Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

"Zaszczekany" - Holandia

20 Postów
Co prawda założeniem tego tematu było informacja o pewnej nieprzymuszonej możliwości (masło maślane) jednak uważam, że koniecznym jest przedstawienie pewnych zachowań dość średnich jednak piętnujących nasze zachowanie jako polaków. Razem z moją serdeczną koleżanką odegram przedstawienie (scenkę) gdzie wskażemy wady ludzkich zachowań. Ja wcielę się w rolę oszusta, naciągacza, cwaniaka - polskiego przedsiębiorcy, natomiast w rolę walczącej w imię uciemiężonych (Szaka Porisa) wcieli się moja koleżanka. Wasze komentarze są mile widziane (dobre i przede wszystkim złe). Przedstawienie ma kilka aktów, więc uzbrójcie się w cierpliwość, lub jak to później wyjdzie z kontekstu torpedy.

Generalnie jesteśmy dobrymi ludźmi, a to poniżej przedstawia tylko kim byśmy nie chcieli być. Większość stwierdzeń nie ma sensu i nie jest popartych z naszej strony jakimiś znaczącymi argumentami, argumenty mogą nawet nie być zauważalne.

By zamieszczona poniżej scenka miała wrażenie wiarygodnej, proponuję już za w czasu otworzyć www.google.nl oraz stronę, o którą to całe halo.

Żeby wszystko było pięknie i cacy dla osób lubiących elektronikę w tempie 124 jest specjalny podkład muzyczny http://soundcloud.com/gordon-shorstky/btnt4

Zapraszam do czytania. Będzie Fun!



Historia zaczyn się od inicjatywy pewnego średnio ogarniętego młodego człowieka, który postanowił zaoferować możliwość wynajmu łodzi. Umieszczając link do swojej strony, gdzie umieszczony był, jak na złość zrozumiały dla wszystkich cennik za jego czas i sprzęt.

I o to co się stało!
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
20 Postów
No cóż wydaje mi się, że chciałeś dobrze, ale jak się zastanowisz na tym głębiej to po raz kolejny wyszła kolejna polska wada mentalna, ale do rzeczy...dużo w takich cenach jak nasze??buhaha ..proponuję udać się na lekcja holenderskiego i dokładnie zapoznać się z wynajmowanym sprzętem. Gdzie nasza motorówka ma 5,5 mtr (z silnikiem 6) i doczepiony jest 15 konny silnik suzuki, obszyta skórą i zestawem grającym, lodówką i takie tam ble, ble natomiast w firmach do których Pan dał, pruderyjnie i bez większego zamysłu, linki wynajmowana jest 4łodzie 4,5 mtr z silnikiem elektrycznym, bez stertnika, zakaz palenia i spożywania alkoholi, zakaz wprowadzania zwierząt...Czy może miał pan na myśli ten ponton za €105 za dagdeel??

Jak chcesz być fair to porównuj sprawiedliwie, a jak się nie znasz lub nie rozumiesz co jest napisane to po prostu sobie odpuść. Tu masz coś z czym sobie możesz porównywać, a skoro piszę, że mamy 60% niższe ceny to nie rób ze mnie kłamcy. I wszystkim będzie żyło się lżej.
http://www.bootverhuurhaarlem.nl/index.php?page=verhuur&id=53 €450 faktycznie w tych samych cenach

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Nie wiem "Panie Łódka" gdzie Cie szkolono w kwestiach reklamy. Podawanie o ile procent ceny są niższe od tzw. "holenderskiej konkurencji" odpycha wystarczająco i zalatuje amatorką. Mimo wszystko życze sukcesów i wytrwałości.
Zgłoś wpis
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
ojjj bedzie ciekawa dyskusja, Pania Joanne na kurs jezyka....oburzajace
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Hells Angel napisał:
ojjj bedzie ciekawa dyskusja, Pania Joanne na kurs jezyka....oburzajace

Poza tym okreslenie Pani Joasi ...Panem to jak to jak odpalenie wlasnej torpedy w swoja lewa burte,
Happy Boat moze podzielic losy Titanica.
Zgłoś wpis
20 Postów
Ach, dziękuję za życzenia jednak są one zbędne, gdyż nie pierwszy rok się tym zajmuję i do puki nie postanowiliśmy zaoferować możliwość czarteru łodzi także rodakom nikt nie narzekał na niższe ceny Poza tym w zeszłym roku oni tez nie narzekali hihi
Kwestie marketingowe hihi...widzę sami specjaliści i specjałki... gwarantuje Panu, że 60% upust cenowego nie odstrasza bardziej niż głupota. W poście powyżej ma Pan "wyośloną" wartość dodaną produktu- tyle w kwestiach marketingowych hihi
Zgłoś wpis
20 Postów
Skoro tak nazywasz zdrową argumentację... Nikt nie lubi być oceniany bezpodstawnie, zwłaszcza przez osoby, które najwyraźniej w tej dziedzinie mają tylko śladową wiedzę.
Zgłoś wpis
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
A co to znaczy , ze jestescie 60% tansi niz holederska konkurecja,no jak mi powiesz ze jestescie polska firma to to oznacza dla mnie smierc przez tzw Fan
Zgłoś wpis
20 Postów
Hells Angel napisał:
A co to znaczy , ze jestescie 60% tansi niz holederska konkurecja,no jak mi powiesz ze jestescie polska firma to to oznacza dla mnie smierc przez tzw Fan

naprawdę Twoje posty są zabawne i czytając je dochodzę do wniosku że, ostatnią rzeczą jaka ci grozi to śmierć poprzez dobra zabawę, więc możesz spać spokojnie. Napisałem holenderska bo tylko taka istnieje,( ) a niższa cena nie oznacza gorszej jakości. BA! Jak poczytasz posty powyżej i co ważne w Twoim przypadku- je zrozumiesz, to zauważysz, że nie tylko cena jest atrakcyjna. Ale skoro już pytasz skąd taka niska cena to już pędzę z odpowiedzią na to nurtujące pytanie. Otóż drogi rodaku firmy, które się tym trudnią są nastawione na zysk, a dla mnie to nie jest główne źródło przychodu, pewnie gdyby tak było podobnie jak ty wylewałbym swoje kompleksy poprzez klawiaturę. Dla mnie to przede wszystkim dobra zabawa o czym przekonali się klienci z lat poprzednich. Dlatego też w 85% wynajmuje łódź ze sternikiem, czyli ze mną.
Pomysł na tą czynność wziął się przede wszystkim z doświadczeń, gdy sam wynajmowałem łodzie od holenderskich firm. Gdzie wszystko było drogie, każdy gadżet wymagał dopłaty, a warunki wynajmu bardzo restrykcyjne. Chciałem dać możliwość przeprowadzenia całej procedury po niskich kosztach i w luźnej atmosferze.

Mam nadzieję, że całkowicie rozwiałem Twoje wątpliwości i dalsze Twoje dywagacje są po porostu zbędne.
Zgłoś wpis


Bliżej nas