Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wyjazd do Holadnii bez znajomości i pośrednika? - Holandia

7 Postów
Michał Jo
(binkol)
Początkujacy
Zastanawiam się nad wyjazdem do Holandii. Niestety nie mam w tym kraju żadnych bliższych znajomych więc nie mam u kogo się zatrzymać i nie ma mi kto pomóc na start.
Druga przeszkoda to fakt, że nie chce korzystać z usług polskich pośredników pracy.
Czy istnieje możliwość załatwienia pracy przez holenderską agencje pracy będąc jeszcze w Polsce? Coś typu rozmowa telefoniczna, przesłanie tłumaczonych dokumentów? A jeśli nie to jaka jest szansa że gdy pojadę do Holandii załapię jakąś pracę przez tamtejszą agencje wraz z mieszkaniem i załatwieniem wszystkich niezbędnych spraw ( konto w banku, zameldowanie)?
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
szansa bardzo bardzo mala .
Holenderskie biura nie zalatwiaja sofi numerow ani konta bankowego i zadko ktora ma jakies lokum dla pracownikow.Ostatnio tez czesto daja odpowiedz ze bez podstawowej znajomosci jezyka nie maja dla ciebie pracy.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zapukaj Panie kolego do biura EUROWORK z Katowic. To przedstawiciel min. holenderskiej firmy Creyf's. Powiadają, że mają dobre warunki, zapewniają dojazdy i zamieszkanie no i niezłe, jak na początek srtaweczki. Heh, tylko nie sądź że plotki z interii o 12e/h na początek dla Polaka za granicą są prawdą. Wyciągniesz 9 na początek, zobaczysz ile wyciągną z Ciebie w pracy i sam ocenisz. Ale wyjazd bez znajomości holenderskiego, bez lokum tymczasowego to wypad z motyką na Słońce.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
pakuj chlopie plecak i wal do holandii jak masz marzenia !!!
kiedys tu nic nikomu na tacy nie podawali
a przed policja trzeba bylo uciekac bo jak cie zatrzymali to deportowali
teraz to bulka z maslem
do odwaznych swiat nalezy !!!
powodzenia i sukcesu zycze
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Binkol Ja wyjechalem "bez znajomosci i posrednika"i jakos daje rade a juz pare latek jestemAle to wszystko zalezy jak lezy..Powodzenia!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Najgorsze to obkminic mieszkanko ale jak sie ma kase na poczatek mozna wszystko
Zgłoś wpis
7 Postów
Michał Jo
(binkol)
Początkujacy
Ten mój pomysł o wyjeździe bez konkretnego celu to nie jest takie lekkomyślne czy nieprzemyślane jak może się wydawać, Wam w większości "doświadczonym" emigrantom.

Holandia to przemyślany cel.
Zamierzam na ten cel przeznaczyć 2000 Euro
Posiadam samochód wiec mam własny dojazd i na miejscu jestem mobilny.

Nie chce korzystać z Polskich pośredników bo nie znoszę być ograniczany. W sensie jedziemy tym autokarem, tu będziesz mieszkał z tym i z tym, o 22 wyłączają internet a na zakupy jedziemy w sobotę o 9 rano.

Choć biorąc pod uwagę mój stan psychiczny w pracy w Polsce to nawet pośrednik wchodzi w grę
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
No to nie jest źle,bynajmniej nie jedziesz na głupa...Wiesz,teraz sezon sie praktycznie zaczyna-szanse sa duże..
Powodzenia i sukcesu
Zgłoś wpis
7 Postów
Michał Jo
(binkol)
Początkujacy
Fakt całkiem źle nie jest.
Gdybym był całkiem w D... to wjazdu bez pośrednika bym nie brał pod uwagę. Jednak pewne możliwości mam. Angielski też znam w stopniu komunikatywnym.

Słyszałem, że najlepiej wyjechać w okolicach września gdy zjadą pracownicy sezonowi np. studenci (którym zresztą życzę wysokich wakacyjnych zarobków!!!).
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Ja myślę ze każdy czas jest dobry...Gdy są chęci i ochota a nie słomiany zapał-to czemu nie?Najwyżej zrobisz sobie wypad urlopowy...Tylko to ryzykujesz
Zgłoś wpis


Bliżej nas