Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Zgadzam się Adamm, że troszke Pan Łódka został zaszczuty, ale też troche należy zrozumieć co się dzieje na drugim końca kijka. Nie raz były tutaj dziwnego rodzaju oferty i myśle bardziej ludzie przez ciekawość slesz troskę o dobro rodaków za granicą () starali się zweryfikować to i owo zwłaszcza w czasach piętnowania, prześladowań i dyskryminacji. ^^

Jak dla mnie Pan Łódka nieźle się wybronił swoimi argumentami (te o specyfikach technicznych omijam - bo sie nie znam) i pokazał na koniec, że ma więcej między uszami niż się na początku wydawało. Peace.
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Dokladnie Ragusek ,czasami sa tutaj takie jaja i tacy ludzie ze az slow szkoda.
Co do inicjatywy tak jak juz pisalem zeby takich ludzi tu bylo wiecej!
Ale dopoki nie bedzie recenzji jestem dalej sceptyczny
pozdrawiam i milej zabawy zycze!
Zgłoś wpis
3 Posty
* *
(Elite)
Początkujacy
Dokladnie..tylko ogloszenia (...) czyli jak KvK numer???
Rumunska love..no belastingdienst sie o to zatroszczy. NA BANK

Toppi, a ty znów się napiłaś?
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
@ Ło matko, Adaś, to ty teraz jeszcze większy muskuł posiadasz?!
Fajnie, że jesteś.

W temacie:
@ Paweł, czy Ty przypadkiem nie przesadzasz?
Czy jesteś pierwszy raz na jakimś forum?
Z krótkich wypowiedzi kleisz sobie jakieś dziwne historie, po kilku linijkach tekstu masz wyrobione zdanie na czyjś temat a mnie próbujesz zaaplikować jakąś chemię, sugerujesz ciężkie choróbska (mózgu!), bo włączyłam się z uśmiechniętym "gupim ptaniem"?...
Chłopie, akurat ja - a nie zauważyłam, by ktoś inny - nie miałam nic złego na myśli.
Dystans, dystans do siebie samego. Zaaplikuj sobie, nie innym, ok?

Inicjatywa w porzadku, spam nie, kasuj niepotrzebne teksty.
To by było na tyle.

@ Patboy i Ragusek:

Pozdrawiam.

P.S.
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Op grond van de Handelsregisterwet moeten ondernemingen op alle uitgaande brieven, orders, facturen, offertes en andere schriftelijke uitingen hun inschrijvingsnummer bij het Handelsregister van de Kamer van Koophandel vermelden. Dit geldt echter ook voor uw websites. Als uw onderneming een eigen website heeft, dan moet op die website altijd het KvK-nummer staan. Wordt de onderneming in de vorm van een NV of BV gedreven, dan moeten bovendien ook de volledige naam en statutaire zetel op de website vermeld worden.


Let op! Het niet voldoen aan bovenstaande verplichtingen levert een economisch delict op waarop een geldboete van maximaal € 16.750, een taakstraf of maximaal zes maanden celstraf staat.


zaciagnuiete z :

www.wr.nl/academy/tips/33/kvk-nummer-ook...licht-op-uw-website-

oraz Bedrijfscorrespondentie

Wat moet u allemaal in uw brieven en e-mails naar klanten zetten? Bekijk dit overzicht van eisen aan uw bedrijfscorrespondentie.

Bedrijfscorrespondentie, wat is dat precies?

Onder bedrijfscorrespondentie vallen brieven, e-mails, facturen, offertes, brochures, faxberichten en uw website. Reclame-uitingen horen hier niet bij.


zaciagniete z :
www.kvk.nl/ondernemen/financien/administ...ijfscorrespondentie/

A jak dla mnie cwaniak cwaniakiem oszust oszustem ktory jednak nie zna prawa .
a twoja wypowiedz tego typu ( cytat ponizej ) pokazuje co za sku...i menda jestes . Sory adminka poprostu juz nie umiem inaczej cwanaka nazwac.
Skoro jesteście takie podekscytowane posiadaniem moich danych lub chęcią sprawdzenia czy mam uregulowane zobowiązania wobec skarbu państwa czy też kontrahentów to myślę, że jesteście na tyle sprytne by zgłosić mnie do kontroli. sam korzystałem z tej możliwości kilkakrotnie.
Zgłoś wpis
23 Posty
Paweł Happy
(2de Shorskty)
Bywalec
Viooltje napisał:
@ Ło matko, Adaś, to ty teraz jeszcze większy muskuł posiadasz?!
Fajnie, że jesteś.

W temacie:
@ Paweł, czy Ty przypadkiem nie przesadzasz?


Pozdrawiam.


Nie wiem?! może mnie poniosło, może, nie wiem...zrozum, że jeśli ktoś próbuje uzyskać od Ciebie informacje, a ma ją napisaną powyżej w dwóch postach to robi się to trochę irytujące.Poza tym każdy ma google.nl lub bibliotekę w pobliżu.Prawda?! Chciałbym zrozumieć pobudki jakimi kierowała się TA Pani, ale do końca nie rozumiem i nie wiem czy chciałbym to zrozumieć.
Nootropil nie jest zły! Sam stosowałem w czasach studenckich, rozrzedza krew i tyle, a że jest to lek dla umysłowo chorych to już inna sprawa W czasie sesji działał genialnie.

Na początku miałem do siebie za złe, że powstał ten topic. Jednak jesteśmy dorośli i musimy ponosić konsekwentnie karę za swoje czynny- moim błędem było umieszczenie tej informacji tutaj.Jednak widząc jak ta rozmowa się potoczyła są tego pewne plusy. Z ekonomicznego punktu widzenia: wytworzona została zajebista bariera wejścia na rynek, potencjalni konkurenci już drżą ze strachu co ich czeka. Ze względów społecznych potwierdziła się moja teza: to nie Holendrzy są zagrożeniem dla polaków, nawet Geert Wilders, którego nawet ogarnięci Holendrzy nie traktują poważnie. Zagrożeniem jesteśmy my sami dla siebie. Smutne i prawdziwe. Mam nadzieje, że czytających ten wątek za klika tygodni trochę on zaciekawi i da trochę do myślenia. Jesteśmy tu by sobie pomagać, a nie szczekać na siebie...węsząc wszędzie jakiś spisek, a może po prostu moja percepcja ma wady- praktycznie się tu wychowywałem, pracowałem od 14ego roku życia, nikt mnie nigdy nie bił, moi rodzice nie są alkoholikami i raczej nie nasiąkłem polską "kulturą". Przebywając tutaj nauczyłem się jednej ważnej rzeczy: każdy ma prawo do własnych wyborów i jeśli będzie ciężko pracował to osiągnie sukces. Warunkiem jest by trzymać się z daleka od "strutych" ludzi i nieważne jakiej naci są.

Zamykając wszystko w klamrę. Myślę, że powstała dobra groteska, która może być dobrym materiałem edukacyjnym.
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Powiem tak, jak ide do dobrej restauracji na kolacje w milym towarzystwie , a raczej jak po konsumpcji usatysfakcjonowany place rachunek to mam gleboko w dupie czy wlasciciel placi podatki a kelner czy sprzataczka robia na czarno.
Pewnie jak by bylo inaczej do zapisalbym sie do Pis albo mialbym nad lozkiem plakat Chucka Norrisa....a nie Ojca Dyrektora
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
Happy Boat Wynajem łodzi napisał:

Żeby wszystko było pięknie i cacy dla osób lubiących elektronikę w tempie 124 jest specjalny podkład muzyczny http://soundcloud.com/gordon-shorstky/btnt4
[/b]

I o to co się stało!


Heh!
Ja tam niestety lodzi nie wynajme, no chyba ze w kaluzy poplywam , ale za to przyjemnie sie muzy slucha

Pozdrowionka dla wszystkich
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Czekaj, czekaj kolego, bo myśle, że zaczynasz tworzyć tutaj jakieś psedo-społeczne paranoje. Rozumiem, że mimo długiej rozłąki z krajem ojczystym nadal dobrze sie posługujesz tamtejszym językiem. ^^ Fajnie to wszystko ubrałeś w słówka, ale jedna sprawa - tłumaczyłem w poprzednim poście, że troche tu już widzieliśmy na tym forum, co wytwarza w ludziach uprzedzenia. ;>

Powiedzmy, że już niektórzy przechodzą standardowy casting, bo jeden drugiego często w ciula robi... A co do gry w statki się nie chce wypowiadać, bo bardziej mi to wygląda na jakieś wspólne sprawdzanie wiedzy na temat prawa i spraw technicznych. ;>
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Baileys hahahaha tjonge jonge jonge ,hoe bedoel je eigenwijs hahaha
wiemy przeciesz ze ty jestes grzeczna ale niezapomnij ze Regoly sa po to zeby je lamac
pozdr.
Zgłoś wpis


Bliżej nas