Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
77 Postów
Uma T
(Uma)
Gaduła
Dzieki Ark,
Warmia jest niezaprzeczalnie cudowna. Chcemy sie wybudowac w okolicach Jeleniej Gory, gdzie sa jelenie i gory
Na starosc wole oklac antyczna torebka polskie nastolatki
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
tez mieszkam w Rotterdamie. wczesniej na Zuidzie i znam ten klimat mieszkanie nad kafejka po lewej kofik po prawej burdel. sa w Rotterdamie jeszcze spokojnie miejsca tan gdzie teraz nieszkam tez sa ,, kolorowi,, al sa to spokojne rodziny, chyba oni mieli wieksze obawy ze wprowadzili sie polacy duzo zieleni i to co cenie najbardziej SPOKOJ
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie mylcie pensji sredniej krajowej w polsce ktora wynosi okolo 3000 zl netto z pensja najnizsza lub przecietna. najnizsza krajowa to bodajze na reke 1100 zl. Wiadoma sprawa ze zarobki zaleza od wielkosci miasta. Poznan w granicach 1800 zl w moim miasteczku 20tys mieszkancow 1300 zl. Adekwatnie rosna tez ceny mieszkan nawet jak i wynajmu pokoju: Poznan od 550 mieszkanie 2 pokojowe okolo 270tys mniejsza miejscowosc pokoj 350 mieszkanie 160 tys Mozna to sobie przeliczyc
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Jedno jest pewne; jeśli ktoś chce kupić nieruchomość w Polsce, najlepiej zrobić to jak najprędzej. Ceny rosną w tempie błyskawicznym.
Mam wprawdzie gdzie mieszkać, ale również chciałabym wybudować domek. Nie musi być wielki, byle na dużej działce. Tu mam ogródek 50m2. Pies jak się odwraca, zawadza ogonem o płoty

Ark, rondo w Barendrechcie nadal zamknięte ...
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
koszty naprawy plotow sa drogie czyli moral taki ze bazylowi trzeba ogon obciac ale z drugiej strony patrzac tym samym ogonem zamiata podworko
czyli nie obcinac !
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
No cóz jaki kraj taki ogródek ,ale za to może na owce przynajmniej popatrzec .Mój niufek użytkuje wybieg naprzemiennie ze strusiem i to jest główny powód zamieszkiwania w pl. No może powodów jest wiecej ,to trochę jak z tym owsikiem ,trochę tyko daleko do pracy ,ale jak zrobią na euro 2012 autostrady to .. Jak ostatnio czyli 15 wracałem do domu nie znalazłem zjazdu z drogi głównej więc musiałem nadrobic 7 km ,a tp polska własnie.
Wyjazd z Barendrechtu 1godzine w korku ,moze przy okazji gęsi przesiedlą
Zgłoś wpis
77 Postów
Uma T
(Uma)
Gaduła
Najazd wschodnio-europejczykow do Europy Zachodniej i integracja Polakow w Holandii to temat zastepczy mediow holenderskich. Promowaniem Polski powinien zajac sie attache kulturalny polskiej ambasady, mnie sie juz dawno odechcialo.
Tez mam wymuskany, holenderski ogrodek wielkosci polskiego tarasu.
Czyli, ile trzeba miec miesiecznie w Polsce, aby normalnie zyc (2 "staruszkow" + 2 koty + 1 pies bojowy, czytaj: potomstwo Szarika )? Dzieci zostawiamy na pastwe losu.
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
karma dla psa chapi 3 kg 15 pln / 1e 3.93 plnczyli jakieś 4 e są tańsze ale nie polecam są też z royal caning 50 kg coś koło 250 pln
za prad zapłacisz okolo 100 pln ,ogrzewanie zależnie o pieca ,bezobsługowy na ropę ,mały domek około 1200 ,telefon z internetem około 70 pln
koty można przyzwyczai do psiej karmy .
jedzenie często ma podobną cenę z tym że polskie jest często smaczniejsze ,zwróc uwagę na udka kurze, w nl po upieczeniu mięso jest białe ,w pl brązowe. i takie byc powinno.
Wynajęcie pokoju dla studentki w Olsztynie 500pln
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Mysle ze latwiej psa do kociej karmy przyzwyczaisz
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
Nie specjalnie przepadam za kotami ,zabijają ryjówki . Więc dostają jak ja jestem w domu psia karmę ,nie ma lekko.
Zgłoś wpis


Bliżej nas