał wczesniej i Niemiec i Ruski...hihihihihihi
Zgłoś wpis


Bliżej nas