Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
lu ki Kolins1 Abc (3319 niezalogowanych)
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Bardzo ogólnikowe pojęcie Izek78, wolontariat to to jak pomagamy komuś z dobrego serca, tak jak ja pomagam w schronisku dla psów w Swarzędzu pod Poznaniem. Nie mylmy więc tego z działalnością nawiązująca do biznesu. Nie wiem co było pierwsze gazeta czy portal niedzieli.nl lecz jedno drugie napędza, można powiedzieć iż portal jest teraz górą bo ma więcej odbiorców niż gazeta, w gazecie powielają się ogłoszenia z portalu i to czasem nawet bez wiedzy ogłoszeniodawcy(znam takie przypadki) świadczy to tylko o tym iż chętnych na ogłoszenia w gazecie brakuje. Wniosek jest jeden należy inkasować pieniądze od ludzi na portalu. Po za tym myślę że osoby tak zwani moderatorzy na niedzieli pomylili się co do wykonywania zawodu, wolą przeglądać forum w poszukiwaniu łamania ich śmiesznych przepisów niż doskonalenia gazety (broszury z ogłoszeniami) Jak dla mnie są ograniczeni emocjonalnie i umysłowo. Można przedstawić dużą ilość forów na portalach polonijnych które napędzają się kosztem firm które dawają tam reklamy swoich produktów a nie biorą nic od użytkowników forum bo to jest właśnie odbiorca tych reklam. Powiem tak jeśli administrator niedzieli.nl nie będzie dawał na portalu reklam firm to zapłacę osobiście za nadanie ogłoszenia np. że sprzedam kubek do kawy lub inny mało istotny duperel Jak dla mnie niedziela upada i to już od jakiegoś czasu, bo ludzie tam pracujący nie myślą. Przypomnę iż na forum niedzieli swego czasu nie można było dawać w ogłoszeniach nr tel. i maili (wszystko na priv) dlaczego, już wyjaśniam. Właśnie tak zmuszano ludzi do logowani się na portalu i kontaktowania się na priv tylko by uzyskać jakiś kontakt z ogłoszeniodawcą, w ten właśnie sztuczny sposób zwiększała się liczba użytkowników i co dawało niedzieli.nl prawo do inkasowania większej kasy od prawdziwych reklamodawców. Teraz jak reklamodawcy pewnie się wycofują, my musimy uzupełnić portfele pazernych facjat w redakcji niedziela.nl

Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No wlasnie,wolontariat a biznes...A gazeta czy portal niedzieli to wlasnie biznes,wiec nie rozumiem dlaczego oburzenie,ze za ogloszenie trzeba zaplacic...gdziekolwiek indziej tez trzeba zaplacic jesli chcesz umiescic ogloszenie na holenderskim portalu...nie znam ani portalu ani gazety niedzieli,nie wiem czym sie zajmuja ani co powinni zmienic,czy pracuja tam ludzie myslacy czy nie...biznes jest biznes i trzeba placic....oburzenia na platnosc ogloszen poprostu nie rozumiem...Bezplatnie mozesz zostawic kartke na tablicy w supermarkecie tylko chyba...A jesli nie podoba sie Tobie forma portalu czy gazety czy ludzie pracujacy w niej to poprostu zrezygnuj z lektury czy odwiedzania portalu albo nie zamieszczaj ogloszenia i nie plac za nie.
Pozdrawiam
P.S Albo zmien temat forum na niezadowolenie z jakosci gazety i potralu albo cos w tym stylu
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izek78 napisał:
No wlasnie,wolontariat a biznes...A gazeta czy portal niedzieli to wlasnie biznes,wiec nie rozumiem dlaczego oburzenie,ze za ogloszenie trzeba zaplacic...gdziekolwiek indziej tez trzeba zaplacic jesli chcesz umiescic ogloszenie na holenderskim portalu...nie znam ani portalu ani gazety niedzieli,nie wiem czym sie zajmuja ani co powinni zmienic,czy pracuja tam ludzie myslacy czy nie...biznes jest biznes i trzeba placic....oburzenia na platnosc ogloszen poprostu nie rozumiem...Bezplatnie mozesz zostawic kartke na tablicy w supermarkecie tylko chyba...A jesli nie podoba sie Tobie forma portalu czy gazety czy ludzie pracujacy w niej to poprostu zrezygnuj z lektury czy odwiedzania portalu albo nie zamieszczaj ogloszenia i nie plac za nie.
Pozdrawiam
P.S Albo zmien temat forum na niezadowolenie z jakosci gazety i potralu albo cos w tym stylu



noooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jzunia jak zawsze ma racje !
Stary ! za darmo to ci zona nawet dupy nie da
Zgłoś wpis
4 Posty
Joanna Gal
(Gal)
Początkujacy
więc mam przyznać ci rację Jzek78 powiedzieć tak wszystko w porządku wszędzie trzeba płacić, więc dlaczego nie płacić za ogłoszenia na portalu polonijnym niedziela nl. To mam pytanie, dlaczego od samego początku nie było potrzeby płacenia za ogłoszenia, był surowy regulamin - zamieszczasz ogłoszenie, ale jak tylko umieścisz tam tel, swój adres mailowy zostało ona natychmiast zamykane przez moderatorów. A teraz co - płacisz, więc już cię nie blokują nie dostajesz ostrzeżeń bądź też moderator nie blokuje twojego IP. Masz racje to czysty biznes bez jakiejkolwiek chęci pomocy rodakom. Ale czy w takim razie można nazwać to "czystym" biznesem?
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Nie rozumiem z tym niezadowoleniem, moja krytyka dotyczy płatności a nie jakości. Po za tym dlaczego nie płacimy np. za ogłoszenia tu? Podajcie mi przykład portalu polonijnego który pobiera opłaty za ogłoszenia. Myślę że uderzyłem w czuły punkt ,dobrze że jesteśmy na innym portalu bo na niedzieli pewnie za takie wypowiedzi by było zablokowane moje IP
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jak napisalam wczesniej,nie znam ani gazety ani portalu niedzieli i nie wiem jakie tam obowiazywaly i nadal obowiazuja prawa i regulaminy...Nie uderzyles w zaden czuly punkt...Tylko wydaje mi sie normalna rzecza w dzialalnosci majacej przynosic korzysci finansowe oplaty za usluge ...Wiesz na naszej-klasie tez nie bylo oplat za jakies tam dodatkowe uslugi czy opcje..teraz sa
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Co do niezadowolenia to wyraziles opnie ze niedziela.nl schodzi na psy,ze ludzie tam pracujacy sa nie myslacy itd...To chyba nie odnosi sie tylko oplat za ogloszenia ale w ogole jakosc calego potralu czy gazety...
Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
czy tu chodzi o tygodnik katolicki ;NIEDZIELA;
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Izek jesteś pierwszą osobą od której się dowiedziałem że nie znasz niedzieli.nl , reklamy są wszędzie to po pierwsze, brukowiec niedzieli jest w wszystkich polskich sklepach w Holandii jak i w Belgii a na dodatek ludzie też mówią miedzy sobą. Znaczy to że po za pracą , gdzie nie ma polaków w domu czas spędzasz pewnie wpatrzona tylko w TV, nie wiem tylko w jaki sposób znalazłaś się na mojej niderlandii . Już wiem telepatia Po za tym widzę że lubisz mieć ostatnie zdanie i pokazywać kto tu ma racje Tylko że tu racji nie ma nikt, ja dałem swoją opinię a ty swoją i tylko tyle
Zgłoś wpis


Bliżej nas