Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zadawaj pytania dotyczące tenisa! - Holandia

Czytali temat:
nongspits Krystian K (93 niezalogowanych)
2 Posty
nongspits
(nongspits)
Początkujacy
Jestem aktualnym zawodowcem uspta Tennis, który grał na każdym poziomie drabinki. trenowałem wszystko, od nisko ocenianych profesjonalnych tenisistów, przez graczy NFL do 4-latków. Jestem ciekaw, co trapi te odważne dusze, które próbują opanować lub zacząć grać w tym naszym szalonym sporcie. Nie wiem wszystkiego, ale z chęcią pomogę ci z tego, co wiem. Jedyne, o co proszę w zamian, to byś się dobrze bawił i kopał trochę w tył więc pytaj!
Zgłoś wpis
2 Posty
nongspits
(nongspits)
Początkujacy
nongspits napisał:
Jestem aktualnym zawodowcem uspta Tennis, który grał na każdym poziomie drabinki. trenowałem wszystko, od nisko ocenianych profesjonalnych tenisistów, przez graczy NFL do 4-latków. Jestem ciekaw, co trapi te odważne dusze, które próbują opanować lub zacząć grać w tym naszym szalonym sporcie. Nie wiem wszystkiego, al appvalley tutuapp tweakbox
e z chęcią pomogę ci z tego, co wiem. Jedyne, o co proszę w zamian, to byś się dobrze bawił i kopał trochę w tył więc pytaj!

issue got solved
Zgłoś wpis

Bliżej nas