Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Wszystko jest ok...Reklama w porządku,oferta tez moze być;nawet "wymiana zdań" w temacie spoko
Ale na Jowisza!!!
Opierdol siebie lub webmastera-bo nie wiem kto stworzył tego babola



Szczególnie zajefajnie wygląda w sąsiedztwie ->Serwis komputerowy w Nl

Ręce opadają........
Zgłoś wpis
20 Postów
Paweł, proszę usuwać niepotrzebne teksty.

hehe muszę ją dokładniej sprawdzić, bo to wiatrak ją konstruował ... błąd literowy ogarnięty, dzięki za info
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Tak na poczatek to chce przywitac WIEKIEGO Adamm po dluzszej niebytnosci hahaha
Adas ty jako jedyny chyba znasz mnie lepiej jak ja siebie ale przejdzmy do dziela czas torpedy zaladowac .
Na poczatku powiem ze wlasnie sprawdzilam w moim ID czy jestem V czy M . Poczym sprwdzilam recznie czy nadal mam to co kobieta powinna miec i sie okazalo ze mam a w ID jest V co oznacza ze jednak nadal jestem kobiea.
Ale dalej pozwole soebie przytoczyc twoja wypowiedz :
a jak się nie znasz lub nie rozumiesz co jest napisane to po prostu sobie odpuść.
Tak wedle wytlumaczenia . Moj maz plywal przez wiele lat na lajbach + 100m , moj mlodszy syn jest zawodowym marynazem ( od tego roku kapitan) , ja sama mam Klein en Groot Vaarbewijs , Rhein patent, ADNR, Marifon ,Radar ,AIS , itd itp . Sama mam lajbe 14.95 m (lopdek) ,2x175 kM Volvo Penta ,diepgang 1.10 . A twoja "motorowka "to nic wiecej nic mniej jak poprostu sloep met buitenboordmotor voor dagtochten . No ale coz jak czytam to ja z moim doswiadczeniem i papierami nie moge sie rownac z fachowcem . Tak wielkim fachowcem ktory napewno jest zarejestrowany w KvK i reklamojac sie tu na forum moze sie przedewszystkim podac swoj nr jak na firme przystalo. bo niestety takowego nie moge znalesc ani na jednej ani na drugiej stronie www a jednak prawnie jest to ujete za masz takowy obowiazek zamieszczania nr KvK na fakturach, stronach www , w ogloszeniach itd . Skoro masz uslugi to powinienes byc zamedowany w K.V.K i o takich sprawach wiedziec ( to tak ku scislosci ) proponuję udać się na lekcja holenderskiego i dokładnie zapoznać się z wynajmowanym sprzętem. Hmmm moze to kiedys zrobie jak juz sie naucze jezyka , bo wiesz jakos mi nie wyszlo uczenie sie jezyka przez ponad 20 lat w NL ale moze traz sie uda . Jak chcesz być fair to porównuj sprawiedliwie, no wlasnie porownuj sprawiedliwie
www.groenehartsloepverhuur.nl/dagje_sloepvaren.php
www.hollema.nl/index.php?page=bootverhuur
itd
i tu beda na miejscu twoje wlasne slowa
No cóż wydaje mi się, że chciałeś dobrze, ale jak się zastanowisz na tym głębiej to po raz kolejny wyszła kolejna polska wada mentalna.... i jak się nie znasz lub nie rozumiesz co jest napisane to po prostu sobie odpuść.
i ..proponuję udać się na lekcja holenderskiego i dokładnie zapoznać się z wynajmowanym sprzętem.
A na zakonczenie dam odpowiedz na twoje pytanie ale do rzeczy...dużo w takich cenach jak nasze?? tak calkiem duzo tylko trzeba chceic poszukac .

....nie rób ze mnie kłamcy... nie musze sam to robisz .
i nie chodzi mi tylko o post o wynajmie lajby ale chociazby twoja odpowiedz o stwozeniu strony internetowej ale to juz sczegol.
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Witam Pana....
Pani Baileys
Zgłoś wpis
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
Hells, też proszę usuwać niepotrzebne teksty.


Dla PANA Joanny



To nastepny( Krolowo nie ma na tym swiecie rzeczy,ktorej bym dla ciebie nie zrobil), ktory mysli ze ma do czynienia z durniami

Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Happy,witam
Powiem ci szczerze ze to co robisz powinienes robic to na odziale ogloszenia,no ale juz nie biorac tego pod uwage uwazam osobiscie ze masz ambicje i podziwiam i zeby takich rodakow tutaj bylo tylko wiecej !!!
Ale dam ci jedna rade ktora powinienes sie nauczyc od tutejszych ,cos co odrazu mnie zniecheca,za co Holender prawdopodobnie nie zwrocil na ciebie uwege i wzbudzil bys u nich nieufnosc.
Czy ty masz kolego twaz,kim jests jakie masz doswiadczenie w NL ,jak mam cie brac powaznie jak ty nas nie bierzesz powaznie kolego ????
pozdrawiam
Zgłoś wpis
20 Postów
hehe Galstron to sloep jak nic Gratuluję wiedzy i czy ma silnik stacjonarny, czy zaburtowy nie ma tu nic do znaczenia ...proponuję zająć się swoją łajbą i nie truć krwi innym. To, że zna Pani język nie jest równoznacznym z tym, że interpretacja jest na odpowiednim poziomie.

Po raz kolejny wysyła Pani linki do ofert gdzie nie ma nic wspólnego z moją ofertą. Po pierwsze pragnąłbym zachęcić do zapoznania z cennikami firm w okolicach Amsterdamu. Po drugie faktycznie wysyła Pani linki do sloep'ów... której kwestii Pani nie ogarnia? porównuje Pani sloepy z 5konnymi silnikami do mojej łodzi. Kolejna sprawa- chciałbym dodać,że wynajęcie łodzi z shipper'em to opłata €30,- za godzinkę plus koszt wynajęcia łodzi hihi Naprawdę jestem podatny na krytykę... pod warunkiem, że jest ona odpowiednio argumentowana.

Reklamowanie na forum vs KVK

porusza Pani temat tak oczywisty, że szkoda na niego odpisywać. Zastanawia mnie tylko skąd w Pani tyle zawiści? Jej bazą nie jest zazdrość bo jak Pani przed chwilą się sama pochwaliła Pani łajba jest de facto lepsiejsza Skąd, więc cała ta rozmowa? Skoro nie odpowiada Pani ten temat to czemu Pani odpisuje nań??Proszą założyć swój temat i gwarantuje, że ja Pani truć nie będę bo średnio mnie Pani interesuje i może Pani nawet pływać łodzią podwodną i nawet na nią nie popatrzę.


Tytułem końca, jeszcze raz proszę zapoznać się ze szczegółami moje oferty i ofert konkurencyjnych. Tylko tym razem uwzględniając wszystkie aspekty i detale oferty, a nie pisać co Pani wygodniej. Jeśli się Pani zdecyduje otrzyma Pani także fakturkę ze wszystkimi informacjami, czy to tyczy się mojej firmy polskiej czy holenderskiej whatever... Do czasu kiedy informacje, które umieszczam o swojej działalności na polskich forach umieszczonych na polskich serwerach jedynie co może Pani ode mnie wymagać to odrobina szacunku i kultury, której Pani z reszta brakuje i to nie tylko w tym temacie.

Skoro próbę umożliwienia komuś miłego sprzędzenia czasu traktuje Pani jak ... sam nie wiem co siedzi w tej zawistnej głowie.. to bardzo mi przykro, najwyraźniej źle Pani odebrała moje intencje.

Mam nadzieję, że dalsza rozmowa z Panią nie będzie miała miejsca, bo naprawdę trudno się odpisuje na posty tak pozbawione realizmu. Jeszcze raz zalecam zmianę tematu dla Pani na jakiś bardziej Pani bliski - "czemu rodacy są tacy zawistni", czy coś w ten deseń. Alternatywnie, skoro tak bardzo Pani szkodzi ten temat proszę go zgłosić do usunięcia przez moderatora. Bo ja już swój efekt osiągnąłem i grupa na "wieczór singli" jest praktycznie skompletowana.


Pozdrawiam i życzę zdrowia!!!
Zgłoś wpis
20 Postów
Patboy napisał:
Happy,witam
(...)


Tu nie chodzi o ambicje, bo je spełniam w innych aspektach zawodowych. Robię to bo to lubię i każdy ma do tego prawo i życzę by każdy mógł to robić. Nie jestem tu w celach towarzyskich, a jedynie by zorganizować pewną imprezę. Dla dociekliwych zawsze jest google i na pewno znajdzie mój profil na FB i wszystkie konieczne informacje.

W którym miejscu nie traktuję was poważnie?? Poczytaj powyżej i sam zauważysz, że traktuję wszystkich dość poważnie i z szacunkiem bo nie mam powodu by było inaczej.

Pozdrawiam,

Paweł
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
I po co te rozkminki??Pan Happy ma oferte chcesz skorzystac z niej to wiesz gdzie uderzyc a jak nie to nieNikt was do niczego nie zmusza..yntyligencjo Pozdrowki i kochajcie sie
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Nie doczytalam ze to Glastron mimo to najem takowych ( mlodszych modeli) za dzien jest w takich samych cenach jak wasze .Czy binnen czy buitenboord robi naprawde wielka roznice ale skoro fachowiec nie wie tej roznicy to przykro mi .
I jak sugerowales zapoznalam sie z oferta i nadal uwazam ze musicie czyms nadmiernie sie reklamowac bo niestety wasz GLASTRON ma malo alure zeby moc konkurowac z oferowanymi bez dodatkow. Wysylalam linki do sloep bo takowa rozpoznaje w waszym GLASTRON bo z tym silnikiem nawet 4-sow to pobawic sie mozna we 2 ale przy 6 osobach to juz zabawa jest jedynie po kilku piwach .Glastrony uwazane sa /pochodza z szybszych lajb ale z 15 kM szalu nie zrobisz , jakie osiagi bedziesz nia mial 25-30 ? przy 2 osobach w lajbie ?
Nie chcialam brutalnie mowic ale niestety nie da sie inaczej .
Niestety myslisz sie nr. KvK wlsnie wszystko mi i kazdemu potencjalnemu klijetowi lub nawet ciekawskiemu ktory chce sprawdzic dane panskiej firmy .
Mianowicie oferujesz tu uslugi na tym terenie ( NL) i beznaczenia na jakim serweze czy to dla chinczykow czy polakow czy holendrow masz obowiazek wstawiania nr.K.v.K na swoich stronach itd (tym bardziej ze twoja firma miesci sie /operuje z/w NL ). Mainowicie takowy numer pozwala zidentyfikowac dana firme i dowiedziec sie wiecej o niej a przedewszsytkim wyeliminowac cwankaow i zwartwerkers niszczacych rynek innym ciezko pracujacym i placacym podatki od zrobionej uslugi .
To nie jest moj wymysl ale europejski . A co do umieszczania na tym serwerze to sa do tego specjalne miejsca takie jak ogloszenia a nie na formu .
Co do zawisci to daleko mi od tego porostu jestem uczulona na cwanikakow uwazajacych innych za glupszych od nich samych . widzac caloksztalt obydwu stron stozonych przez/dla ciebie to powiem ze naprawde widoczne jest cwanactwo .
A niestety znow musze zaprzeczyc twoim slowom
Naprawdę jestem podatny na krytykę... pod warunkiem, że jest ona odpowiednio argumentowana.

Krytyki nie umiesz przyjmowac od zadna postacia i czy jest ona argumentowana czy nie to nie jestes jej wstanie przjac .
Nie ja zaczelam ciebie obrazac .
Co do intencji t jak sie nie myle nie wielu odbralo ciebie inaczej jak osobe reklamujaca wlasny interes .
I tak tytlulem konca poprosze o panski K.V.K. numer
chcila bym miec go do kontroli . To jest moje prawo a wasz obowiazek podac takowy .
Zgłoś wpis


Bliżej nas