Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
lu ki Kolins1 Abc (3318 niezalogowanych)

()
Początkujacy
poprzewracało im się w dupach,zamiast niedziela.nl niech se teraz zmienia strone na wyzyskiwacze.nl
zaczynaja kombinowac jak z nasza-klasa,totalny niewypał z ta ich nowa tablica ogłoszen,mam ich gdzies
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Kolek to była literówka zamiast n napisała p wybacz kobiecie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
O niedzieli slyszalam,ale nie czytam jej,nie odwiedzam portalu ...Nie robie zakupow w sklepie polskim w Amsterdamie,ale to juz inna historia A mam sporo znajomych (niemalze wszystkich)Polakow,mieszkam z Polka i nie spedzam czasu tylko przed TV...Ales mnie szybko zaszufladkowal a tak niewiele widzac ...
Tylko jak powiedziales...brukowiec niedziela czytalam ponad 2 lata temu poraz pierwszy i ostatni.nie znalazlam tam nic ciekawegoznam ciekawsze lektury
Niczego nie pokazuje...A racje sa dwie...moja i Twoja I jak mowisz Twoja opinia i moja Tylko tyle
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jeżeli chodzi o niedziela.nl to w Hadze jest za darmo w każdym polskim sklepie
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
Po pierwsze to radze wszystkim tutaj sie udzielajacym isc i walnac glowa w sciane: jedna osoba zarzucila haslo a wy jak te slepe kozy idziecie za, bez dokonania najmniejszego wysilku i sprawdzenia czy podana informacja jest prawdziwa. A okazuje sie, ze nie jest. Niedziela.nl NIE POBIERA oplat za ogloszenia, forum, strone. Dyskusje na ten temat byly/sa prowadzone, ale tego jeszcze nie wiadomo, jak narazie portal ogloszeniowy jest darmowy dla wszystkich. A autorowi tematu polecam albo podszkolic sztuke czytania ze zrozumieniem albo sciszenie tonu wypowiedzi, jesli nie jest pewien. Jednym slowem: bzdury gosciu wypisujesz i jeszcze sie oburzasz.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Chyba bedzie lepiej jak wrocisz do swojej "niedzielnej" piaskownicy Suska
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
hihihihihi następna nadgorliwa działaczka śmietanki niedzieli.pl lub mojaniderlandia.nl ....
Zgłoś wpis
12 Posty
lu ki
(piekny) Online
Bywalec
nie znam tych ludzi z niedzieli ale dla mnie to małe dno podkupili nam domenę www.mojaniderlandia.nl to jest lekkie przegięcie...
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
no właśnie szwecja ma www.mojaszwecja.se a my jak te dziady nadal na .pl wchodzimy Ale my przynajmniej trędowatych blondynek w społeczności nie mamy hyhyhy hihihi hohohoho
no i nasze najpopularniejsze to nie paszczodoły!!!
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
Skad ta nienawisc :/?
Zgłoś wpis


Bliżej nas