Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pytanie do modow . - Holandia

Czytali temat:
Agata Test J. N. (2868 niezalogowanych)
112 Posty

()
Stary wyjadacz
Powiedzcie drodzy jak mozna kogos zablokowac ?
bo jakas meda sie mi szweda po privie , taka bardzo mocno uszkodzona psychicznie i bez zadnej wartosci . Kilka razy kliknelam na blokuj uzytkownika i ukazuje mi sie nie blokujesz zanych uzytkownikow , i za kazdym razem mam ten smrod okropny jak otwieram poczte . Prosze oswiecic mnie ciemnote z czarnoglasu :-P jak mam kogos zablokowac ?
Zgłoś wpis
22 Posty

()
Bywalec
Baileys i Ty chcesz być Moderatorem Kochana przecież to Ty mi na priv włazisz i wypisujesz różne rzeczy ehhh widzę że ktoś tu ma Schizofrenie ;( nie podpuszczaj mnie bo i tak nawet na priv Cię nie obrażę więc daremne Twoje starania i mnie wyzywania Jestem osobą raczej z wyższą kulturą osobistą niż Twoja ... powodzenia życzę Ps. wszystkie wiadomości mam od Cibie i to chyba ja powinnam Cię zablokować ;P
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
No ja pierd.le co za tematy masakra
Jezeli sa jakies nieporozumienia to zalatwic trzeba jako dorosli ludzie jakos pomiedzy soba albo badz rozsadna i milcza nie jak typowe "BABY"nas tu wszystkim mecza
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
Facik ale ja naprawde mam problem z blokowaniem uzytkownikow . Jak wiesz jak mam to zalatwic chcetnie uslysze Wlasnie chcialam zalatwic jak dorosly zablokowac i po smrodzie . Niestety funkcja zablokuj uytkownika nie dziala , przynajmniej u mnie
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Basiu.
Joasiu.
Uspokujcie sie. Ladnie prosze.
Baaaaardzo ladnie .

Zgłoś wpis
22 Posty

()
Bywalec
Ok doki Adamm Pozdrowionka miłego wieczorku
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
A ze tak sie powtorze ? wiecie jak to cudo dziala ?
a moze wiecie jak dodawac kogos do znajomych bo ta funkcja u mnie tez nie dziala
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
da sie wszystko robic baileys
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
Figter ok ale jak , wiem ze u innych tez nie dziala funkcja dodawania do znajomych . Tak na marginesie duzo wiecej nie dziala na tym portalu .
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Baileys napisał:
Figter ok ale jak , wiem ze u innych tez nie dziala funkcja dodawania do znajomych . Tak na marginesie duzo wiecej nie dziala na tym portalu .

Poza portalem dziala jednak wysmienicie
Zgłoś wpis


Bliżej nas